اینترنت فیبر نوری (تانوما)

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان این تانوما همون vdsl هست یا فرق میکنه؟من زنگ زدم 2020 (شهرستانم)با اپراطور حرف زدم یه خانومه بود توضیح دادم براش اصلا نمیدونست چیه گفت هنوز اینجا نیومده
خیر فرق میکنه یکم اونم اینه سیم کشی داخل تو خونه برای VDSL لازم نیست فیبر کشی بشه و با همون مسی انجام میشه ولی FTTH باید فیبرکشی بشه . مودماشونم فرق میکنه .

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خیر فرق میکنه یکم اونم اینه سیم کشی داخل تو خونه برای VDSL لازم نیست فیبر کشی بشه و با همون مسی انجام میشه ولی FTTH باید فیبرکشی بشه . مودماشونم فرق میکنه .
کدومشون بهتره اونوقت؟چند میگیرن داخل خونه سیم بکشن؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
کدومشون بهتره اونوقت؟چند میگیرن داخل خونه سیم بکشن؟
FTTH یا همون فیبر خب طبیعتا بهتر و جدیدتره

چیزی که به من گفته بودن هزینه کابل کشی حدود ۳۰۰تومن میوفته برای هر واحد خود قیمت مودمش هم حدود ۲۵۰ تومنه .

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

god-of-dark

کاربر سایت
May 25, 2012
147
الان سرچ بازی های بلک ابس ۳ یا اینفینیتی فقط لابی ایرانی بیدا میکنه با اینftth لابیه خارجی تو این بازیا بیدا میکنه یا فرقی نکرده ؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,860
نام
malek
دوست گرامی مالک شما هم رفتی درخواست دادی ، گفتن اول پیمانکار باید بیاد داخل ساختمان فیبر بکشه بعد بقیه چیزا یا نه ؟! خیلی پیگیری و پارتی بازی میخواد یا نه ؟
پیگیری که میخاد ولی اول پیمانکار باید فیبر رو زمینی یا هوایی بسطه به موقعیتتون بکشه تا در منزل که واسه من یه روز کشید.بعدشم که باید از جعبه تقسیم بکشه تا داخل ساختمون که اونم 2 ساعت زمان مفید برد و 2 ماه زمان غیر مفید :)

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
این پروژه انگار فعلا شکست خورده تا MTN افریقا بیاد که سر و سامونی بده ، 3 تا منطقه ما تو تهران درخواست کردیم همرو بعد پیگیری گفتند که فعلا نمیشه و از این حرفا بعد از اون طرف مصاحبه کردن گفتن به 7000 نفر تو تهران دادند ، پس کو ؟؟ کی داره الان ؟؟ فعلا انگار بیشتر تبلیغات و حرف هست تا عمل . تا شرکت های FCP مثل پارس و شاتل و ... وارد این داستان نشند ، فایده نخواهد داشت.
یک سایت راه انداخن 10 بار گفتن برید اینجا چک کنید که تحت پوشش هستید یا خیر ، هر منطقه ما شماره میزنیم میگه نیستید ، کلا حالت دومی انگار براش تعریف نشده .
امیدوارم خبرگزاری ها ومردم فشار بیارند سر این قضیه ، کل دنیا N سال پیش به این تکنولوژی رسیدند اون وقت ما ... .

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
این پروژه انگار فعلا شکست خورده تا MTN افریقا بیاد که سر و سامونی بده ، 3 تا منطقه ما تو تهران درخواست کردیم همرو بعد پیگیری گفتند که فعلا نمیشه و از این حرفا بعد از اون طرف مصاحبه کردن گفتن به 7000 نفر تو تهران دادند ، پس کو ؟؟ کی داره الان ؟؟ فعلا انگار بیشتر تبلیغات و حرف هست تا عمل . تا شرکت های FCP مثل پارس و شاتل و ... وارد این داستان نشند ، فایده نخواهد داشت.
یک سایت راه انداخن 10 بار گفتن برید اینجا چک کنید که تحت پوشش هستید یا خیر ، هر منطقه ما شماره میزنیم میگه نیستید ، کلا حالت دومی انگار براش تعریف نشده .
امیدوارم خبرگزاری ها ومردم فشار بیارند سر این قضیه ، کل دنیا N سال پیش به این تکنولوژی رسیدند اون وقت ما ... .
عمرا ۷۰۰۰ نفر ندادن !‌خیلی داده باشن ۱۰۰۰ نفره تازه در بهترین حالت که اونم بعید میدونم.

anti-semite

کاربر سایت
Aug 13, 2017
38
ای ول malek911 الان سرور پینگ تو کل ایرانه ! پینگش سالاره .. من یه سگ پیر دارم روزا باید همش مراقب اون باشم ، شب هم شام میخورم سنگین میشم میخابم صبح هم که بلند میشم از اروپا هیچ کس نیست بازی کنه آنلاین مگه این که چهارتا الاف از روسیه باشن یا به زور به امریکا وصل بشه که اونم بی فایده ست

anti-semite

کاربر سایت
Aug 13, 2017
38
پیگیری که میخاد ولی اول پیمانکار باید فیبر رو زمینی یا هوایی بسطه به موقعیتتون بکشه تا در منزل که واسه من یه روز کشید.بعدشم که باید از جعبه تقسیم بکشه تا داخل ساختمون که اونم 2 ساعت زمان مفید برد و 2 ماه زمان غیر مفید :)

دوست گرامی مالک , فیبر برای شما متری چند حساب کردن پیمان کار ؟ کلا چند متر شد چه مبلغی باید به پیمانکار داد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر