میازاکی و سری Souls - اسطوره‌های پوشالی (4)

R_o_chan

کاربر سایت
May 6, 2008
40
نام
Sepide Donne
همینطور ساخت سریع بازیها و عجله تیم سازنده که در نهایت دو سال زمان میبرند امکان تولید محتوی به سازنده را نمیدهد.​
همه این چرت و پرت هایی که خوندم به کنار ... این چی میگه ؟
حیف که یه عده آدم بدون هیچ ذهنیت و اطلاعی در مورد یه چیز میان و هر حرفی رو با اطمینان تمام میزنن و به اسم حقیقت به خورد ملت میدن...

بلادبورن کمه کم بالای سه سال طول کشیده ... بعد هم, ساخت سریع؟!؟! مثلا همون سه سال رو هم بگیریم, با میزان کار مفید ۹۵% حساب کن و روزی بالای ۹ ساعت کار, نه مثل بعضی کشورها که نصف روز کار میکنن و میزان کار مفید شون ۴۰% هم نمیشه ... و اگه بودی و میدیدی هر ایده و طراحی که به میازاکی داده میشه باید بارها و بارها دوباره انجام بشه تا میازاکی راضی بشه و حتما باید اون چیزی که تو ذهنشه دقیق و درست در بیاد... از داستان های حاشیه ای گرفته تا منظره ها و حتی مجسمه ها , گیاهان, حتی آیکون های کوچک و به ظاهر بی اهمیت هرکدوم کم کم بالای ۴ بار به ایشون تحویل داده میشن تا قبول شن ...

داستان ضعیف و بی مغزه ؟ خنده داره , چون بازی های فرام سافتور حتی اگه گرافیک ضعیفی داشته باشن به داشتن داستان و گیم پلی قدرتمندی معروفن که تو بازی های امروزه حتی با داشتن بهترین کیفیت گرافیکی بازهم خیلی کم دیده میشه...

شما هم اگه یه کم از بازی سازی میدونستی یا هرکدوم از بازی های دارک سولز یا بلادبورن رو انجام میدادی این حرفا رو نمیزدی !L-)

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
همه این چرت و پرت هایی که خوندم به کنار ... این چی میگه ؟
حیف که یه عده آدم بدون هیچ ذهنیت و اطلاعی در مورد یه چیز میان و هر حرفی رو با اطمینان تمام میزنن و به اسم حقیقت به خورد ملت میدن...

بلادبورن کمه کم بالای سه سال طول کشیده ... بعد هم, ساخت سریع؟!؟! مثلا همون سه سال رو هم بگیریم, با میزان کار مفید ۹۵% حساب کن و روزی بالای ۹ ساعت کار, نه مثل بعضی کشورها که نصف روز کار میکنن و میزان کار مفید شون ۴۰% هم نمیشه ... و اگه بودی و میدیدی هر ایده و طراحی که به میازاکی داده میشه باید بارها و بارها دوباره انجام بشه تا میازاکی راضی بشه و حتما باید اون چیزی که تو ذهنشه دقیق و درست در بیاد... از داستان های حاشیه ای گرفته تا منظره ها و حتی مجسمه ها , گیاهان, حتی آیکون های کوچک و به ظاهر بی اهمیت هرکدوم کم کم بالای ۴ بار به ایشون تحویل داده میشن تا قبول شن ...

داستان ضعیف و بی مغزه ؟ خنده داره , چون بازی های فرام سافتور حتی اگه گرافیک ضعیفی داشته باشن به داشتن داستان و گیم پلی قدرتمندی معروفن که تو بازی های امروزه حتی با داشتن بهترین کیفیت گرافیکی بازهم خیلی کم دیده میشه...

شما هم اگه یه کم از بازی سازی میدونستی یا هرکدوم از بازی های دارک سولز یا بلادبورن رو انجام میدادی این حرفا رو نمیزدی !L-)

گناه شما از ایشون بیشتر....چرا؟؟؟چون وقت عزیزت رو میذاری و به چرندیاتی که این آقا نوشته جواب میدین
این توهماتی که ایشون نوشتن رو باید یه پوزخند زد و از کنارش رد شد............وقت آدمی خیلی ارزشمندتر از این حرفاس

در آخر هم یه خسته نباشید جانانه باید گفت هم به استاد میازاکی و تیمش هم مولینو و هم آقای انسل که هی هی توسط ایجاد کننده تاپیک مورد لطف قرار می گیرن:Dافرادی هستن تو این صنعت که تکرار نخواهند شد

.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خوب با این اوصاف منم داستان محبوب ترین بازیم رو تو یه نصفه جمله کامل توضیح میدم

امپراطوری ارکادیا حمله کرده و ما باید سرزمینمون دالماسکا رو پس بگیریم .

این که چیزی نیست خودمم تو 8 کلمه توصیف میکنم

یه روزی به دنیا اومدم یه روزی میمیرم ...

آخرین ویرایش:

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
متن فوق العاده غنی و وحشتناکی بود...... .
امیدوارم هر روز بیش از پیش افراد نکته بین و واقع بین بیشتری رو تو این انجمن ببینیم ، کسایی که واقعیت رو از بین اینهمه هجمه تبلیغاتی تشخیص میدن

احسنت
سلام داداش من واقعا از پستایی که درباره سری دارک سولز و بلادبورن میزارید لذت میبرم و خودتون هم میدونید چه بازی های بزرگی هستند اما این متنی که این آقا نوشته دیگه واقعا مطالب احمقانه و به دور از واقعیت هست اخه تنفر داره از نوشته هاش میباره نمیدونم چرا دارید تاییدش میکنید
.

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
نگارنده عزیز امیدوارم ناراحت نشی ولی باید بگم نوع نگارشتون، طرز بیان و نوشتن افکارتون بسیار بسیار اماتورانه هست کاملا مشخصه تلاش کردین که پاراگراف های متن بیشتر کنید ولی عاجز بودید تو این کار..یک منتقدی تو سایت دیبازی مطالبی با عنوان ضد نقد مطرح کردن که حتی منی که فال اوت و اسکایریم جز بهترینهام هست چند لحظه ای به فکر فرو رفتم و از نقدشون، با اینکه بر خلاف عقاید من بود لذت بردم..نوشته شما سطحی بی سروته و کوتاه و ... بود.شما سعی داری عنوان های بزرگ بکوبی بعد انتظار داری با یک جمله این اتفاق بیافته؟اگر سعی داری مثل اون منتقد خلاف جهت حرکت کنی حداقل ابزارش برای خودت محیا کن.. شما ابزارشو نداری پس حداقل سعی کن
ممنون
از دوستان هم میخوام تو این جور تایپیکا نوشته ای نذارن تا تایپیک نیاد بالا، اصلا برای بازیسنتر بد هست که همچین نوشته هایی مثلا دو صفحه برن جلو..البته از این که خودم هم این کار کردم معذرت میخوام
یا علی

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی

تاییدش نکردم دوست عزیز اتفاقا پست بعدیمو همین صفحه بخوونید متوجه میشید که گفتم متنی که نوشتن چرت و پرتی بیش نیست

اما اینجور افراد دنبال همینن که یه چیز بیهوده و چرت بنویسن بعد صد نفر بیان فحشش بدن و بعد اونم اونا رو فحش بده یا تیکه بندازه بهشون و در نتیحه کیف کنه و قهقهه بزنه

اینجور نوشته هایی رو باید از کنارشون رد شد تا طرف نتونه به این نیاتش برسه و مشکلاتش رو سر من و شما تخلیه کنه

در کل سخت نگیر تو زندگی از اینجور ادما زیاد همه جا هستن و بهترین کار اینه که بهشون بها ندی و از کنارشون رد شی(گاهی هم حتی تاییدشون کنی تا بیشتر از این اعصابت رو خرد نکنن)

.

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
اها اینجوریه پس اخه من تعجب کردم وقتی دیدم تایید کردی من معذرت می‌خوام نمیدونستم همه این اقا به ظاهر عقده ای رو میشناسند.

• Like
Reactions: HalfLife G

ThroughtheNever

کاربر سایت
Apr 7, 2017
6
دوست عزیز شما خودت تا حالا دمونز سولز رو بازی کردی؟

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

Dark Souls 1 رو با کلاس Warrior تا تهش رفتم. اولین و آخرین تجربه من از سری Souls بود. البته فرق آنچنانی هم نداره چون هر شماره‌ش کپی شماره قبله.
حتی Bloodborne هم شبیه سه گانه است فقط با این تفاوت که توش روح نداره.

Old-snake1995

کاربر سایت
Dec 31, 2015
18
Dark Souls 1 رو با کلاس Warrior تا تهش رفتم. اولین و آخرین تجربه من از سری Souls بود. البته فرق آنچنانی هم نداره چون هر شماره‌ش کپی شماره قبله.
حتی Bloodborne هم شبیه سه گانه است فقط با این تفاوت که توش روح نداره.
پس پیشنهاد میکنم یه بار دیگه بازی رو از اول شروع کن

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
متن و نوشته هاشم مال خودش نیست مقاله زیاد میبینه میگرده میزاره اینجا بعید میدونم اصلا گیمر باشه میخواد هر چیزی که محبوب شده رو زیر سوال ببره با یک مقاله خارجی

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
گناه شما از ایشون بیشتر....چرا؟؟؟چون وقت عزیزت رو میذاری و به چرندیاتی که این آقا نوشته جواب میدین
این توهماتی که ایشون نوشتن رو باید یه پوزخند زد و از کنارش رد شد............وقت آدمی خیلی ارزشمندتر از این حرفاس

در آخر هم یه خسته نباشید جانانه باید گفت هم به استاد میازاکی و تیمش هم مولینو و هم آقای انسل که هی هی توسط ایجاد کننده تاپیک مورد لطف قرار می گیرن:Dافرادی هستن تو این صنعت که تکرار نخواهند شد

.
دقیقا درست گفتین، من راستش خیلی شناختی از ایشون نداشتم و یه بار توی تاپیک wolf TNO دیدم متنی ارسال کرده و من طبق رفتار همیشگیم خیلی منطقی سعی کردم باهاشون بحث کنم ولی دونه دونه تاپیک هاشو که دیدم اصلا افسوس خوردم که چرا همون دفعه هم اینکارو کردم، ای کاش به جای لذت بیهوده ای که از نوشتن این متون میبردن میتونستن لذت واقعی از بازی ها رو درک کنن، من عقیده دارم که مشکلات آدم هایی شبیه این دوستمون خیلی پیچیده تر از اونه که ما بتونیم براش راهکار ارائه بدیم. در هر حال خوشحالم که وقتی این تاپیک رو باز کردم و دیدم برای ایشون هست حتی یک خطش رو هم نخوندم و نظرات اعضا خیلی خیلی محترمانه تر و جذاب تر بود دنبال کردنشون برام و الحق که خیلی بیشتر لایق لایک و تشکر هست نظراتشون .

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
گویا تازگیا هرکی ساز مخالف بزنه میگن حرفه ای تره! از اول این نوشته تا اخرین کلمش چرت و پرته! این دوستمون رو همه میشناسیم و فکر میکنم همین که تاپیک رو باز کردیم خودش بزرگترین اشتباه باشه. یدور دیگه قسمت سوم رو بخونید تا بفهمید نویسنده هیچی از این سری و کلاً فرام سافتور و میازاکی و بازیاش نمیدونه.

این نوشته (نمیشه اسمش رو گذاشت مقاله!) هیچ ارزشی نداره. محتوا که نداره و نویسنده هم هیچی از نگارش نمیدونه و قلم خوبی نداره. همه میدونیم فرام سافتور و میازاکی و سری سولز از بهترین ها و موندگار ترین های گیمن! پس از مدیرای انجمن خواهش میکنم این تاپیک رو کلاً حذف کنن تا وقت بقیه هم تلف نشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر