اجرای تمامی بازیهای Dreamcast

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
h02k_زس2.png

• Like
Reactions: ehsanservat

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوست عزیز بیا تلگرام فیلم بگیرم از موقه که شبیه سازو باز میکنم تا اجرا میشه ک ببینی09166726518

تله گرامم کجا بود باو!

اون یکی شبیه سازو که صفحه قبل گفتم امتحان کردی؟

برای شبیه ساز nullDC پایینی رو بگیر امتحان کن که از اونی که پست اول گذاشته شده, جدیدتره:

nullDC 1.04 r150

Download file - Firedrop

• Like

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
نمیخوام بخورمت که یه جور میگه تلگرامم کجابود باووووووووووووووووووووووووووووو

مشکل دارم نمیخوای کمک کنی دیگه این طور چیزارو نگو من هرچی شبیه ساز توی دنیا بوده رو تست کردم جواب نداده حالا هرکی جواب گرفته خودشبیاد از سیستمش فیلم بگیره چیکار کرده این ک لینکک خارجی بیادبده چه فایده داره مال من هنوز کار نمیده

• Like
Reactions: silent ops

mrm

کاربر سایت
Dec 28, 2008
171
نام
محمدرضا
عزیز چرا جو میدی!!!!!!!!!!!!!!!
مبدل تست شده است راحت اجرا میکنه این مبدل خیلی قوی تره از اونی که دوستمون پیشنهاد داده
تمامی بازی هارو هم اجرا میکنه
چه اروری میدی ؟
عکس بگیر
اینم فیلم اجرای مبدل و بازی

آخرین ویرایش:
  • Like

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
دادا جو نمیدم دارم میگم هرکی تلگرام داره بیاد مشکل حل بشه اون میگه تلگرام چیه باووورخب تیاد

داداش مشکل رئو توی عکس هایی که گرفتم دادم خب بیزحمت همینر فولدری کهرشما داری رو اگر بتونی رار کنی بفرست برام ببینم مشکل چیه اون نت فریم ورک و غیره رو هم که گفتی نصب کردم

mrm

کاربر سایت
Dec 28, 2008
171
نام
محمدرضا
من برنامه رو من هم روی 64بیت هم روی 32 بیت run کردم بدون مشکل

ممکنه نیاز به فایلی داشته باشه و باعث متوقف شدن برنامه بشه.
or
احتمالا با ویندوز شما سازگار نیست و یا با یکی از برنامه هایی که برروی سیستم نصب کرده اید مشکل دارد.
شما error reporting ویندوزتون را disabale کن ببین چطور میشه
Disable the “Check Online for a Solution” Dialog (Error Reporting) in XP, Vista, and Windows 7

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
خیلی ممنون ازین که صاحب تاپیک این شبه ساز رو اوردن و تست شده اموزشش رو اجراش و غیره رو گذاشت
و همچنین یه تشکر ویژ] از آقای سایلنت اوپس دارم که توی تلگرام تا دیر موقه برای رفع مشکل من بیدار موند و دست اخر ازش پرسیدم ویندوزش رو و گفتن که32 بیت هست

و منم رفتم ویندوز سون32بین نصب کردم و راحت شبیه ساز اومد بالا دوستانی که میخوان اجرا کنن دقت داشته باشن که ویندوز32 بیت مهمه مال من قبلش64 بود ولی عوضش کردم

خب ازین گذشته بریم سر صحبت این که چه بازی هایی روی دریم کست خوبه از انحصازری و غیره راهنمایی کنید دانلودشون کنیم و شایت مثل تاپیک بازی های ایکس باکمس تاپیک بازی های دریم کستم بزنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر