سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
رم 64 گیگ که به سوییچ بخوره چه برندی بگیریم با چه مشخصاتی؟ کسی لطف میکنه بگه؟
Samsung Evo Plus U3
SanDisk Ultra
فقط زمان خرید خیلی دقت کن. های‌کپی نباشن ( مخصوصا سامسونگ )

Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Cait Sith

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سایت نینتندو فیلتر شد؟
منم چند روزه که بکل با سایت نینتندو و سرویس انلاین سوییچ به مشکل خوردم. با سوییچ بدون vpn نمیتونم انلاین شم و همینطور سایت هم فیلتر شده ظاهرا و بدون فیلترکشن باز نمیشه !!

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
منم چند روزه که بکل با سایت نینتندو و سرویس انلاین سوییچ به مشکل خوردم. با سوییچ بدون vpn نمیتونم انلاین شم و همینطور سایت هم فیلتر شده ظاهرا و بدون فیلترکشن باز نمیشه !!

عحب گیری کزدیم تو این مملکت ۳ روزه دارم کلنجار میرممم چرا وصل نمیشه چرا اینطوریه هی نیت عوض میگنم!!!
کی اینا دست از سر ما برمبدارن!!به اینم رحم نکردن

• Like
Reactions: iMahmoud

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
با هیچ نتی اسیا تک رایتل همراه اول ایرانسل هایوب ... وصل نمیشه!فقط چیز پی ان!!!!
منم با پیشگامان. های‌وب. شاتل و همراه اول تست کردم
متاسفانه بدون vpn نه سایت باز میشه و نه سوییچ به سرویس انلاین کانکت میشه

• Like
Reactions: all4u

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
کسی اطلاع داره نینتندو سوئیچ هک شده و آموزشش جایی هست یا نه؟ من همش خبرا رو نگاه میکنم زده کپی خور شده ولی هیچ جا آموزشی ازش نیست که چطور باید کپی خور بشه.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
کسی اطلاع داره نینتندو سوئیچ هک شده و آموزشش جایی هست یا نه؟ من همش خبرا رو نگاه میکنم زده کپی خور شده ولی هیچ جا آموزشی ازش نیست که چطور باید کپی خور بشه.
تاجایی که میدونم هنوز برای عموم کپی خوری نرم افزاری منتشر نشده که بشه بازی کپی رفت.

mohsenf5

کاربر سایت
Feb 21, 2015
46
دوستان عزیز ea تا 25 خرداد فیفا 18 رو رایگان کرده منم میخواستم تستش کنم
الان من میرم تو ای شاپ اخه رایگان نیست کسی دانلود کرده راهنمایی کنه ممون میشم مرسی

• Like
Reactions: che-jaleb

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
تو یوتیوب سرچ کنید
Team xecuter switch
یا
atmosphere cfw switch
کلی ویدیو درمورد هک سخت افزاری (اولی-دانگل تیم زکوتر) و دومی (هک نرم افزاری-کاستوم فریمور) میاد.
فعلا باید روی هک سخت افزاری حساب کرد که صد در صدم معلوم شده بازی کپی اجرا میکنه
امروزم ویدیو انباکسینگ دانگلش رو دیدم و یه ویدیو آموزش استفاده ش، استفاده ش ساده س، طرفم کلی بازی کپی و homebrew ریخته بود رو سوییچ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر