آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47
من 5.55 هستم و استور رو نمیتونم ببینم.پلاس چند شده؟ و تا کی هست تخفیف....اگر میارزه اپدیت کنم...دیگه از موندن روی 5.55 خسته شدم/
تخفیف فکر کنم تا فردا باشه یعنی 27 نوامبر....الان پلاس 40 دلاره...اتفاقا من هم چند ساعت پیش خریدمش...

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
بچه ها یه سوال خیلی خیلی فنی :D
من الان 60 دلار شارژ دارم با یه کد 20 درصد تخفیف. یعنی تا 75 دلار میتونم خرید کنم فکر کنم.
بین این گزینه ها موندم و تا جایی که میشه میخوام یه بازی مولتی و یه بازی سینگل پلیر باشه.
BF V, CODBO4, Spiderman,Tomb Raider.
موندم چطوری اینا رو جفت و جور کنم. اگه بازی خوبی دیگه ای هست هم بگین بی زحمت. :D

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
من 5.55 هستم و استور رو نمیتونم ببینم.پلاس چند شده؟ و تا کی هست تخفیف....اگر میارزه اپدیت کنم...دیگه از موندن روی 5.55 خسته شدم/
تو استور زده بود تا 26 نوامبر واز اونجایی که استور ساعت 7.5 شب آپدیت میشه، احتمالا تا ساعت 7.5 امروز وقت داشته باشی برای خریدش

-AliReza-

کاربر سایت
Nov 4, 2018
17
دوستان با گیفت psn که بعدا به Wallet Funds اکانت اضافه میشه (میشه بازی گرفت و ..)
پلاس یکساله هم میشه خرید کرد؟
یا فقط با پی پال و کردیت، کد دیجیتال میشه پلاس گرفت؟

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
دوستان با گیفت psn که بعدا به Wallet Funds اکانت اضافه میشه (میشه بازی گرفت و ..)
پلاس یکساله هم میشه خرید کرد؟
یا فقط با پی پال و کردیت، کد دیجیتال میشه پلاس گرفت؟
بله میشه، مثل بازی ها میتونید برید داخل استور و پلاس رو بخرید.

• Like
Reactions: -AliReza-

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
برای مراسم The Game Awards اون بازی هایی که نامزد شدن تخفیفات می گذارن؟ پارسال یادم نیست سونی تخفیفات گذاشت یا نه ولی مایکروسافت گذاشت.

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
750
Gravity Rush™ 2 تخفیف خورده شده 6 دلار ارزش داره بازیو بخرم.یه سوال. میخوام گیفت کارت بخرم از سایت ماتریکس گیم. سالهاست ازش خرید میکنم مشکلی هم نداشته.اما قوانین جدیدی گذاشته که میگه باید برای امنیت حساب کاربریتون شماره کارت بدید.یعنی تو قسمت ثبت نام سایت باید شماره کارتت هم بنویسی وقتی ازشون پرسیدم گفتن برای امنیت هستش چون دزدی زیاده شده یه مشت توضیحات دیگه.حالا خواستم بپرسم کسی خبر داره از این ماجرا ممنون میشم راهنمای کنن دوستان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر