بنظر شما خرید کنسول wii یا wii u؟؟!!!

کدوم کنسول درجیه میدید بیشتر داشته باشید؟ جدا از زمان عرضه

• مجموع رای دهنده‌ها
    30

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
458
نام
علی
اگه بازی های wii رو بازی نکردی حتما wii بگیر
دنیای سرگرمیه
من الان Ps4 دارم ولی اصلا لذتی که wii بهم میداد رو نمیده
کلی هم بازی خوب و سرگرم کننده داره
متاسفانه الان همه ی بازیا زور میزنن که گرافیک رو بیشترش کنن ولی هیچکدوم به قسمت گیم پلی و خلاقیت تو بازی اهمیت نمیدن
اگه wii نداشتی حتما بگیر
مخصوصا که الان قیمت wii u فضاییه
ولی اگه تونستی هر دو رو بگیر
من Wii U ارزون بشه حتما میگیرم پس تا ارزون بشه بشین با دنیای بازیای wii حال کن :D

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
مرسی از توجهی که کردین و وقتی برای پاسخگویی گذاشتید یه دنیا ممنون
پس نظر شما هم روی کنسول wii هست
درسته تجربه با گیم پد ها عادی پلی استیشن و ..... بوده
همین منو به شک انداخت چون من لیست و عکس بازی ها wii دیدم بازیا خیلی خیلی خیلی زیادی داشت که خیلی هاشون واقعا بینظیر بودن اما برا wii u خیلی کم بودن
خیلی جالبه که 4 دسته بازی داره - بازیا خاص زیاد داره اینطوری که شما میگید بازی هایی که از روی انیمیشن ساخته میشن رو هم دوست دارم

star fox بازیش چطوریه؟
پس من درست حس کردم هر چی میگشتم بازی ها خاص و زیاد و خوبی برای wii پیدا میکردم تو یوتیوب و گوگل اما برا wii چنتا بازی خشن بیشتر مثل بتمن آرخام و ...... بیشتر نبود
البته این جور بازیا اصلا رو wii نبودن مثل دراک ساید یا بتمن آرخام

البته واسه من زیاد فرقی تو hd هم نمیکنه چون تلویزیونم لامپیه - اکثر بازیا wii u هم فول اچ دی نیستن 720p هستن تا جایی که فهمیدم
دیشب تو اینترنت میگشتم به یه سایت بر خوردم توش 2 نفر درباره wii u و wii صحبت کرده بودن از صحبتشون عکس گرفتم

10j6_zzzzzzzzzzzz.jpg

مرسی بابت عکس خیلی خیلی خوب و عالین :x
پس نظر شما هم روی wii هستش باید برم دنبال خرید یه wii خوب و سالم >:D< مشکی بهتره یا سفید؟

خواهش می کنم... لطف دارین...:">:">#:-S#:-S
زیاد روی star fox هم حساس نشین ...سبک بازی نبرد های فضایی با صفینه است که شما نقش فرمانده صفینه که یک روباه است رو به عهده دارین...کلا شخصیت ها کارتونی هستند ولی شما فقط صفینه ها رو کنترل میکنین یعنی نباید با دیدی مثل کراش یا سونیک سراغش رفت ...البته یک بازی پلتفرمر روی گیم کیوب داره که اون عالیه و کنترل شخصیت ها رو به عهده می گیرین ....
به نظرم wii مشکی چون دیر تر اومد احتمال اینکه کمتر کار کرده باشه بیشتره.....پیش پیش wii یا wii u تون مبارک باشه و امیدوارم خاطرات خوبی رو براتون رقم بزنه.......:D:D

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
اگه بازی های wii رو بازی نکردی حتما wii بگیر
دنیای سرگرمیه
من الان Ps4 دارم ولی اصلا لذتی که wii بهم میداد رو نمیده
کلی هم بازی خوب و سرگرم کننده داره
متاسفانه الان همه ی بازیا زور میزنن که گرافیک رو بیشترش کنن ولی هیچکدوم به قسمت گیم پلی و خلاقیت تو بازی اهمیت نمیدن
اگه wii نداشتی حتما بگیر
مخصوصا که الان قیمت wii u فضاییه
ولی اگه تونستی هر دو رو بگیر
من Wii U ارزون بشه حتما میگیرم پس تا ارزون بشه بشین با دنیای بازیای wii حال کن :D

مرسی که نظرتونو گفتید و آگاهی منو بیشتر کردید
خودتونم الان wii دارید؟
اگر اینطور باشه که خیلی خوبه پس بازیاش خیلی جذابن
تفاوت قیمتی wii و wii u خیلی خیلی زیاده

• Like
Reactions: ClaP TraP

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
خواهش می کنم... لطف دارین...:">:">#:-S#:-S
زیاد روی star fox هم حساس نشین ...سبک بازی نبرد های فضایی با صفینه است که شما نقش فرمانده صفینه که یک روباه است رو به عهده دارین...کلا شخصیت ها کارتونی هستند ولی شما فقط صفینه ها رو کنترل میکنین یعنی نباید با دیدی مثل کراش یا سونیک سراغش رفت ...البته یک بازی پلتفرمر روی گیم کیوب داره که اون عالیه و کنترل شخصیت ها رو به عهده می گیرین ....
به نظرم wii مشکی چون دیر تر اومد احتمال اینکه کمتر کار کرده باشه بیشتره.....پیش پیش wii یا wii u تون مبارک باشه و امیدوارم خاطرات خوبی رو براتون رقم بزنه.......:D:D

مثل بازی که رو ps2 بازی کرده بودم هست پس , یه نسخه از استار وارز بود که کل بازی جنگ صفینه ها و کشتی ها فضایی جنگی بود که باید با بقیه صفینه ها مبارزه میکردی
مرسی - احتمالا wii مشکی خوب گیرم بیاد بخرم چون خیلی خوشگله
ممنون لطف دارید >:D<

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
458
نام
علی
مرسی که نظرتونو گفتید و آگاهی منو بیشتر کردید
خودتونم الان wii دارید؟
اگر اینطور باشه که خیلی خوبه پس بازیاش خیلی جذابن
تفاوت قیمتی wii و wii u خیلی خیلی زیاده
متاسفانه فروختمش
ولی صد در صد دوباره میخرم
ارزش داره همیشه یه کنسول Wii داشته باشی
خیلی سرگرمت میکنه

• Like
Reactions: playstation1

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
متاسفانه فروختمش
ولی صد در صد دوباره میخرم
ارزش داره همیشه یه کنسول Wii داشته باشی
خیلی سرگرمت میکنه

برام جالب بود داشتم تاپیک ها قدیمی بخش wii نگاه میکردم خیلی ها که wii خریدن بعد از یه مدت کوتاه فروختن بار ها به این مورد بر خوردم حداقل بالا ۱۵ مورد دیدم برا چند سال جدید اگر بخواید آیدیشونم میزارم ، برا اوایل لانچ و بعدش که پر بود این قضیه

شاید خسته کننده میشه سریع برا افراد مثل psp که خیلی زود ازش زده میشدن میذاشتن برا فروش

اگر زود آدمو خسته میکنه نمیخرم

آخرین ویرایش:
  • Like

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
به جواب سوالم رسیدم ، هیچکدوم از wii و wii u نمیخرم

چیزی که همه سریع بعد خرید میفروشن پس خوب نیست و مشکلی داره
خیلی ها میکرو قدیمی باستانی برا ۲۰ تا ۳۰ سال پیش نگه داشتن پس خسته کننده اس wii که سریع میفروشن
قیمت سنگینی هم نداره که بگیم طرف فرش خونشو فروخته wii خریده از ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزاره - ps4 که نیست بالا ۱ میلیون باشه ، پس مشکل پولشم نیست

مدیر محترم لطفا تاپیک مسدود بشه

آخرین ویرایش:
  • Like

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
یه دونه ویموت نانچاک بگیر و با شبیه ساز دلفین همۀ بازیهای Wii که میخوای رو بازی کن و بعد که این پروژه رو به پایان رسوندی احتمالاً شبیه ساز WiiU تکمیلتر شد اونوخ میری سر وقت اون.
البته به شرطی که PC قابل احترامی داشته باشی.

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
یه دونه ویموت نانچاک بگیر و با شبیه ساز دلفین همۀ بازیهای Wii که میخوای رو بازی کن و بعد که این پروژه رو به پایان رسوندی احتمالاً شبیه ساز WiiU تکمیلتر شد اونوخ میری سر وقت اون.
البته به شرطی که PC قابل احترامی داشته باشی.

ممنون عزیز
وقتی ویموت و نانچاک موشن پلاس داخلی نو اصلی حداقل 150 هزار تومنه , یه wii سالم بدون جعبه هم 140 تا 150 هزار تومن میدن
پول گوشی موبایل دکمه ای ساده اس که حتی جاوا هم ساپورت نمیکنه اما همینم کسایی که wii خریدن میفروشن پس نشون از بی ارزش بودن wii داره
اگر ارزش داشت براشون با این قیمت فوق العاده کم نگه میداشتنش
پس نه خود کنسولش نه شبیه سازش ارزش ندارن

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
مدیر محترم بنده به عنوان استارتر تاپیک خواهش میکنم لطفا تاپیک مسدود و مختومه یا حذف بشه
تو گزارش کردن هم اعلام کردم تاپیک مسدود بشه لطفا

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
به جواب سوالم رسیدم ، هیچکدوم از wii و wii u نمیخرم

چیزی که همه سریع بعد خرید میفروشن پس خوب نیست و مشکلی داره
خیلی ها میکرو قدیمی باستانی برا ۲۰ تا ۳۰ سال پیش نگه داشتن پس خسته کننده اس wii که سریع میفروشن
قیمت سنگینی هم نداره که بگیم طرف فرش خونشو فروخته wii خریده از ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزاره - ps4 که نیست بالا ۱ میلیون باشه ، پس مشکل پولشم نیست

مدیر محترم لطفا تاپیک مسدود بشه
شما گم راه شدی عوض اینکه به سوالت برسی.
اول ببینید Wii چه بازی هایی داره . و چقدر به سلیقه ات نزدیکه .چیزی که در مورد همه کنسول ها هم این شرایط هست. به فروختن دیگران و نگه نداشتن و داشتن دستگاه چه ارتباطی داره!!!!
بعضی بازی ها اختصاصی هست یه دست بازی کردن یه عمر لذتش تو خاطرت می مونه . هر دستگاهی از نسل قدیم تا جدید حداقل یه گیم داره که با سلیقه شما جور باشه و ارزش خریدداشته باشه.

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
شما گم راه شدی عوض اینکه به سوالت برسی.
اول ببینید Wii چه بازی هایی داره . و چقدر به سلیقه ات نزدیکه .چیزی که در مورد همه کنسول ها هم این شرایط هست. به فروختن دیگران و نگه نداشتن و داشتن دستگاه چه ارتباطی داره!!!!
بعضی بازی ها اختصاصی هست یه دست بازی کردن یه عمر لذتش تو خاطرت می مونه . هر دستگاهی از نسل قدیم تا جدید حداقل یه گیم داره که با سلیقه شما جور باشه و ارزش خریدداشته باشه.

نه گمراهی نیست مگه مسائل مربوط به خدا و ایناس
چیزی که اکثرا خریدن فوری بعدش فروختن با اینکه قیمت کمی داشته پس صد در صد یه مشکلی داره
اتفاقا امروز یه کنسول آکبند 3ds خریدم برای دیدن عکس هاش این لینک تو همین فروم نگاه کن
خرید و تجربه متفاوت من از nintendo 3ds

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
نه گمراهی نیست مگه مسائل مربوط به خدا و ایناس
چیزی که اکثرا خریدن فوری بعدش فروختن با اینکه قیمت کمی داشته پس صد در صد یه مشکلی داره
اتفاقا امروز یه کنسول آکبند 3ds خریدم برای دیدن عکس هاش این لینک تو همین فروم نگاه کن
خرید و تجربه متفاوت من از nintendo 3ds
عزیز جان مگه این کلمه رو فقط برای خدا ودین استفاده میکنن?!!!!!!!!!!
شاید یکی پول لازم داشته فروخته . شاید یکی کاسب بوده .......شاید........
شما تو زندگیتون هر کی هر کار کرد و هر چی بگه بدون فکر کردن انجام میدید? چون بقیه انجام میدن? !!!!!!
خودت چی رو دوست داری? مهم نیست!!!!!
شما با سلیقه ات اگه جور نیومد و 3ds نزدیک بوده . ملاک نمیشه که Wii ایرادی داشته چون بعضی ها فروختن زود!!!! من اتفاقا چند ساله نگه داشتم و بازی هایی رو دارم که دوست دارم تکرار کنم .
یه مثال : شما مطب یه دکتر میری که سرش خیلی شلوغه پس به نظرت دکتر خوبیه?
یا باید ببینید مریض هایی که داره راضی بودن از عملش و رفت وامد به مطب ?

آخرین ویرایش:

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
عزیز جان مگه این کلمه رو فقط برای خدا ودین استفاده میکنن?!!!!!!!!!!
شاید یکی پول لازم داشته فروخته . شاید یکی کاسب بوده .......شاید........
شما تو زندگیتون هر کی هر کار کرد و هر چی بگه بدون فکر کردن انجام میدید? چون بقیه انجام میدن? !!!!!!
خودت چی رو دوست داری? مهم نیست!!!!!
یه مثال : شما مطب یه دکتر میری که سرش خیلی شلوغه پس به نظرت دکتر خوبیه?
یا باید ببینید مریض هایی که داره راضی بودن از عملش و رفت وامد به مطب ?

شما یا فکر نمیکنید یا نمونه سونی ها فن ها دو آتیشه هستید اما نوع فن نینتندو
یه مورد - دو مورد - سه مورد - 10 مورد بگیم بخاطر نیاز مالی فروختن نه اینکه 80 درصد اون کاربر ها تاپیک ها wii این کار کردن
طرف باید خیابون خواب باشه به 150 هزار تومن محتاج باشه و پول نیاز مالی داشته باشه ( همون اونایی که محتاج 150 هزار تومن بودن داشتن از گرسنگی میردن میخوای معرفی کنم بهت الان ps4 دارن؟ )
بخوای کلی آیدی برات اینجا لیست میکنم با کامنت هاشون که نخریده فروختن

دوست داشتن یه طرف عیب داشتن یه طرف وقتی چیزی عیب داره همه ردش میکنن بره

آخرین ویرایش:

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
شما یا فکر نمیکنید یا نمونه سونی ها فن ها دو آتیشه هستید اما نوع فن نینتندو
یه مورد - دو مورد - سه مورد - 10 مورد بگیم بخاطر نیاز مالی فروختن نه اینکه 80 درصد اون کاربر ها تاپیک ها wii این کار کردن
طرف باید خیابون خواب باشه به 150 هزار تومن محتاج باشه و پول نیاز مالی داشته باشه ( همون اونایی که محتاج 150 هزار تومن بودن داشتن از گرسنگی میردن میخوای معرفی کنم بهت الان ps4 دارن؟ )
بخوای کلی آیدی برات اینجا لیست میکنم با کامنت هاشون که نخریده فروختن

دوست داشتن یه طرف عیب داشتن یه طرف وقتی چیزی عیب داره همه ردش میکنن بره
این مورد ها که لیست کردید شما . وقت گذاشتید . نشستید فکر کردید که اونا موقع فروش چی فکر کردن?
به این فکر نکردید که کنسولی که تو بازار زیاد هست حتما یا خریدارش زیاده الان . یا یه زمانی فروش خیلی خوبی داشته که تو بازار زیاد هست .هرچقدر هم زیاد باشه خوب قیمت مناسب تر میشه .
ایدی ها نشستن فروختن شما جمع کردی اخرش هم شده این که کنسوله حتما خوب نبوده که میفروشن!!!!
امار فروش کلی کنسول ها رو نگاه کنید . امار فروش کنسول نینتندو Wii جزو پر فروش ها بوده . حالا چون کنسول بدی بوده نینتندو زیاد فروخته?
شما 3ds با سلیقه ات جور دراومده دلیل نیست که Wii بد بوده. همونطور که 3ds نینتندو بد نیست با اینکه امار فروش کمتری داشته نسبت به Wii .
در کل من منظورم اینه ببینید چه بازی هایی دارند اگه دوست دارید چی کار دارید به دیگران? بازی کنید و لذت ببرید . شاید یه دست اتاری زدید لذتش بیشتر از بازی با پلی 4 بود.
برا من ای دی لیست نکنید . ببینید چی دوست دارید . چون من برام مهم نیست کی چی دوست داره یا چی می خره میفروشه تا نگاه کنم بهشون و بخوام انتخاب کنم و مهم باشه تو انتخابم.اونایی که نخریده هم فروختن اصلا شاید ادم های ذاتأ کاسب هستن چون دلیل نداره بلا استفاده نگه دارن وسیله ای رو . حتی 50 هزار تومن باشه . پول دارا نگه میدارن?
از بچه های قدیمی خیلی ها هستن که بازی های شرکت نینتندو مثل ماریو و زلدا خاطره دارن و اصلا پلی 4 و کنسول نسل 8 بازی نمیکنن. و بهترین خاطره اونا شاید همون دستگاه Wii بوده.
من فن هیچی نیستم . همه کنسول هارو اما حداقل چند بازیش رو دوست دارم .و معتقدم هر کنسولی چه قدیم چه جدید ارزش خرید داره .
دهن بین نباشید دوست گرامی .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alisantori

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر