طرفداران ژانر FPS

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
آخه برادر درست نشونی بده مصر کجا اسکاندیناوی کجا! :D ولی منظورت حتما یکی از این دوتاست:
220px-Painkiller_Coverart.png

Will_Rock_Coverart.png
والا درست یادم نمیومدم اما دومی بود! ممنون! :D

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
آخه برادر درست نشونی بده مصر کجا اسکاندیناوی کجا! :D ولی منظورت حتما یکی از این دوتاست:
220px-Painkiller_Coverart.png

Will_Rock_Coverart.png

بقول مهران مدیری تو مرد هزار چهره : ما در سوئد هیپوفیز خشک تبدیل به اسکاندیناوی میکنیم :Cheesygrin:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
پس انگار من اونروز خیلی خوشحال بودم:D
ولی بد نبودا:D
201126_front.jpg

من با این بازی واقعا خاطره داشتم
ای کاش این بازی قبل rage عرضه میشد...
شاید id اگه این بازیو میدید rage یه بازی شاهکار میشد
خودمونیم gear box واقعا ضعیف شده:-s
این بازی رو میشه برادر کوچیکه Skyrim توی اعتیاد اوری دونست یکی از معتاد کننده ترین Co op های نسل قبل رو داشت واقعا بی نظیره این بازی ^:)^ گیر باکس هم خوب میشه نگران نباش نسخه ی سوم رو که معرفی کرد نشون میده دقیقا چیکارس :x

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
این بازی رو میشه برادر کوچیکه Skyrim توی اعتیاد اوری دونست یکی از معتاد کننده ترین Co op های نسل قبل رو داشت واقعا بی نظیره این بازی ^:)^ گیر باکس هم خوب میشه نگران نباش نسخه ی سوم رو که معرفی کرد نشون میده دقیقا چیکارس :x
والا بااین لوت بازیهای شرکتا و کیسه کردنه گیمرا این بازی اگه عرضه بشه خوراک کلاه برداریه:D
ولی خب بقول جوزف هر سازنده ای گند میزنه امیدوارم battleborn اخریش باشه:-bd

• Like
Reactions: che-jaleb and uriel

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
73971_front.jpg

سلام به بچه های گل:-bd
این نسخه درسته به پای بازی اصلی نمیرسه ولی خب عشق monolith نسبت به این ip رو نمیشه نادیده گرفت.
اونا چون اونموقع ip دست خودشون نبود همین نسخه رو به نام project orgin معرفی کردن که دنباله معنوی fear بود:D
بعدها wb مردونگی کرد و این ip رو خرید:D
این نسخه سرعت بازی به شدت بالاتر رفته بود.
ولی خب فاصله گرفتن از اتمسفر سنگین fear و همچنین داستان نه چندان قابل قبول باعاث شد نسخه اول همچنان بهترین نسخه باشه.
راجعبه فاجعه نسخه سوم هم صحبت نمیکنم چون ابروی مارو برد:D
جوکی بیش نبود

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
73971_front.jpg

سلام به بچه های گل:-bd
این نسخه درسته به پای بازی اصلی نمیرسه ولی خب عشق monolith نسبت به این ip رو نمیشه نادیده گرفت.
اونا چون اونموقع ip دست خودشون نبود همین نسخه رو به نام project orgin معرفی کردن که دنباله معنوی fear بود:D
بعدها wb مردونگی کرد و این ip رو خرید:D
این نسخه سرعت بازی به شدت بالاتر رفته بود.
ولی خب فاصله گرفتن از اتمسفر سنگین fear و همچنین داستان نه چندان قابل قبول باعاث شد نسخه اول همچنان بهترین نسخه باشه.
راجعبه فاجعه نسخه سوم هم صحبت نمیکنم چون ابروی مارو برد:D
جوکی بیش نبود
دقیقا امیر جان، بازی توی یک سری از المان هاش شدیدا افت کرده بود، مثل افکت های صوتی و موسیقی، هوش مصنوعی و حتی گرافیک، داستانم به قوت شماره قبل نبود، در کل کاملا زیر سایه نسخه اول قرار میگرفت و جوری بود که فکر میکردی این نسخه شماره اوله و نسخه اول شماره بعدیه، چون کلا چند قدم رو به عقب بود ولی..... بازم کاملا مشخص بود که بازی ساخته monolith هست و اون ظرافت های ساخت رو داشت کاملا. ولی نسخه 3 رو شخصا اصلا جزو این سری نمیتونم حساب کنم چون کلا جهان بازی به هیچ وجه شبیه نسخه های قبلیش نبود، در هیچ یک از ابعادش. بازی بدی نبود ولی fear نبود اصلا.

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
خب بچه ها بهتره این تاپیک رو از خاک بکشیم بیرون:D
اصلا فکرشو نمیکردم FPS تو ایران انقدر طرفدار کم داره...
برای اینکه تنوعی ایجاد بشه بیان بگین کدوم بازی FPS تو نمایشگاه درخشید...
کدوم مورد علاقتون بود؟<:-P

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
امیر بدون شک RAGE 2 :). من اصلا حس میکنم خود بازی هم زمان عرضه بدرخشه، اگر همین چیزی که میبینیم باشه، واقعا بازیه عظیمی به نظر میاد توی تمام جهات و جنبه ها.
DOOM Eternal هم خب واقعا سورپرایزم کرد و همینطور Wolfenstein YB .
ولی بازی ای که واقعا داره بی سر و صدا ساخته میشه و واقعا عنوان خیلی خوبی بود توی نمایشگاه، metro exudos بود. سال دیگه احتمالا سال شوتر های بزرگه:)

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,729
من برای 10 aug لحظه شماری میکنم برای دیدن تریلر گیم پلی DOOM Eternal
rage2 هم گیم پلی جذابی داشت جز این هم از id انتظاری نیست
metro exudos هم احتمال زیاد بازی خوبی میشه . از نظر جلوه بصری هم خوب بود . فقط نکته ای که یکمی تو ذوقم زد هوش مصنوعی دشمن ها بود اون هم امیدوارم تا زمان عرضه درست بشه

و ستاره درخشان e3 امسال هم بر اساس شنیده ها و ندید می گم سایبرپانک هست .
این رو هم اضافه کنم بی صبرانه منتظر مستر چیف هستم

امیدوارم خاطرات خوب نسخه Combat Evolved رو زنده کنه
Halo1610.jpg

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

Rage 2 گان پلی و ابلیتی های خیلی خوبی داشت ولی خب هوش مصنوعی بازی به نظر من لنگ میزنه و باتوجه به این که محیطهای بازی بزرگ هست نسبتا بیشتر به چشم میاد :think: مولتی هم که نداره و استوری هم من حقیقتا کار خوب از اولانچ یادم نمیاد
BFV که این نسل چهارمین نسخه بتفیلد هست و خب هرچقدر پیشرفت کرده باشه زیاد براش هایپ نیستم حقیقتا :D نه اینکه بعده لانچ بتل رویال بیاد ببینم چه طوره و قطعا سینگل هم دایس حرفی برای گفتند نداره (واقعا با همچین جلوه های بصری حیف)
BO4 هم که ول معطله هیچی (برای من)
دنباله های دووم، ولفنشتاین (هنوز متوجه نشدم اسپین اف هست یا نه یک نسخه اصلی) و هیلو هم بودند ولی خب گیمپلی ندیدیم :D دووم به نظرم اوکی بود نسخه قبلی همون راه رو ادامه بدند خوبه. ولفنشتاین وضعیتش فرق میکنه نسخه اولش در زمان عرضه خیلی بهتر بود و امیدوارم بتزدا از این عدم استقبال گیمرها نسبت به نسخه دوم درس گرفته باشه. هیلو هم به نظرم میتونه کام بک داشته باشه، حداقل پروداکشن بازی همچین چیزی میگه

سایرپانک هم هست ولی نکته ایی که باید درباره اش بحث کنیم اینکه CDRP میگه این بازی نقش افرینی با المان های شوتر هست نه یک شوتر اول شخص با ویژگیهای نقش افرینی که باتوجه به ذهنیت قبلی از کمبت ویچر سه کمی در بخش شوتر بودند دچار شک و تردید میشم

Metro هم کلا با این داونگریدی که نسبت به نمایش اول داشت به نظرم هرچقدر خوب باشه ولی بازم یک ذهنیت بدی برام ازش شکل گرفته و باید دیگه خودم بازی رو تجربه کنم

دیگه عنوان خاصی به ذهنم نمیاد :think: ولی خب بین اون بازیهایی که در اینده نزدیک به دستمون میرسند نقشه های جدید پابجی و مخصوصا برفی از همه بیشتر برای من اهمیت داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر