اینترنت فیبر نوری (تانوما)

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,858
نام
malek
این ۵۰ مگ فیبر نوری اصل بولوفه،تا دو مگ هم به زور دانلود میکنه........یوتیوب هم که میری فیلم ببینی کیفیت بالا رو ساپورت نمیکنه باید با ۳۶۰ و اینا ببینی،کلا گول نخورید.......
واسه من که دقیقا ۵۰ مگ رو تو داتلود میده و یوتیوب رو هم 4k 60fps راحت اجرا میکنه

• Like
Reactions: SHAYAN1999

hunter0

کاربر سایت
Oct 28, 2010
3
نام
iMan
سلام دوستان ممنون ميشم بنده رو راهنمايي كنيد.
از مودمي كه براي adsl استفاده ميكردم براي فيبر نوري هم ميتونم استفاده كنم؟
اگر نه ممنون ميشم مودم هايي كه خوب هستند رو معرفي كنيد.
و براي پلي استيشن نت تايپ چند ميده فيبر نوري؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,858
نام
malek
سلام دوستان ممنون ميشم بنده رو راهنمايي كنيد.
از مودمي كه براي adsl استفاده ميكردم براي فيبر نوري هم ميتونم استفاده كنم؟
اگر نه ممنون ميشم مودم هايي كه خوب هستند رو معرفي كنيد.
و براي پلي استيشن نت تايپ چند ميده فيبر نوري؟
مودمش که کلا فرق میکنه و مال مخابرات اکثرا مارک fiberhome هستش.اگه مودم رو رو حالت بربدج بزاری و کانکشن pppoe رو تو خود کنسول تنظیم کنی نت تایپ 1 میده ولی اگه مودم رو روی روت بزاری نت تایپ 2 میده

• Like
Reactions: pejman2222

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
69
دوستانی ک تانوما دارند خواهشا از این ip تو cmd یه تست پینگ بگیرن بفرستن ببینم وضعیت تانوما چطوریه ممنونم.
52.94.17.74
از این سایت داخلی هم اگه بگیرین ممنونم میشم:
asiadl.com

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
به نظرم قیمتش خوبه اگه استریمر باشی حرف نداره ولی اگه پینگ داخلیش 2 رقمی باشه فرقی با adsl نداره ک(از لحاظ پینگ)
جناب پینگ داخلی تک رقمی امکان پذیر نیست ، به دلیل هاپ ها و روتر هایی که شما ازشون عبور میکنی . پینگ تک رقمی برای لوکال نتورک امکان پذیر هست.

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
جناب پینگ داخلی تک رقمی امکان پذیر نیست ، به دلیل هاپ ها و روتر هایی که شما ازشون عبور میکنی . پینگ تک رقمی برای لوکال نتورک امکان پذیر هست.
پس یک توضیحی در این مورد که چطور من با اینترنت پارس آنلاین به شبکه آسیاتک پینگ تک رقمی میگیرم بدهید .

Screenshot

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
پس یک توضیحی در این مورد که چطور من با اینترنت پارس آنلاین به شبکه آسیاتک پینگ تک رقمی میگیرم بدهید .

Screenshot

من نمیدونم اطلاعات شما از شبکه چقدر هستش . ولی امکانش هست جایی که سرور AsiaDl هست و جایی که روتر اج شبکه پارس آنلاین هست کنار هم باشه و اصطلاحا کراس کانکشن انجام شده باشه و به جای ورود به IXP مستقیما هر دو شبکه با هم در ارتباط هستن . این میشه شرایط خیلی خاص . شما یه Trace روی آیپی AsiaDL بگیرید و اینکه آی پی خودتونم بدید توی رایپ میشه چک کرد شما از کدوم روت BGP دارید عبور میکنید AsiaDL از کجا داره عبور میکنه. من خودم کارمند ISP هستم . کار تخصصیم شبکه و لینک های وایرلس هست. خیلی راحت میتونم ثابت کنم تعداد هاپ هایی که شما ازشون رد میشی خیلی کمتر از چیزیه که بخواید وارد شبکه IXP بشید.
دوست داشتید من در خدمتتون هستم.

آخرین ویرایش:

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
من نمیدونم اطلاعات شما از شبکه چقدر هستش . ولی امکانش هست جایی که سرور AsiaDl هست و جایی که روتر اج شبکه پارس آنلاین هست کنار هم باشه و اصطلاحا کراس کانکشن انجام شده باشه و به جای ورود به IXP مستقیما هر دو شبکه با هم در ارتباط هستن . این میشه شرایط خیلی خاص . شما یه Trace روی آیپی AsiaDL بگیرید و اینکه آی پی خودتونم بدید توی رایپ میشه چک کرد شما از کدوم روت BGP دارید عبور میکنید AsiaDL از کجا داره عبور میکنه. من خودم کارمند ISP هستم . کار تخصصیم شبکه و لینک های وایرلس هست.

دوست عزیز شما اول اعلام کردید که پینگ داخلی تک رقمی امکان پذیر نیست و بعد اومدید در جواب من یک سری مسائل دیگه ای رو مطرح کردید که حرف اول شما رو به نوعی نقض میکنه ، اینکه مواردی که گفتید صحت داشته باشه یا نه جای بحث داره ولی من به تمام آیپی های داخلی پینگ تک رقمی میگیرم و این بر خلاف حرفی هست که شما زدید با این عنوان که امکان پذیر نیست و این رو شرایط خاص در نظر گرفتید.

اینم یک سری پینگ دیگه با اینترنت مخابرات این دفعه در ادامه اثبات این مبحث که پینگ داخلی تک رقمی امکان پذیر هست و شرایط خاصی در کار نیست :

Screenshot

بنده قصد زیر سوال بردن شما یا سواد و اطلاعات آکادمیک شما رو ندارم و سوء برداشت نکنید از این موضوع ولی حرف اشتباهی زدید و امیدوارم به این موضوع پی برده باشید ، اگرچه این بحث هم دیگه قابلیت ادامه دادن از نظر و سمت من رو نداره .
با تشکر

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
دوست عزیز شما اول اعلام کردید که پینگ داخلی تک رقمی امکان پذیر نیست و بعد اومدید در جواب من یک سری مسائل دیگه ای رو مطرح کردید که حرف اول شما رو به نوعی نقض میکنه ، اینکه مواردی که گفتید صحت داشته باشه یا نه جای بحث داره ولی من به تمام آیپی های داخلی پینگ تک رقمی میگیرم و این بر خلاف حرفی هست که شما زدید با این عنوان که امکان پذیر نیست و این رو شرایط خاص در نظر گرفتید.

اینم یک سری پینگ دیگه با اینترنت مخابرات این دفعه در ادامه اثبات این مبحث که پینگ داخلی تک رقمی امکان پذیر هست و شرایط خاصی در کار نیست :

Screenshot

بنده قصد زیر سوال بردن شما یا سواد و اطلاعات آکادمیک شما رو ندارم و سوء برداشت نکنید از این موضوع ولی حرف اشتباهی زدید و امیدوارم به این موضوع پی برده باشید ، اگرچه این بحث هم دیگه قابلیت ادامه دادن از نظر و سمت من رو نداره .
با تشکر

البته من یه عذر خواهی بکنم اول در صورتی که توی یک شهر نباشید. امکان پذیر نیست.

و اگر شما توی خود تهران هستید امکانش هست که اینطور باشه

.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: qozmyox

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,858
نام
malek

Screenshot

با تشکر
اگه برات مقدوره از این ip هم تست پینگ بگیر .مال بتل هستش
31.186.251.60

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر