آموزش: انتقال دیتای دانلود شده بازی از روی هارد اکسترنال به ایکس باکس وان

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
یه سوالی دارم من
اگر یه بازی ای رایگان شده باشه با گلد یا مثل دموها رایگان باشه و یا حتی خریده باشم بازی رو و دیتای بازی رو از جای دیگه دانلود کنم و بریزم رو کنسول، بعد اون بازی رو بخوام آنلاین بازی کنم که مشکلی پیش نمیاد؟
نه مشکلی نیست

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

mosolim

کاربر سایت
Jul 15, 2009
71
نام
مسلم
سلام
دوستان من یه مشکل اساسی دارم. بعد از اینکه هارد رو با کنسول فرمت کردم و به pc وصل می کنم. نرم افزار رو اجرا می کنم و تبدیل به pc mode میکنم . بعد که هارد رو از pc قطع و مجددا وصل می کنم بلو اسکرین میاد و pc ریستارت میشه. اصلا هم درست نمیشه یعنی تا زمانی که هارد وصل هست این اتفاق میوفته و سیستم ریست میشه تا قطع کنم. و هرزمان هم که بلافاصله وصل کنم مجددا ریست میشه. لطفا راهنمایی کنید که چکار باید کرد. راههای زیادی هم امتحان کردم. مثله زدن به لب تاپ یا استفاده از درگاههای usb دیگه سیستم و لب تاپ و یا usb 2 , usb 3
ممنون

hercull

کاربر سایت
Mar 5, 2017
21
سلام
دوستان من یه مشکل اساسی دارم. بعد از اینکه هارد رو با کنسول فرمت کردم و به pc وصل می کنم. نرم افزار رو اجرا می کنم و تبدیل به pc mode میکنم . بعد که هارد رو از pc قطع و مجددا وصل می کنم بلو اسکرین میاد و pc ریستارت میشه. اصلا هم درست نمیشه یعنی تا زمانی که هارد وصل هست این اتفاق میوفته و سیستم ریست میشه تا قطع کنم. و هرزمان هم که بلافاصله وصل کنم مجددا ریست میشه. لطفا راهنمایی کنید که چکار باید کرد. راههای زیادی هم امتحان کردم. مثله زدن به لب تاپ یا استفاده از درگاههای usb دیگه سیستم و لب تاپ و یا usb 2 , usb 3
ممنون

دوست عزیز این مشکل مربوط به نوع سیستم عاملتون می باشه . من این برنامه رو روی ویندوز 10 اجرا کردم بدون مشکل بلو اسکرین. بهتره شما هم ویندوز 10 داشته باشید.

• Like
Reactions: AKHTATEN

olom

کاربر سایت
Nov 9, 2011
2
سلام

سلام منم این مشکل داشتم با ویندوز 10 مشکل شما حل میشه

ps3.one

کاربر سایت
Jun 14, 2017
92
نام
ابوالفضل
بچه ها این که گفته شده اول باید یه مقداری از بازی رو دانلود کرد مثلا 40 مگ بعد استاپ کرد،بازی مثل فیفا رو زده 55$ یعنی باید 55 دلار بدیم تا بشه یکمش زو دانلود کرد و بعد فایل دانلودی از نت رو از طریقی که گفته شده انتقال بدیم به دستگاه؟؟؟!!!!!
یا راه دیگه ای باید انجام داد که این 55$ رو پرداخت نکنه

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
چرا بازی سنتر اینجوری شده
یعنی هیچکس نیست که بعد دو روز جواب بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تا بازی رو نخرین که نمیتونین دانلود کنین میتونین بازی رو از سایت های داخلی دانلود کنین ولی برای اجرا نیاز به لایسنس بازی هست که باید خریداری کنین

• Like
Reactions: ps3.one

ps3.one

کاربر سایت
Jun 14, 2017
92
نام
ابوالفضل
تا بازی رو نخرین که نمیتونین دانلود کنین میتونین بازی رو از سایت های داخلی دانلود کنین ولی برای اجرا نیاز به لایسنس بازی هست که باید خریداری کنین
یعنی تمام این راهنمایی برای اینه که بازی رو 55 دلار بخری بعد دانلود کنی
خوب بهتر نیست که کنسول زو ببریم و با 100 تومن بدیم کلی بازی برامون بریزن؟؟!!

simore

کاربر سایت
Apr 8, 2014
42
یعنی تمام این راهنمایی برای اینه که بازی رو 55 دلار بخری بعد دانلود کنی
خوب بهتر نیست که کنسول زو ببریم و با 100 تومن بدیم کلی بازی برامون بریزن؟؟!!
اره باید بازی رو بخری به دردسرش نمیرزه بری دیسک بازی رو بخری ارزونتر درمیاد ولی اگه افلاین میخوای بازی کنی ببر بیرون برات بازی میریزن با ظرفیت هوم ازاد این روش بچه بلدن ولی هیچ وقت نمیان اموزش بدن اگرم بپرسی ازشون یا جواب نمیدن یا میپچونن

• Like
Reactions: ps3.one

ps3.one

کاربر سایت
Jun 14, 2017
92
نام
ابوالفضل
اره باید بازی رو بخری به دردسرش نمیرزه بری دیسک بازی رو بخری ارزونتر درمیاد ولی اگه افلاین میخوای بازی کنی ببر بیرون برات بازی میریزن با ظرفیت هوم ازاد این روش بچه بلدن ولی هیچ وقت نمیان اموزش بدن اگرم بپرسی ازشون یا جواب نمیدن یا میپچونن
والا منم خیلی دنبالش گشتم چیزی پیدا نکردم
خوب چی میشه کسایی که بلدن بگن تا بقیه هم یاد بگیرن

• Like
Reactions: hamedlogi

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
با عرض خسته نباشید

دوستان بنده سوالی داشتم در باب اینکه روی کنسول وان من فورزا هفت رو بصورت دیسک نصب کردم و ۳۲ گیگ هم دانلود کردم آپدیتشو. بعد الان میخواستم این ۳۲ گیگ آپدیت رو انتقال بدم به وان ایکس. از طرفی هم روی وان ایکس اپدیتش باید ۵۰ گیگ دانلود بشه فورزا هفت گویا. هارد اکسترنال هم ندارم.
میخواستم ببینم امکانش هست این ۳۰ گیگ رو از طریق وای فای انتقال بدم و ۲۰ گیگ که از ۵۰ گیگ کم کنیم رو دانلود کنم یا باید کل ۵۰ گیگ رو دانلود کنم؟

Bagher2014

کاربر سایت
Apr 13, 2017
10
سلام دوستان ببخشید من هارد و که به ایکس باکس وصل میکنم چراغ هارد روشن میشه بعد از چند ثانیه خاموش میشه البته با pc کار میکنه فرمت هم تغییر دادم ولی جوابی نگرفتم به نظرتون مشکل از هارد ه یا چیز دیگری؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر