آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
قسمت تروفی رو ندیدم !! هنوز هست ؟؟ کجاش باید برم ؟؟!
الان رفتم سایتش بعد از یکماه وارد شدم،باقیمونده امتیازهام که باهاشون گیفت گرفتم هنوزم هست ولی ظاهرا قسمت تروفیها رو فعلا غیر فعال کردن و معلوم نیست دوباره با تروفی گرفتن امتیاز لحاظ میکنن یا نه

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

• Like
Reactions: vaan 2

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
بعضی تخفیفا اونقدر خوبه و از اون طرف دلار اونقدر گرونه که بهت حس دوگانگی دست میده:| فعلا فقط موفق شدم خودمو راضی کنم پلاس رو بگیرم:D اگه دلار مثل پارسال بود....=((

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51
من یه گیفت 60 دلاری دارم موندم چی کار کنم
پلاس یه ساله بگیرم با پرسونا 5
پرسونا 5 بگیرم با nier
یا اسپایدر منو بگیرم
خیلی سخته انتخاب کردن بینه اینا -_-

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
پرسونا 5 بگیرم با nier
یا اسپایدر منو بگیرم
اگه انلاین میزنی پلاسم نداری پلاس و پرسونا‌ رو‌ بزن تو گوشش که خیلی میارزه

• Like
Reactions: m&g7

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
پرسونا 5 بگیرم با nier
یا اسپایدر منو بگیرم
شک نکن اولی رو ! چون اخرش نیر رو کرایه هم میتونی بکنی !!! ولی پلاس برای انلاین و بازی هاشم که خوب شده یه ساله ! خیلی بیشتر میصرفه

• Like
Reactions: m&g7

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
من هرکار کردم نشد. حتی اکانتمو دادم یکی از دوستام که آمریکاس بازم ارور میداد
خودم هم اول ارور میداد و نمیزاشت که بخرم و حتی به ساپورت سایت هم پیام دادم و گفت که شما داخل آمریکا زندگی نمیکنی و نمیتونی خرید کنی
چند وقت بعد یک روز رفتم تو سایت و دیگه ارور نداد و کد ۲۰ دلاری رو چند دقیقه بعد ایمیل کرد برام
البته اون دفعات اول با یک ف ی ل ت ر شکن دیگه میرفتم

• Like
Reactions: Sorcerer 17

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
بتل یک شده 4 دلار. بازیش نکردم. خوبه بگیرمش؟ برای بخش های انلاینش حتما سیزن پس و دی ال سی هاش حتما لازم میشه؟

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
خودم هم اول ارور میداد و نمیزاشت که بخرم و حتی به ساپورت سایت هم پیام دادم و گفت که شما داخل آمریکا زندگی نمیکنی و نمیتونی خرید کنی
چند وقت بعد یک روز رفتم تو سایت و دیگه ارور نداد و کد ۲۰ دلاری رو چند دقیقه بعد ایمیل کرد برام
البته اون دفعات اول با یک ف ی ل ت ر شکن دیگه میرفتم
اگر امکانش بود اسم اون ف.ش. که باهاش تونستین گیفت کارت بگیرید رو برام پ.خ. کنید
مرسی

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,527
پوینتهای من که خیلی وقته تغییر نکرده ، صفر نکرده سونی ، ولی تا تاریخی که اعلام کرده بنظر توقف کرده . حالا اگر از 1000 به بالا پوینت دارید به کارتون میاد .

طریقه کار به این صورته : از VPNی استفاده کنید که سرور آمریکا داشته باشه . حالا SPEEDVPN یا هر کوفتی
فعالش کنید روی سرور آمریکا ، با مرورگر جستجو کنید rewards.sony.com
اگر با پیغام خطای لوکیشن مواجه شدید ، کوکی های مرورگر ، تاریخچه ، هر چی که مربوط به جستجوئه رو پاک کنید از تنظیمات ، مرورگرو ببندید دوباره باز کنید ، فراموش نشه VPN فعال باشه ، دوباره جستجو کنید میبینید باز میشه .
ساین کنید ایمیلتونو ، یه پیغام اکتیو میفرسته به آدرس ایمیل ، ACTIVATE رو بزنید ، وارد سایت میشید ، یوزر پسووردتونو بدید .
ازتون کد ارسال شده به موبایل رو میخواد ، اگر نیومد همونجا (چرته میگن 5 دقیقه صبرکن ، همون لحظه براتون میاد) . اینجا کلک مرغابی به کار میاد ، معمولا همراه اول گزینه خوبیه (بدرد دیگه ای نمیخوره !) یک خط دیگه حالا یا مال خودتون یا اعضای خونواده رو قرض بگیرید ، از کنسول وارد SETTINGS > ACCOUNT MANAGEMENT > ACCOUNT INFORMATION > SECOURITY بشید ، پسوورد خودتونو وارد کنید . حالا وارد MOBILE PHONES بشید ، میتونین یک شماره دیگه ADD کنید . شماره جدید رو بدید بهش ، کد رو برای اون شماره ارسال میکنه ، تایید کنید ، تمام . حالا وارد rewards.sony.com بشید ، دوباره ساین کنید ، میبینید کد براتون همونجا روی گوشی میاد ، وارد که شدید دیدید هیچ پوینتی ندارید ! با خیال راحت ساین اوت کنید :D

قسمت آخرو دوستانی که مشکل ارسال کد موبایل دارن مطالعه کنن مشکلشون حل میشه .

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
من 5.55 هستم و استور رو نمیتونم ببینم.پلاس چند شده؟ و تا کی هست تخفیف....اگر میارزه اپدیت کنم...دیگه از موندن روی 5.55 خسته شدم/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر