آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
Gravity Rush™ 2 تخفیف خورده شده 6 دلار ارزش داره بازیو بخرم.یه سوال. میخوام گیفت کارت بخرم از سایت ماتریکس گیم. سالهاست ازش خرید میکنم مشکلی هم نداشته.اما قوانین جدیدی گذاشته که میگه باید برای امنیت حساب کاربریتون شماره کارت بدید.یعنی تو قسمت ثبت نام سایت باید شماره کارتت هم بنویسی وقتی ازشون پرسیدم گفتن برای امنیت هستش چون دزدی زیاده شده یه مشت توضیحات دیگه.حالا خواستم بپرسم کسی خبر داره از این ماجرا ممنون میشم راهنمای کنن دوستان

ارزش داره 6 دلار.
شماره کارت ملی میخواد یا کارت بانکی؟

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
بانکی

من چهار سالی هستش که مشتری ماتریکس گیم هستم و معتبر هستش ولی این کارشون یکم بوداره.
به هرحال شما داری کارت به کارت میکنی میتونن از بانک مقصد تقاضای همچین چیزی بکنن.
یکم عجیب و غیر معمول هستش.
اگر اون دلایل رو دارید که خودشون گفتن لطفا کپی کنید اینجا.
تشکر...

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
Flash Sale اومده چیز خاصی نداره فقط Gravity Rush 2 شده 6 دلار .گفتم که بدونید :D
Aragami :p
فکر کنم بی خیال DLCش باید بشم و قرار نیست تخفیف بخدره اون:(

ولی هرکی GR2 نزده، از دستش نده!

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
751
من چهار سالی هستش که مشتری ماتریکس گیم هستم و معتبر هستش ولی این کارشون یکم بوداره.
به هرحال شما داری کارت به کارت میکنی میتونن از بانک مقصد تقاضای همچین چیزی بکنن.
یکم عجیب و غیر معمول هستش.
اگر اون دلایل رو دارید که خودشون گفتن لطفا کپی کنید اینجا.
تشکر...
اینو توی صفحه اول سایت نوشتن میتونید برید بخونید.
  • star1.gif
    اخیراً سارق کارت های بانکی مردم با اغفال مشتریان در شبکه استیم ، تیم اسپیک و پیشنهاد رشوه ، اقدام به ایجاد حساب کاربری و تایید هویت شماره موبایل و تلفن ثابت کاربران را در سایت های فروش گیفت کارت انجام می دهد . اکیداً اکانت را در اختیار کسی دیگر قرار ندهید چرا که پیگیرد قانونی داشته و صاحب خط تلفن ثابت مسئول عواقب آتی خواهد بود و به هیچ وجه در دام اینگونه هکرها نیوفتید
    star1.gif
جهت دریافت آنی کدهای خریداری شده ، از حساب کاربری ، کارت های بانکی خود را اضافه کنید

اینم سوالی که ازشون پرسیدم و جوابی که دادن

یه سوال داشتم شما فبلا شماره کارت نمی خواستید دلیل اینکه الان میخواید چی هستش

پشتیبانی به گفتگو پیوست

پشتیبانی16:17
hesab karbararo hack mikonan

polis fata shomaro ehzar mikone dadgah

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
اینو توی صفحه اول سایت نوشتن میتونید برید بخونید.
  • star1.gif
    اخیراً سارق کارت های بانکی مردم با اغفال مشتریان در شبکه استیم ، تیم اسپیک و پیشنهاد رشوه ، اقدام به ایجاد حساب کاربری و تایید هویت شماره موبایل و تلفن ثابت کاربران را در سایت های فروش گیفت کارت انجام می دهد . اکیداً اکانت را در اختیار کسی دیگر قرار ندهید چرا که پیگیرد قانونی داشته و صاحب خط تلفن ثابت مسئول عواقب آتی خواهد بود و به هیچ وجه در دام اینگونه هکرها نیوفتید
    star1.gif
جهت دریافت آنی کدهای خریداری شده ، از حساب کاربری ، کارت های بانکی خود را اضافه کنید

اینم سوالی که ازشون پرسیدم و جوابی که دادن

یه سوال داشتم شما فبلا شماره کارت نمی خواستید دلیل اینکه الان میخواید چی هستش

پشتیبانی به گفتگو پیوست

hesab karbararo hack mikonan

polis fata shomaro ehzar mikone dadgah

فکر کنم بشه بهشون اعتماد کرد.

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
320
the order چطوره؟ من 2دلار ته حسابم مونده. ارزش داره با یه 10 دلاری این و gravity rush بخرم؟
نه ارزش نداره واقعا
کمپین کوتاه بدون ازادی عمل - AI مشکل داره - داستان هم خیلی چنگی به دل نمیزنه ولی بازی بینهاییت خوشگله (یعنی گرافیکش خیلی خوبه)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
گراویتی راش ۲ شش دلار ؟؟ رسما سرقت ادبی هنریه !

واقعا یکی از ارزشمندترین ، مرفح ترین ( اندرریتد ترین ) بازی های نسل ۸ه ! جنبه های هنری بازی واقعا عالیه و داستان و روایت بی نظیری داره !! فقط میحث گیم پلی میمونه که شاید همه پسند نباشه که اونم ۶ دلار ددیگه جای گله و شکایت نداره برا همچین بازی ای !

فقط توصیه ام اینه حتما شماره یک رو بازی کنید وگرنه ابهام داستانی زیادی براتون پیش میاد !

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
گرویتی راش که مشخصه خوش قیمته ولی از اونجایی که سونی انحصاریاشو فرتو فرت پلاس میکنه رایگان اینو چند ماه بعد رایگان کنه چی

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستان من ی گیفت 10 دلاری خریدم وقتی که واردش میکنم تیک سفید که کنارش میخوره مرحله بهد که میره ارور WC-40371-5 رو میده
مشکل از کجاست؟
مگر اینطور نیست که اگر کد معتبر نباشه همون اول INVALID میده
از طریق مرورگر کامپیوتر هم کد رو وارد کردم این ارور رو میده:
The code you entered is incorrect or is no longer valid

آخرین ویرایش:

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
دوستان من ی گیفت 10 دلاری خریدم وقتی که واردش میکنم تیک سفید که کنارش میخوره مرحله بهد که میره ارور WC-40371-5 رو میده
مشکل از کجاست؟
مگر اینطور نیست که اگر کد معتبر نباشه همون اول INVALID میده
خیر شما از خودت هم یه کد وارد کنی اون تیک سفید میاد
WC-40371-5 این ارور هم بخاطر نامعنبر بودنه کد هستش یا این که قبلا استفاده شده اگه اطمینان دارید که کد رو درست وارد کردید به جایی که خریدید پیام بدین مشکل رو براش بگید

• Like
Reactions: db07

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
گرویتی راش که مشخصه خوش قیمته ولی از اونجایی که سونی انحصاریاشو فرتو فرت پلاس میکنه رایگان اینو چند ماه بعد رایگان کنه چی
تنها انحصاری که فقط برای ps4 بوده و فری کردن نک و اینفاموس بوده !! حتی اوردر رو هم هنوز فری نکردن !! ا ، کیلزون ، و و و حالا کو تا گراویتی راش

دوستان یه توضیحی می دین در مورد گرویتی راش؟
همه دارین ازش تعریف می کنین

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

اینا رو ببین !

As returning 'shifter' Kat, players can once again fall/fly through the world by manipulating gravity, an incredibly cool ability that makes you feel more like a super-hero than any Marvel or DC Comics game in recent memory.

اینم جذاب ترین نقدی که در مورد بازی نوشتن

• Like
Reactions: amirshakoori

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر