راهنمایی برای خرید کنسول بازی

sami62

کاربر سایت
Dec 15, 2011
3
دوستان من قصد خرید یه کنسول بازی دارم. یا پلی استیشن و یا ایکس باکس
اطلاعاتی در مورد هیچ کدوم ندارم

لطفا راهنمایی بفرمایید مزایا و معایب هرکدوم رو
کدوم بازی های بیشتر و در دسترستری داره
قیمت بازی های کدوم بیشتر هست
این ظرفیت داخلی 500 گیگ و 1 ترا برای چه منظوریه؟ میشه بازی ها رو ریخت داخل هارد دستگاه و بدون سی دی بازی کرد؟
ایکس باکس دیدم که یه وسیله ای اگه اشتباه نکنم به نام کینکت داره که جلوش می‌ایستن و با اشاره دست و بدن بازی میکنن آیا پلی استیشن هم چنین چیزی داره
ps4 یا ps4 pro
xbox one یا xbox360

کلا اطلاعات جامع و کاملی واسه انتخاب میخوام
ممنون از همگی

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
اطلاعات کاملتر رو دارندگان کنسول میتونن در اختیارتون بذارن من کنسولارو هر چند وقت برای انحصاری هاشون میگیرم و بعد هم میدم بره فقط در یه حد معمولی میتونم راهنماییتون کنم
مزایای ps4 انحصاری های خیلی خوب و زیادشه معایبش امنیت فوق العاده پایینش هست که باعث شده فروش اکانتای هک شده تبدیل به یه شغل برای دلال ها بشه یه سری از مواردی که مدت هاست کاربرا میخوان رو هم اضافه نمیکنه مثل تغییر نام کاربری که الان تمام سرویس ها دارن
مزایای xbox شبکه لایو و امنیت بیشترش هست و طراحی خوب دستش که توی عناوین شوتر اصلا اذیت نمیکنه خصوصا کسایی که تازه کنسول میگیرن نمیتونن خوب با دسته ps4 عناوین شوتر بازی کنین چون خیلی اذیت میکنه ولی دسته ایکس باکس اینطور نیست
یکی از عیب هایی که جفتشون دارن هم نیاز به اشتراک ماهانه برای استفاده از بخش انلاین بازیا هست
ظرفیت داخلی کاربرد اصلیش برای خرید دیجیتالی هست مثلا وقتی بخواید یه عنوان رو بصورت دیجیتالی بگیرید میتونید اون رو pre-load کنید و از ساعتی که بازی منتشر میشه تجربش کنید خوبیش اینه بازی رو زودتر تجربه میکنید و همیشه هم اون رو دارید و بدیش اینه مثل دیسک نمیتونید بفروشیدش اگرم عنوانیرو بصورت دیسک تهیه کنید بدون اون نمیتونید اجراش کنید یعنی وقتی دیسک رو فروختید بازی هم میره
دسترسی به بازی بستگی به شهری که توش هستید داره ولی معمولا ps4 بیشتر و دردسترس تره
درمورد کینکت اطلاع زیادی ندارم چون ازش استفاده نکردم ولی فکر کنم ps move همون کار رو انجام میده تقریبا
درکل از نظر من ps4 کنسول بهتریه
بین ps4 و ps4 pro بنظر من ps4 گزینه بهتری هست نسبت به قیمتش کمترش و اینکه ps4 pro یه کنسول میان نسلی هست از طرفی هم نسل 8 احتمال زیاد نهایتا تا دو-سه سال دیگه تموم میشه ps4 pro درصورتی خوبه که بخواید از هدست واقعیت مجازی استفاده کنید و کمی کیفیت بالاتر و فریم ریت بهتر براتون خیلی مهم باشه
البته باز برای کسی که بخواد کنسول رو پلتفرم اصلی خودش قرار بده شاید خوب باشه تحقیق کنید ببینید کدوم بیشتر بدردتون میخوره

• Like
Reactions: sami62

sami62

کاربر سایت
Dec 15, 2011
3
ممنون از شما

البته اینم بگم که بیشتر علاقه مند با بازیهای جنگی مثل cod و یا ماشین سواری دارم
ولی از بازیهای کینکت هم خیلی خوشم اومده یکی دوباری که دیدم

نمیدونم رو کدوم این بازی ها بیشتر و بهتر هست

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
xbox دیگه انحصاری هاش خیلی کم شده اخیرا هم همشون روی پی سی منتشر شدن توی تنها موردی که میتونه براتون خوب باشه forza horizon 3 هست که خیلی خوبه
بجز این دیگه هیچ چیز خاصی نداره
از نظر من ps4 گزینه مناسبتری هست ولی باز هم تصمیم با خودتونه صبر کنید بقیه دوستان هم تجربیاتشون رو به اشتراک بذارن تا بهتر بتونید تصمیم بگیرید

• Like
Reactions: sami62

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر