PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,519
الان دوستان واقعا توقع دارن و فکر میکنن سه تا از انحصاری های First Party سونی تو یه سال قراره عرضه بشه؟؟ :D

الان تو سه تا تاپیک Ghost Of Tsushima و Death Stranding و این تاپیک همه کاربراشون معتقدن بازیا قراره 2019 عرضه بشه :D
حالا سه تاشون نه ولی حداقل دوتا از اینا 2019 عرضه میشن:D
gow detroit spider man هم تو یه سال اومدن :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
منتشر شدن TLOU2 توی 2019 خیلی منطقی تره تا اینکه منتشر نشه واقعا نمیدونم چرا دوستان هی میگن سونی سه تا انحصاری داره ده تا انحصاری داره نمیدونم هزار تا انحصاری داره که همشون میخوان 2019 منتشر بشن خوب وقتی بازی مراحل ساختش تموم شده بیان ترشی بندارنش واسه 2020 که یـ وقت به ملت بر نخوره 2020 دستش خالی شده ؟ اصلا بازی 1.1.2020 منتشر میشه که هم این سال رو داشته باش همم تگ 2020 بخوره :D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
منتشر شدن TLOU2 توی 2019 خیلی منطقی تره تا اینکه منتشر نشه واقعا نمیدونم چرا دوستان هی میگن سونی سه تا انحصاری داره ده تا انحصاری داره نمیدونم هزار تا انحصاری داره که همشون میخوان 2019 منتشر بشه خوب وقتی بازی مراحل ساختش تموم شده بیان ترشی بندارنش واسه 2020 که یـ وقت به ملت بر نخوره 2020 دستش خالی شده ؟ اصلا بازی 1.1.2020 منتشر میشه که هم این سال رو داشته باش همم تگ 2020 بخوره :D
بازی که باید 2019 بیاد همین الانم شایعه شده بازی امادس ولی خب یه چیزی عجیبه که ملت میگن سونی سه چهارتا انحصاری داره چجوری میخواد بیاد الان dreams.days gone.ds که برا 2019 تایید شدن got هم قبلا گفتن 2019 الان tlou2 کجای کاره:-?? ته تهش شاید got 2019 نیاد جاش tlou بیاد اونجوری میشه یه فکری کرد چون چندوقتیه هیچ اشاره ای به got نشده برعکس بقیه انحصاری ها:-?

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بازی که باید 2019 بیاد همین الانم شایعه شده بازی امادس ولی خب یه چیزی عجیبه که ملت میگن سونی سه چهارتا انحصاری داره چجوری میخواد بیاد الان dreams.days gone.ds که برا 2019 تایید شدن got هم قبلا گفتن 2019 الان tlou2 کجای کاره:-?? ته تهش شاید got 2019 نیاد جاش tlou بیاد اونجوری میشه یه فکری کرد چون چندوقتیه هیچ اشاره ای به got نشده برعکس بقیه انحصاری ها:-?
مگه همین چند وقت پیش نشون ندادن که داره موشن کپچر میکنن واسه بازی از رو کدوم شایعه ای میگید که مراحل ساختش تموم شده ؟ بعدشم یـ چیزی هست (به صورت کلی با شما نیستم فقط) الان TLOU2 بزرگترین بازی سونی هستش به غیر Days Gone هیچکدوم از بقیه انحصاری تاریخ نخوردن الان دقیقا چرا باید اونا به TLoU ارجهیت داشته باشن ؟ من هر جور فک میکنم بازی هر وقت اماده بشه (گلد بشه) منتشر میشه و خودمم حدث خیلی زیادم نهایت تا شیش ماه دیگه منتشر میشه دیگه تهش بره برا نوامبر و اون موقع ها در بدترین حالتش

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
مگه همین چند وقت پیش نشون ندادن که داره موشن کپچر میکنن واسه بازی از رو کدوم شایعه ای میگید که مراحل ساختش تموم شده ؟ بعدشم یـ چیزی هست (به صورت کلی با شما نیستم فقط) الان TLOU2 بزرگترین بازی سونی هستش به غیر Days Gone هیچکدوم از بقیه انحصاری تاریخ نخوردن الان دقیقا چرا باید اونا به TLoU ارجهیت داشته باشن ؟ من هر جور فک میکنم بازی هر وقت اماده بشه (گلد بشه) منتشر میشه و خودمم حدث خیلی زیادم نهایت تا شیش ماه دیگه منتشر میشه دیگه تهش بره برا نوامبر و اون موقع ها در بدترین حالتش
الان که فکر میکنم:-? اره اون شایعه هه بیخود بود چون چند روز بعدش عکس موشم کپچر دادن:D اینکه چرا این انحصاریا ارجعیت باید داده بشن دیگه باید از سونی پرسید درحال حاظر که برا 2019 هم به days gone اشاره شد هم دریمز هم ds(البته ds نورمن ریداس گفت) tlou اگه میخواست خبری ازش بشه تو tga باید نشونش میدادن ما که امیدواریم وسطای 2019 نشون بدن اخرای همون سال یا زود تر عرضه کنن مثل کاری که برا ds دارن میکنن واگرنه میره psx:|

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
بازیا هر موقع آماده باشن صد در صد رلیز میشن اصلا صرفه اقتصادی نداره یه بازی رو آماده کنی نگه داری مخصوصا با این هزینه های هنگفت هر روز دیر بشه ضرره.
GoT رو من فکر نمیکنم 2019 بتونن آماده کنن. امسال دریمز و لست و DS و DG رو داریم ( دیگه 2019 شده:D) سال دیگه هم GoT و GT7 و یه بازی که مطمئنم هنوز معرفی نکردن. بعید نمیدونم Horizon 2 رو معرفی کنن. شاید استودیو ژاپن بازی داشته باشه به هر حال بزرگترین استودیو سونیست و خیلی هم این نسل کم کار بودن. بجز پروژه های مشترک کار خاصی نکردن

در ضمن نمیدونم دوستان خبرشو گذاشتن جایی یا نه بعد از VGA ملت خیلی از سون لیدن شاکی بودن که اصلا صحبت نکرده و سریع جیم زده بعلاوه اینکه E3 رو هم کنسل کردن که بعدش توییت زد و گفت که سال نو میبینمتون.
شاید خبری معرفی چیزی باشه

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
چون اونها از جمله Death Stranding و Ghost Of Tsushima و Days Gone و Dreams همشون New IP هستن، TLOUP2 یه نسخه تضمین شده هست و ادامه یکی از موفق ترین و بهترین بازی های صنعت گیمه. بازی سال 2020 هم عرضه بشه فروشش رو داره و با موفقیت هست اما بقیه اون عناوین اتفاقا کار های کاملا ریسکی و جدیدی هستن و موفقیتشون هیچ جوره تضمین شده نیست و برای سونی موفقیت اینها میتونه خیلی خبر جدیدتر و بهتری باشه.
هرچند هرچند به نظرم خودم احتمال عرضه tloup2 تو 2019 خیلی بالاتر از تمامی اسم های بالا هست و بنظر خودم GOT یه عنوان اخر نسلی و در نهایت میان نسلی میشه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
حالا سه تاشون نه ولی حداقل دوتا از اینا 2019 عرضه میشن:D
gow detroit spider man هم تو یه سال اومدن :D
دیز گان و دریمز و یکی دو تا بازی خرده ریز دیگه رو که فراموش نکردید ؟ من فقط میخوام بازی رو ps4 بیاد وگرنه عجله ای برای بازی کردنش ندارم !! هر چقدر زمان بیشتری داشته باشن بازی بهتر میشه

الان که فکر میکنم:-? اره اون شایعه هه بیخود بود چون چند روز بعدش عکس موشم کپچر دادن:D اینکه چرا این انحصاریا ارجعیت باید داده بشن دیگه باید از سونی پرسید درحال حاظر که برا 2019 هم به days gone اشاره شد هم دریمز هم ds(البته ds نورمن ریداس گفت) tlou اگه میخواست خبری ازش بشه تو tga باید نشونش میدادن ما که امیدواریم وسطای 2019 نشون بدن اخرای همون سال یا زود تر عرضه کنن مثل کاری که برا ds دارن میکنن واگرنه میره psx:|

احتمالا ریداس بازی رو با فیلم اشتباه گرفته ، نه فیلم برداری خودش احتمالا۲۰۱۹ تموم میشه !! فکر کرده مثل فیلم بعد فیلم برداری دیگه کار تموم شده است و میره برای خورده کاریای ، صداگذاری و افکت و تدوین و غیره .... و زمانی نمیبره برای انتشار

وگرنه بازی همین e3 هم به جز دلیوری سیمولیشن چیزی ب ای نمایش نداشت

بازیا هر موقع آماده باشن صد در صد رلیز میشن اصلا صرفه اقتصادی نداره یه بازی رو آماده کنی نگه داری مخصوصا با این هزینه های هنگفت هر روز دیر بشه ضرره.

GoT رو من فکر نمیکنم 2019 بتونن آماده کنن. امسال دریمز و لست و DS و DG رو داریم ( دیگه 2019 شده:D) سال دیگه هم GoT و GT7 و یه بازی که مطمئنم هنوز معرفی نکردن. بعید نمیدونم Horizon 2 رو معرفی کنن. شاید استودیو ژاپن بازی داشته باشه به هر حال بزرگترین استودیو سونیست و خیلی هم این نسل کم کار بودن. بجز پروژه های مشترک کار خاصی نکردن

در ضمن نمیدونم دوستان خبرشو گذاشتن جایی یا نه بعد از VGA ملت خیلی از سون لیدن شاکی بودن که اصلا صحبت نکرده و سریع جیم زده بعلاوه اینکه E3 رو هم کنسل کردن که بعدش توییت زد و گفت که سال نو میبینمتون.

شاید خبری معرفی چیزی باشه

بابا کلی بازی دادن !
گراویتی راش ۲
دو تا نک
لست گاردین !
برای ویتا فریدوم وارز رو دادن !!
البته میبینیم این اواخر کم پیدان (۲سال)، به خاطر اینکه سونی کلا دایورتشون کرده روی vr ، و استروبات هم اخرین بازیشون بود !! چهار ، پنج تا بازی vr دیگه هم در دست ساخت دارن !! کلا استودیو ژاپن زیر نظر مستر جان تباه شد !! حداقل این نسل دیگه انتظار چیز جدید نباید داشته باشیم ازشون

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
tlou اگه میخواست خبری ازش بشه تو tga باید نشونش میدادن
Gow رو هم پارسال جایی نشون ندادن و تاریخ انتشارش رو توی یه ویدئو اعلام کردن.
این کار ها از سونی بر میاد.

• Like
Reactions: ALIREZADARODI_IR

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دیز گان و دریمز و یکی دو تا بازی خرده ریز دیگه رو که فراموش نکردید ؟ من فقط میخوام بازی رو ps4 بیاد وگرنه عجله ای برای بازی کردنش ندارم !! هر چقدر زمان بیشتری داشته باشن بازی بهتر میشه

احتمالا ریداس بازی رو با فیلم اشتباه گرفته ، نه فیلم برداری خودش احتمالا۲۰۱۹ تموم میشه !! فکر کرده مثل فیلم بعد فیلم برداری دیگه کار تموم شده است و میره برای خورده کاریای ، صداگذاری و افکت و تدوین و غیره .... و زمانی نمیبره برای انتشار

وگرنه بازی همین e3 هم به جز دلیوری سیمولیشن چیزی ب ای نمایش نداشت

بابا کلی بازی دادن !
گراویتی راش ۲
دو تا نک
لست گاردین !
برای ویتا فریدوم وارز رو دادن !!
البته میبینیم این اواخر کم پیدان (۲سال)، به خاطر اینکه سونی کلا دایورتشون کرده روی vr ، و استروبات هم اخرین بازیشون بود !! چهار ، پنج تا بازی vr دیگه هم در دست ساخت دارن !! کلا استودیو ژاپن زیر نظر مستر جان تباه شد !! حداقل این نسل دیگه انتظار چیز جدید نباید داشته باشیم ازشون
الان با این خبرها که امده kp بزودی اطلاعات ds میده این یعنی خیلی به تاریخ انتسارش نزدیک شدیم :D

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
یعنی واقعا آدم باید بخنده کامنت هارو میخونه. بازی به این بزرگی ۲ ساله کامل نمیشه الان داره پولیش میخوره مطمعن باشین ساخت بازی از سال ۲۰۱۴ به بعد استارت خورده. پارسال گفت ۷۰ درصد بازی رو ساختن چطور فکر میکنید تو ۴ ماه ۷۰ درصد ساخته باشن؟! کسی که مثل من مهندسی کامپیوتر خونده باشه از روند ساخت بازی بیشتر حالیشه.. بازی سازی فقط اون چیزی نیست که میبینید کلی باید بسازن تا پروتوتایپ اولیه انجام بشه..تازه قبل از اون پشتش کلید طرح اولیه خوابیده که اونم هست دوستان
بابا مهندس.....L-) کلا ساخت بازی از یه فیلم هالیوودی بیشتر زمان میبره چون بغیر از فضا هها و موشم کپچر و صداگذاری وموسیقی سیستم هوش مصنوعی و رفع عیوب و باگها خودش مشخص نمیکنه دقیقا چقدره ولی پشت همه اینها یکسری مسائل بیزینسی و سیاست ارائه کار هست که مثلا در چه زمانی باشه با با فلان بازی تقارن نداشته باشه و.... من نظرم روی پاییز 2019 هستش البته امیدوارم اینجوری نباشه:|

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,532
حالا از میون عوامل چرا اینیکی رو هدف گرفتی جای بسی شگفتیست:D
عوامل دیگه مثل اشلی هم هستن :D کلا پای ثابتم همین دخملان :)) با BB استریمر دخمل رو تحت تاثیر قرار دادم خخخ (البته حرفه ای بود و هست) نه ، اونی که همش اینجا ازش تعریف میکنم نیست :))، البته اونم هستش :D پیامشم نمیدونم توی کدوم تاپیک توی چه سالی گذاشتم ، ولی همونطور که توی صفحات قبل گفتمو تولدشو جشن گرفتم :)) ، مهربونه :x ، منم که دلی دارم به وسعت دریا =)) .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر