E3 2017

بهترین کنفرانس خبری امسال از نظر شما کدام بود؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    147

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
qylp_e3-header-background.jpg

با تشکر بابت از مدیریت محترم بابت ایجاد تالار.
همون طور که دوستان مطلع هستن کمتر از یک ماه دیگر زمان باقی مانده به یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت گیم یعنی E3. این تاپیک به صورت کلی ایجاد شده و از افرادی که توانایی ایجاد تاپیک های مناسب برای هر کنفرانس را دارند دعوت می کنیم مانند سال های قبل زحمت این کار را قبول کرده و با ایجاد فضای مناسب به پیشواز این رویداد بزرگ رفته و به اطلاع رسانی و بحث در مورد جوانب مختلف آن بپردازیم.

قوانین در این تاپیک همانند قوانین کلی انجمن بوده و از همه عزیزان درخواست رعایت این موضوع را داریم.

تا زمان ایجاد تاپیک های مجزا دوستانی که علاقه دارند می توانند اخبار، شایعات و موارد مشابه را در همین تاپیک منتشر کرده و دنبال نمایند. همچنین موارد مهم با کمک شما عزیزان به پست اول همین تاپیک اضافه خواهد شد.

زمان شروع کنفرانس ها به شرح زیر می باشد:

20 خرداد ساعت 23:30 = EA: Saturday, June 10 at 12 PM PT
Watch Live: Official - Twitch - Youtube

22 خرداد ساعت 01:30 بامداد = Microsoft: Sunday, June 11 at 2 PM PT
Watch Live: Offcial - Mixer - Twitch - Youtube

22 خرداد ساعت 6:30 صبح = Bethesda: Sunday, June 11

22 خرداد ساعت 9:30 صبح = Devolver Digital

22 خرداد ساعت 21:30 = PC Gaming Show: Monday, June 12 at 10 AM PT

23 خرداد ساعت 00:30 بامداد = Ubisoft: Monday, June 12 at 1 PM PT

23 خرداد ساعت 05:30 صبح = Sony: Monday, June 12 at 6 PM PT

23 خرداد ساعت 20:30 = Nintendo
آپدیت های خبری:
بنابر اخبار منتشر شده، کمپانی Devolver Digital ناشر بازی هایی همچون Hotline Miami و Shadow Warrior هم امسال به جمع شرکت های برگزار کننده کنفرانس پیوسته، تاریخ و ساعت دقیق هنوز اعلام نشده!

به امید E3 پر از هیجان و سورپرایز برای همه ی گیمر ها:D

به لطف دوستان تاپیک های کنفرانس ها هم زده شده و در حال کامل شدن می باشن، کنفرانس PC Gaming هنوز تاپیک اختصاصی ندارد که انشالله به زودی آن هم ایجاد می شود. لینک تاپیک ها هم برای دسترسی راحت تر از طریق همین تاپیک:
SONY Press Conference
Microsoft's E3 2017 Press Conference
Nintendo @E3 2017
Bethesda E3 2017 Press Conference
Ubisoft E3 2017 Press Conference
EA PLAY 2017 Press Conference
E3 2017 | Trailers

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
از دارک.سولز جدید خبری نیست؟ همون 3 دیگه اخرش بود نه؟ چیزی نگفتن؟
DS که چهار گوشه زمینو ماچ کرد گذاشت کنار
ولی شاید یکی دو سال دیگه برن سراغ bb
کلا میازاکی داره روی یه کار جدید کار میکنه و احتمال میدم توی psx یعنی اخرهای پاییز راجبش صحبت بشه
Bethesda 6/10
Microsoft 2/10
EA 2/10

پ.ن:کلی حساب کنم E3 از پارسال ضعیف تر بود(به غیر از یوبی)

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
ببینید من خودم از کسایی بودم که کنفرانس سونی رو ستایش کردم تو جو ـو اینا بودم : دی ماکروسافت هم کوبیدم
اما الان دارم فک میکنم ، ماکروسافت فورزا معرفی کرد با اون گرافیک ماورایی و 700 تا ماشین (و مطمئنم GT SPORT به گردش هم نمیرسه تو هیچ زمینه )
تاریخ انتشار Cuphead رو داد ، Ori 2 ، بین Indie ها هم واقعا دو سه تا بازی خوب بود گل سر سبد هم Last night .
از اون ور سونی هر چی نشون داد 99 درصدش امسال نمیاد، الان من گیمر تکلیفم چیه : دی
به هر حال من فن سونیم و گیم های سونی رو بیشتر دوست دارم. اما از نظر کنفرانس طوری گفتم اینارو بگم
از اونور نینتندو اومد نمایش جدید از ماریو گذاشت دهن من باز موند قشنگ واقعا نمیدونم چی بگم ، اون از زلدا این از این ، واقعا سوییچ نخریدن ستمه .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
نظر سنجی سایتهای خارجی رو میشه سکی بگزاره ببینیم اونجا کدوم کنفرانس رو انتخاب کردن
حالا نظرسنجی مهم نیست، حق مطلب رو در این مورد به نظرم Kotaku بیان کرده :D
E3 2017: The Winners & Losers
THE LOSERS
PRESS CONFERENCES - For as long as I can remember, there has always been a “winner” when it comes to the big publisher’s E3 press conferences, and everyone else was left to worry about just far they’d fallen behind. This year, I don’t think anyone nailed it. Microsoft showed a lot of games but not many interesting ones, Sony’s show was a procession of stuff we’d already seen, Ubisoft’s was competent, and the less we say about EA (zzzz) and Bethesda (just not enough games for their own show) the better. 2017 has been a year for small, individual highlights, not barnstorming presentations as a whole

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
ببینید من خودم از کسایی بودم که کنفرانس سونی رو ستایش کردم تو جو ـو اینا بودم : دی ماکروسافت هم کوبیدم
اما الان دارم فک میکنم ، ماکروسافت فورزا معرفی کرد با اون گرافیک ماورایی و 700 تا ماشین (و مطمئنم GT SPORT به گردش هم نمیرسه تو هیچ زمینه )
تاریخ انتشار Cuphead رو داد ، Ori 2 ، بین Indie ها هم واقعا دو سه تا بازی خوب بود گل سر سبد هم Last night .
اگه فورزا از اون 700 تا ماشین فاکتور بگیریم بازم به پای DC از نظر گرافیک نرسید

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
من موندم این فورزا با نید فور چرا فرمونه ماشیناشون عین چوب خشکه خداوکیلی شما لذت سواری تو ماشینایه gta v رو نگاه کنید ؟ انقدر خوشدسته ادم کیف میکنه البته درسته که فورزا با نیدفور تقریبا شبیه سازن ولی تو یه بازی مخصوصا کنسولی باید لذت بخش بودن اولویت باشه باورتون نشه دیروز سوار پراید دوستم شدم فررمونش انقدر خشک بود یاده ماشینایه نید فود اسپید افتادم :D:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
Sony defends decision to block PS4 cross-play with Xbox One and Nintendo Switch

لول. رقت انگیزترین جوابی که توی عمرم شنیدم!
بهتره سونی دست از این تکبر و غرورش برداره و چیزی که داره تبدیل به استاندارد میشه (یا بهتره بگیم شده) رو اجرایی کنه. لازم نکرده تافته جدا بافته باشه. یه کم از نینتندو یاد بگیره که در عین رقابت، مخالف چیزی که به نفع گیمرها تموم میشه، نیست.
اینکه کراس پلی چیز خوبی هست یا نه یا به نفع گیمر هاست و و و به کنار ..... چیزی که گفته دقیقا کجاش رقت انگیزه ... ؟؟؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اینکه کراس پلی چیز خوبی هست یا نه یا به نفع گیمر هاست و و و به کنار ..... چیزی که گفته دقیقا کجاش رقت انگیزه ... ؟؟؟
Jim Ryan: Yeah. We've got to be mindful of our responsibility to our install base. Minecraft - the demographic playing that, you know as well as I do, it's all ages but it's also very young. We have a contract with the people who go online with us, that we look after them and they are within the PlayStation curated universe. Exposing what in many cases are children to external influences we have no ability to manage or look after, it's something we have to think about very carefully.
سونی به خاطر بچه ها کراس پلی نمیکنه چون مسئولیت داره براشون:x
4TheChildren#

پ.ن 1: تاپیکش و جواب های ملت هم در نوع خودش جالبه. 54 صفحه؟ Rly؟
پ.ن 2: البته من از کسی که مخالف کراس پلی هست و نظرش هم اینه که "سرورهای بازی ها روی PS4 همیشه پر هستن و نیازی به کراس پلی نیست" انتظاری جز موافق و هم رای بودن با تصمیم سونی ندارم.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
من موندم این فورزا با نید فور چرا فرمونه ماشیناشون عین چوب خشکه خداوکیلی شما لذت سواری تو ماشینایه gta v رو نگاه کنید ؟ انقدر خوشدسته ادم کیف میکنه البته درسته که فورزا با نیدفور تقریبا شبیه سازن ولی تو یه بازی مخصوصا کنسولی باید لذت بخش بودن اولویت باشه باورتون نشه دیروز سوار پراید دوستم شدم فررمونش انقدر خشک بود یاده ماشینایه نید فود اسپید افتادم :D:D
> NFS شبیه سازه
> فورزا باید آرکید باشه
> GTA V بهترین ماشین سواری رو داره

از کجا شروع کنم گیر دادن به این پست رو آخه؟:))

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
> NFS شبیه سازه
> فورزا باید آرکید باشه
> GTA V بهترین ماشین سواری رو داره

از کجا شروع کنم گیر دادن به این پست رو آخه؟:))
شما منظور منو متوجه نشدی دوست عزیز حرف من اینه که اینا ماشیناشون خیلی سنگینه ,میخوای بپیچی انگار فرمونه تریلی روشه . بعدم گفتم شبیه ساز یعنی اینکه میخوان مثل واقعی در بیارن که نتونستن نه اینکه مثل flight simulator بخوان شبیه ساز باشن . اره عمو جون ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر