نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
خب اینم از کنفرانس امسال ، سلامتی Ubi که حال مارو جا اورد و یه کنفرانس عالی اجرا کرد.
درسته امیدامون واسه POP و Brothers in Arms و rayman پرپر شدن ولی بقیه نمایش ها اینقدر خوب بودن که کمبود اینها حس نشد.
SC رو من از اول فکر نمیکردم امسال باشه چون واقعا درکنار عنوان های بالا که اصلا معلوم نیست آیندشون چیه و حدس و گمان هستن SC مطمعنا داره ساخته میشه و با این همه بازی پیش رو جاش نبود امسال معرفی بشه و 1-2 سال هی حضور داشته باشه تو کنفرانس، اگه میشد واسه سال بعد چیزی نمیموند دیگه فقط Avatar میدیدیم :D
یه تشکر هم از آرمین بکنم واقعا امسال سنگ تموم گذاشت.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
گیم پلی نداشت . تاریخ نداشت . پلتفرم هم نداشت
احتمالا یک سال انحصاری زمانی برای سویچ باشه + اتگار نینتندو کمک مالی کرده (طبق شایعه)
شایعه اش بالاتر هستش
این شایعه رو من فکر نمی کنم درست باشه، به همین تابستون برگردیم که انسل میاد با چندتا آرت بازی رو معرفی می کنه! همون جا می گه با توجه به قدرت PS4 و X1 ما می تونیم اون چیزی رو که می خوایم توی بازی پیاده سازی کنیم! حالا این حرف رو بزنه و بعد از این همه انتظار این حرکت رو انجام بده؟ امکانش نیست!

بعد موتور بازی کاملا جدید 3 سال در حال ساخته و یه گوشه از بازی هم پشت درهای بسته نمایش خواهد داشت!

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
به عنوان کسی که یوبی سافت رو از خودش بهتر میشناسه بهتون اطمینان میدم بازی های معرفی شده از لحاظ گرافیکی دانگرید خواهند داشت.;;)

• Like
Reactions: armin_shadow

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
@armin_shadow
راستی اون قضیه dlcـی که به یه بازی جدا تبدیل شده چی بود؟ :D
این نبود آرمان های ما
آره، برای خودم هم سوال بود، فقط یه DLC حضور داشت که برای Steep بود، ولی اون در حدی نبود که بخواد در اندازه یه بازی AA باشه چه برسه به AAA!
از عدم حضور DLC بازی های دیگه هم تعجب می کنم! :-?

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
@Akiba
من اولش خیلی حال کردم بعد که گیم پلی رو دیدم ناامید شدم :| فکر کردم مثل Sea of Thieves هست و همه کاری میشد کرد ولی گویا فقط مبارزه کشتی با کشتی هست، بعید میدونم تکراری نشه :D ولی بازم باید تا اطلاعات بیشتر و نمایش های جدید صبر کنم.
===
به نظرم بهترین کنفرانس همین یوبی سافت بود، هم کارگردانی خوبی داشت، هم سورپرایز داشت و هم اینکه چرت و پرت نداشت تقریبا :D با سال قبل هم مقایسه کنیم که دیگه مشخص میشه بهترین کنفرانس همین بود :D

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
این شایعه رو من فکر نمی کنم درست باشه، به همین تابستون برگردیم که انسل میاد با چندتا آرت بازی رو معرفی می کنه! همون جا می گه با توجه به قدرت PS4 و X1 ما می تونیم اون چیزی رو که می خوایم توی بازی پیاده سازی کنیم! حالا این حرف رو بزنه و بعد از این همه انتظار این حرکت رو انجام بده؟ امکانش نیست!

بعد موتور بازی کاملا جدید 3 سال در حال ساخته و یه گوشه از بازی هم پشت درهای بسته نمایش خواهد داشت!
قبلا نگفتند ما نمایش نداریم این e3 ؟ و خلافش رو دیدیدم ؟
منبع اون شایعه چندین بار درست بوده حرفاش
اون خبر رو بخونید به نظرم که لینک گذاشتم از gamerant
هر چند شایعه هست بازم ، شایدم درست نشد .
من مطمعن نیستم ، احتمال رو گفتم
به هر حال برای هر چی بیاد ، مهمتر اومدنش هست فکر کمم برای فن هاش

• Like
Reactions: armin_shadow

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
چیزی که من از گیم پلی که نشون دادن فهمیدم، این بود که گیم پلی خیلی خیلی بهتر و هیجان انگیز تر و البته گسترده تر شده. کنترل ماشین ها و وسایل نقلیه خیلی خوب شده بودن!

اما 2تا مشکل همچنان دیدم که قبلی توی این هم هستن، چیزی که خیلی هم بحث راه انداخته بود! طراحی داخلی سطح پایین، تصویر فیک توی آینه!

با این شیفتی که من از شماره اول به دوم دیدم، الان دلم Steep 2 هم می خواد! دوچرخه توی کوهستان و موتور کراس! قایق تو آبهای خروشان، صخره نوردی و ... :D

نظر سنجی آخر هم (شاید یکی مونده به آخر) اضافه شد!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
@Akiba
من اولش خیلی حال کردم بعد که گیم پلی رو دیدم ناامید شدم :| فکر کردم مثل Sea of Thieves هست و همه کاری میشد کرد ولی گویا فقط مبارزه کشتی با کشتی هست، بعید میدونم تکراری نشه :D ولی بازم باید تا اطلاعات بیشتر و نمایش های جدید صبر کنم.
===
به نظرم بهترین کنفرانس همین یوبی سافت بود، هم کارگردانی خوبی داشت، هم سورپرایز داشت و هم اینکه چرت و پرت نداشت تقریبا :D با سال قبل هم مقایسه کنیم که دیگه مشخص میشه بهترین کنفرانس همین بود :D
من فکر میکنم این بازیه یه چیزی تو مایه های سیج باشه منتها با کشتی ها و دزدای دریایی :D
هرچی که بود که من شدید باهاش حال کردم

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اما 2تا مشکل همچنان دیدم که قبلی توی این هم هستن، چیزی که خیلی هم بحث راه انداخته بود! طراحی داخلی سطح پایین، تصویر فیک توی آینه!
دور تصویر آینه رو واقعا خط بکشید و سعی کنید بهش فکر نکنید. هر تصویر توی آینه یعنی یه بار دیگه باید صحنه رندر بشه که گند می زنه به فریم ریت، مگه اینکه بخوان با رزولوشن 144p رندر کنن که اونم باز هزینه زیادی داره. این آینه ها و کلا رفلکشن ریل تایم واقعی جزو چیز هایی هستن که نسل بعدی یا شاید بعدیش باید منتظرشون باشیم:D
پ.ن: کرو2 عملا شده تمرکز رو مینی گیم های GTA V، فقط پیاده نمی شه شد:D به شدت منتظرشم:D
پ.ن: سنگ نوردی رو از لحاظ تکنیکی نمی شه پیاده کرد، انیمیشن های برپایه فیزیک(Grow Home مثلا) اون قدری پیشرفت نکردن که واسه کاراکتر انسانی بشه استفاده کرد و طبیعی هم باشن. نهایتا یه کاراکتر خیلی کارتونی مثل همین Grow Home باید باشن. البته Euphoriaـی که راکستار استفاده می کنه خیلی خوبه، ولی به درد حرکات فوق پیچیده سنگ نوردی نمی خوره، موتور هم از اول باید بر اون پایه طراحی بشه تا نتیجه خوبی بده(GTA IV رو با SW: The Force Unleashed مقایسه کنید، دو تاشون یوفوریا بودن ولی فقط IV موتورش مناسب این تکنولوژی بود:D).

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
من فکر میکنم این بازیه یه چیزی تو مایه های سیج باشه منتها با کشتی ها و دزدای دریایی :D
هرچی که بود که من شدید باهاش حال کردم
نه، منم اینطوری فکر می کردم، اما Open World Pirate Game هست! اگه مثل سیج باشه اون Open World معنی نداره! بعد چیزای جالب دیگه ای هم اشاره شده! تازه برام داره جداب تر میشه! سر آپدیت تاپیک باید برم همه چی رو بخونم در موردش!

دور تصویر آینه رو واقعا خط بکشید و سعی کنید بهش فکر نکنید. هر تصویر توی آینه یعنی یه بار دیگه باید صحنه رندر بشه که گند می زنه به فریم ریت، مگه اینکه بخوان با رزولوشن 144p رندر کنن که اونم باز هزینه زیادی داره. این آینه ها و کلا رفلکشن ریل تایم واقعی جزو چیز هایی هستن که نسل بعدی یا شاید بعدیش باید منتظرشون باشیم:D
پ.ن: کرو2 عملا شده تمرکز رو مینی گیم های GTA V، فقط پیاده نمی شه شد:D به شدت منتظرشم:D
پ.ن: سنگ نوردی رو از لحاظ تکنیکی نمی شه پیاده کرد، انیمیشن های برپایه فیزیک(Grow Home مثلا) اون قدری پیشرفت نکردن که واسه کاراکتر انسانی بشه استفاده کرد و طبیعی هم باشن. نهایتا یه کاراکتر خیلی کارتونی مثل همین Grow Home باید باشن. البته Euphoriaـی که راکستار استفاده می کنه خیلی خوبه، ولی به درد حرکات فوق پیچیده سنگ نوردی نمی خوره، موتور هم از اول باید بر اون پایه طراحی بشه تا نتیجه خوبی بده(GTA IV رو با SW: The Force Unleashed مقایسه کنید، دو تاشون یوفوریا بودن ولی فقط IV موتورش مناسب این تکنولوژی بود:D).
چنین قابلیتی رو همین الان FH3 داره که مثل همین Crew جهان باز هم هست! درسته کار سنگین می شه، اما باید یه طوری درستش کنن، سر قبلی و نبودش خیلی خیلی گیر داده بودن بهشون!
در مورد سنگ و صخره نوردی هم، خوب اینکه کلا نتونن نیست، تا یه حد مطلوبی می تونن برسونن به هدف یک بازی!
در مورد موتور هم حکم وجود هواپیما داره توی همین Crew 2 . البته اینایی که گفتم برای نسخه بعدی Steep در صورت وجود هست که خوب طبیعی هم هست! کسی دوباره فقط برای Ski و Wing Suit نمیاد شماره جدیدی بخره! فعلا انتظار من رو اینطوری برد بالا این نمایش!
توی The Crew 2 کنترل ماشین ها به شدت به نظر میان بهتر و دلچسب تر شده باشن! دیگه اون سر خوردن های داغون، فرمون گرفتن های مضحک وجود نداره! همه چی نرم و روون به نظر می رسه!

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
@Akiba
===
اونجوری میشد Black Flag MMO :-"
ولی مبارزات کشتیش جذاب بود! برعکس SoT که به نظرم مبارزاتش هیجان انگیز نبود!:-"

راستی بازی به طور کلی جهان باز بود دیگه؟ و موقع جنگ به یک محیط محدود میشد دیگه؟
کاستومایز کردن کشتی ها و Shanteeها باید جذاب باشه:x :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر