Darksiders 3

5pht_dsiii.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: THQ Nordic
Engine:
UE4
Genre: Action-Adventure
Release:
2018

8qc1_info.png
دارک سایدرز 3 توسط Gunfire Games، متشکل از اعضای سابق استدیو منحل شده Vigil Games؛ سازندگان اسبق سری دارک سایدرز در حال ساخت است و شخصیت اصلی نیز سومین سوار آخرالزمان، خشم(Fury)، است که برای نابودی هفت گناه مرگبار (Seven Deadly Sinss) و بازگرداندن تعادل پا به زمین می‌گذارد.

hl86_dsiii_topic2.png

d1-1.jpg

d6-1.jpg

d2-1.jpg

d3-1.jpg

d4-1.jpg

d5-1.jpg

تریلر

mq9n_console.png

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
واقعا باور کردنی نیست اینا زبون فارسی گذاشتن تو بازی!:( یعنی به معنی واقعی کلمه اینا خیلی مردن!:-w شخصا با چند تا ناشر مثل Warner Bros صحبت کردم برای ترجمه بازی های مثل بتمن و اون زمون که سیتی اومده بود، یک مدت هم با ea خیلی باهاشون حرف زدم ولی همش بهونه می اوردن، مگر چقدر پلیر تو ایران هست؟ تحریم هستید، ناشر ها علاقه ندارن، بهشون گفتیم در صورت امکان خودمون متن ها رو ترجمه میکنیم بازم قبول نکردن:| حتی سازنده همین ویچر 2 که تو همین بازی سنتر باهاش صحبت کردن هم قبول کردن فارسی ساز رو توش بزاریم ولی اون ناشر بیشعور قبول نکرد:|:Dبنظرم بنظرم واقعا اگر ما بتونیم اینجا یک کلن درست کنیم بتونیم به سازنده ها فشار بیارم، و تا حدقل ممکن خودمون متن ها رو ترجمه کنیم 90 درصد امکان داره زبون فارسی رو بزارنند!! فقط باید فشار بیاریم!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این PC Gamer مقالات مثبتی در مورد بازی نمینویسه:D جدیدا هر چی ازشون میبینم، در مورد خسته کننده بودن بازی و تو خالی بودنشه. فکر کنم قرار یه نمره پایین بهش بده:D
===
یه قسمت از بازی رو هم ندیدم کلا:)) یه قسمت خیلی مهم که میشه اسکیپش کرد. باید دوباره بازی کنم برسم بهش:D

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
از دوستان بازی رو خریدین؟
من کشته مرده این سری بازی هستم مخصوصا شماره یک
الان تو این گرونی بازی ارزش داره این بازی رو بخرم ( دیجیتالی شیرینگ ظ۲).
نمیخوام چون فن بازی هستم چشم و گوش بسته بخرمش
گیمپلی هم نمیتونم از یوتوب ببینم بخاطر اسپویل

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
از دوستان بازی رو خریدین؟
من کشته مرده این سری بازی هستم مخصوصا شماره یک
الان تو این گرونی بازی ارزش داره این بازی رو بخرم ( دیجیتالی شیرینگ ظ۲).
نمیخوام چون فن بازی هستم چشم و گوش بسته بخرمش
گیمپلی هم نمیتونم از یوتوب ببینم بخاطر اسپویل
خودتون دارید میگید فن بازی هستید.بدون توجه به نمره ها برو بگیر و حالشو ببر...مگه چندا عنوان هک اند اسلش داشتیم که بیخیال این بازی بشیم؟؟

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
پشتیبانی از زبان فارسی راسته یا شایعس؟
داداش انگار همه نسخه ها پشتیبانی میکنه
الان یه عکس از پشت کاور بازی مخصوص ps4 دیدم
پرچم ایران هم بود بین زبان های زیر نویس

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دوستانی که نگران فارسی نسخه ی کنسول هستن بازی ریجن 2 زبان فارسی تو بعضی از کانالای بازی فروشی (فیزیکی) داره تبلیغ میشه به احتمال زیاد همون ریجن 2 زبان فارسی خواهد داشت ....

آخرین ویرایش:

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
دوستانی که نگران فازسی نسخه ی کنسول هستن بازی ریجن 2 زبان فارسی تو بعضی از کانالای بازی فروشی (فیزیکی) داره تبلیغ میشه به احتمال زیاد همون ریجن 2 زبان فارسی خواهد داشت ....

اره همه نسخه ها دارن روی کاور نسخه اکس باکس دیدم عکس پرچم بود

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
همونطوری که قبلا برادر صلح و امنیت در قالب یک مینی گیم ! به اسم اسب فیوری اشاره کرده بودند.. امروز تریلر هم منتشر شد
تا خیال همه راحت بشه که قرار نیست در بازی پیاده گز کنند !

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
همونطوری که قبلا برادر صلح و امنیت در قالب یک مینی گیم ! به اسم اسب فیوری اشاره کرده بودند.. امروز تریلر هم منتشر شد
تا خیال همه راحت بشه که قرار نیست در بازی پیاده گز کنند !

عجب تریلر عجبی موسیقی عجب جوی >:) اعضای Gunfire Games دلشون هوای فیلمای وسترن کرده بوده لول حتما باهاش مثل RDR2 باید Bond بشی خخخخ >:):)):D حالا چرا ابی بود فک کنم اسب مرگ بنده خدا رو کش رفته =P~

Darksiders-III---Horse-With-no-Name-Trailer---YouTube.MP4_20181123_185227.631.jpg

Darksiders III - Horse With no Name Trailer - YouTube.MP4_20181123_185227.631.jpg Darksiders III - Horse With no Name Trailer - YouTube.MP4_20181123_185214.910.jpg Darksiders III - Horse With no Name Trailer - YouTube.MP4_20181123_185207.887.jpg Darksiders III - Horse With no Name Trailer - YouTube.MP4_20181123_185203.663.jpg

آخرین ویرایش:

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
عجب تریلر عجبی موسیقی عجب جوی >:) اعضای Gunfire Games دلشون هوای فیلمای وسترن کرده بوده لول حتما باهاش مثل RDR2 باید Bond بشی خخخخ >:):)):D حالا چرا ابی بود فک کنم اسب مرگ بنده خدا رو کش رفته =P~

View attachment 97194

View attachment 97190 View attachment 97191 View attachment 97192 View attachment 97193

چه تریلری بود اسبش فقط شبیه مال مرگ بود اسب مرگ روح بود جوری مرده بود

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بخاطر زیر نویس فارسی که انجام دادن باید ۱۰۰ درصد بخریش ولی نه با قیمت الان باید بزاری چند هفته دیگه کارکرده بخری یا بزاری قیمت بیاد رو نرخ نرمال

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بخاطر زیر نویس فارسی که انجام دادن باید ۱۰۰ درصد بخریش ولی نه با قیمت الان باید بزاری چند هفته دیگه کارکرده بخری یا بزاری قیمت بیاد رو نرخ نرمال

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر