کدوم یک از این بازی هارو برای خرید پیشنهاد میکنید؟

علیرضا-crs

کاربر سایت
Aug 20, 2012
2
با عرض سلام.
قصد دارم یک بازی در سبک تیراندازی انلاین برای pc بخرم.خودم عناون زیر رو مدنظر دارم
rainbow six siege
overwatch
battlefield 1
gears of war 4
halo 5(برای pc موجوده دیگه نه؟)
titanfall 2
از اونجایی که تقریبا هیچ کدوم از دوستام گیمر نیستند بازی موردنظر باید قابلیت انتخاب random تیم رو داشته باشه
کدوم یک از این عنوان هارو برا خرید پیشنهاد میکنید؟

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
الان اورواچ واسه کریسمس آف خورده و با 30$ میتونی نسخه پی سی رو بخری که واقعا خوبه و تا چندین ماه و یا شاید سال میتونه سرگرمت کنه. هر 2-3 ماه واسش آپدیت میاد و به مناسبتای مختلفم مد، اسکین و اینجور چیزا اضافه میکنن. خلاصه خیلی روش کار میشه.
رندوم هم داره و اگه تنها پلی کنی با کسایی میفتی که اکثرا تیم نیستن و تنهان.

بتلفیلدم خوبه ولی خب اگه پرمیوم بخوای یکم گرون تر آب میخوره واست :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
بدون شک در این لیست اولویت شما باید بین این دو بازی باشه!
1_rainbow six siege
2_overwatch

rainbow six siege عنوانی بس بزرگ است! الان سیزن فصل اولش تموم شده! تعداد عظیمی اپراتوز و گیم پلی منحصر به فرد برای هر کدومش داره! مپ های بازی هم نزدیک 15 تا هستند و الان دیگه به هیچ وقت خسته کننده نمیشه و یاد گیری این همه مپ و بازی کردن شون برای رنک خیلی وقت و انژری زیادی میخواد! بازی یک شبیه ساز کامل هست، بشدت و به معنی واقعی کلمه سخته و با کسی شوخی نداره! بازی از سه مد رنک، کژوال و هانت تشکیل شده ، و مد اصلی بازی رنک هست و لول اپ شدن درش بشدت لذت بخش هست! در صورت اتخاب این بازی چند نکته رو برات میگم ((:
1_ بازی بشدت پشتیبانی قوی داره و ممکنه هر لحظه براش اپدیت بیاد!
2_ بازی چلنج های هفتگی و روزانه داره
3_ گرافیک بازی خوب به بالا و تخریب پذیری بی مانندی داره!
4_ پلیر هاش زیاد هستن و روز به رزو در حال افزایش هستند
5_بازی تعدا عظیمی اسکین و شخصی سازی برای اسلحه ها و اپراتور ها و غیره داره
6_ بازی بر پایه همکاری و تعامل هست
7_ سیزن سال اول تموم شد! و باید اپراتور های DLC رو یا باید با پول بازی باز کنید یا با بازی کردن زیاد بازشون کنی!
8_ بازی بصورت رسمی یک سال دیگر پشتیبانی میشود به همراه سیزن پس دیگر!

overwatch من خودم این بازی رو ندارم! ولی در لیست خریدم 100 در 100 هست! سابقه بلیزارد در پشتیبانی و ارائه محتویات برای بازی هاش بسیار درخشان هست و تو این صنعت قابل مقایسه با کسی نیست:| این که این بازی ممکنه تا چندین سال پشتیبانی بشه خدا میدونه |: پس با توجه به نقد و بررسی های ممکن، و این که جایزه بازی سال رو هم برد، و از نظر بسیاری از منتقدان و گیمران این بازی در حال حاضر برترین عنوان انلاین محور نسل هشت هست! سرور های قوی، و پلیر های بسیار زیاد و خسته کننده نبودن ، خرید این عنوان در صورت کنار نیومدن با سبک و سختی rainbow six siege منطقی هست!

battlefield 1 :|
دور این بازی رو کلن خط بکش افتاد؟ |: چرا ؟ بنده از سال 2011 اصلا با بتلفیلد 3 وارد سبک بازی های انلاین محور شدم، و چه بسا چه شب های تا صبح و صبح های تا شب همین جور یکسره پا بازی بودم ||: و چه روز های امتحانات ترم دانشگاه رو بیخیال میشدم از بس بتل 3 بازی میکردم ||||: تا این که یکرزو یکی از دوستام گفت داداچ، من میبینم تو اروجین کلا 24 ساعت بتل میزنی! گفتم خب، گفت پرمیوم داری؟ گفتم پرمیم چیه، تا این گفتم گفت الان دارم زمینو گاز میگیرم از خنده ||: گفت نصف عمرت بر فناست تا الان که بتل رو بدون پرمیوم بازی کردی! سابقه EA در چپاندن پول از پلیر ها زیاده! شما الان بتل 1 رو میخری بعدا میبینی بهترین اسکین ها و مپ ها برای پرمیوم هست! اون وقت چی؟ میبینی پول پرمیوم از خود بازی بیشتره! |: بتلفیلد 1 عنوان خوبی برای انلاین هست! فقط چند نکته!
1_ مپ های بازی بسیار بزرگ هستند هر کسی تو بازی یک جا کمپ میکنه |: اون وقت ممکنه بری تو مپ ندونی از کجا میخوری بجای لذت بردن بازی بشه عذاب برات.
2_محتویات بازی خوبه! ولی کلا من با EA بزرگ شدم میدونی پرمیوم چیه؟ ||:
3_ بازی بس بزرگ هست، روان، لذت بخش، با گیم پلی بی نقص و گرافیک هیولایی و البته اگر عاشق جنگ جهانی اول و سلاح هاش هستی بدون شک خرید این عنوان منطقی هست!
4_بازی مد های زیادی داره تعدا مپ های بازی هم قابل قبول
5-گیم پلی بازی گسترده هست از تانک و توپ بگیر تا هواپیما و غیره
6_ یک مشکل بازی اینه اون تیمی که همیشه میبازه شک نکن پلیر هاش همیشه این بازی رو با کالاف اشتب گرفتن ||: و نوب بازی هاشون میشه این you just f**ked up team :(

• Like
Reactions: EAST2WEST

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
Overwatch واقعاً گیم پلی Fun ای داره ، حتما بگیرش ، Rain Bow Six هم که باقلواس ولی من هنوز نخریمدش تو استیم بهش میگن CS:GO Killer :p

adams-khersi

کاربر سایت
Apr 19, 2016
55
بتل زود تموم میشه آفلاینش، بهترینش هیلو5 ئه که نیست واسه PC ، بعدم بتل واسه آنلاین باید پول اضاقی ام بدی مگه اینکه 200 پول بدی اورجینال بخری، من بتل رو دانلود کردم50 گیگ ئه، سمت میردامادم بتونی بیای میتونم مجانی بهت بدمش، مس افکت ام دان کردم اونم 50گیگ ئه ولی هیلو5 از همه شون سرتره ولی پی سی نداره، اونم دارم واسه X1 اشو ولی اینو دیگه مجانی نمیشه داد:-bd... راستی Doom ام خیلی خوبه از نظر گیم پلی و گان پلی و اینا ولی خب داستان نداره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر