مراسم PSX 2016

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
سلام!

ItHJS.jpg

امسال برای سومین بار شاهد برگزاری مراسم PlayStation Experience خواهیم بود و یک بار دیگر طرفداران PS دور هم جمع شده و ساعات خوشی را کنار یکدیگر پشت سر خواهند گذاشت. البته تنها حاضرین در مراسم نیستند که از آن لذت می‌برند و سونی یک بار دیگر کنفرانسی ترتیب داده تا گیمرها در سراسر جهان به تماشای آن بپردازند.
رویداد امسال در آناهایم کالیفرنیا برگزار می‌شود و دموهای متعددی از بازی‌های متنوع آماده شده تا حاضرین به تجربه آن‌ها روی PS4 Pro در تلویزیون‌های 4K پرداخته و به انجام بازی‌های PSVR مشغول شوند. همچنین مانند سال‌های گذشته کنفرانس‌ها و مباحثی در زمینه‌های مختلف وجود خواهد داشت و همچون سال قبل، مسابقات مخصوص Street Fighter V تحت عنوان Capcom Cup هم برگزار خواهد شد که بهترین مبارزین SFV در آن قدرت خود را نمایش می‌دهند.

QC86Y.jpg

لیست بازیسازها و ناشران حاضر در مراسم:

Ctnnc.jpg

سایرین:
Alien Trap
Alonso Martin Company
Arcade Distillery
Berzerk Studio
Bit Kid, Inc.
Blue Mammoth Games
Cleaversoft
Curve Digital
Cyan, Inc.
David OReilly
Defiant Development
Desert Owl Games
Exploding Tuba, LLC
FDG Entertainment
Finji
Happy Badger Studio
High Horse Entertainment
Hollow Ponds
Joy City
KO_OP
Krillbite
Limited Run Games
Matt Makes Games
Messhof
Metalhead Software
MidBoss
Milkbag Games
Mografi
NextGen Pants, Inc
Paraniod Productions
Playism
Pocketwatch Games
Retro Dreamer
Reverb Triple XP
Robot Entertainment
Schell Games
Sirlin Games
Ska Studios
SNK Corporation
Spaces of Play
Sumo Digital
Team 17 Digital Ltd
Thunder Lotus Games
Tribute Games Inc
Vblank Entertainment Inc.
We the Force
Wonderstruck Games
Ysbryd Games
YummyYummyTummy Inc
Zeboyd Games, LLC

لیست بازی ها:

• 2064: Read Only Memories
  • 3on3 Freestyle
  • Aaero
  • Ace Combat 7
  • Batman: Arkham VR
  • Bound
  • Boundless
  • Brawlhalla
  • Chasm
  • Cosmic Star Heroine
  • Cryptark
  • Death Tales
  • Death’s Gambit
  • Destiny: Rise of Iron
  • Disc Jam
  • Divide
  • Drawn to Death
  • EarthNight
  • Eitr
  • EVE Valkyrie
  • Everything
  • Fallen Legion
  • Fantasy Strike
  • Farpoint
  • Flinthook
  • For Honor
  • Full Throttle Remastered
  • Future Unfolding
  • FutureGrind
  • Gang Beasts
  • Garou: Mark of the Wolves
  • GNOG
  • Graceful Explosion Machine
  • Gravity Rush 2
  • GT Sport
  • Hatsune Miku: Project DIVA Future Tone
  • Heart Forth, Alicia
  • Here They Lie
  • Horizon Zero Dawn
  • Human: Fall Flat
  • I Expect You To Die
  • Jenny LeClue: Detectivú
  • Just Shapes & Beats
  • Killing Floor 2
  • Knights and Bikes
  • Let It Die
  • Loot Rascals
  • Mages of Mystralia
  • Masquerada: Songs and Shadows
  • MLB The Show
  • Monster Boy and the Cursed Kingdom
  • Monsters and Monocles
  • Mosaic
  • NBA 2KVR
  • Nidhogg 2
  • Night in the Woods
  • Nioh
  • Obduction
  • Orcs Must Die! Unchained
  • Persona 5
  • Plague Road
  • Pox Nora
  • Psychonauts in the Rhombus of Ruin
  • Pyre
  • Rain World
  • Rainbow 6 Siege
  • Randall
  • Ray’s the Dead
  • Refactor
  • Resident Evil 7 biohazard
  • RIGS Mechanized Combat League (PS VR)
  • Robinson: The Journey (PS VR)
  • Salt and Sanctuary
  • Shadow Warrior 2
  • Shakedown: Hawaii
  • SmuggleCraft
  • Snake Pass
  • Sniper Ghost Warrior 3
  • Sonic Mania
  • Star Wars Battlefront Rogue One: Scarif
  • Star Wars Battlefront Rogue One: X-wing VR Mission
  • Statik
  • Street Fighter V
  • Sundered
  • The Church in the Darkness
  • The King of Fighters XIV
  • The Last Guardian
  • Tooth and Tail
  • Uncharted 4: A Thief’s End: Survival
  • Until Dawn: Rush of Blood
  • VR Worlds
  • Watch_Dogs 2
  • XING: The Land Beyond
  • Yakuza 0
  • YIIK: A Postmodern RPG
  • Yooka-Laylee

تاریخ برگزاری PSX 2016، روزهای 3 و 4 دسامبر خواهد بود.

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یه بازی خفن دیگه هم What Remains of Edith Finch هست که Giant Sparrow میسازه.
walking simulator خوشمان نمیاد! :D. کنسلش کنن کل بودجه رو بفرستن واسه سازنده vane,
من اول فکر کردم این همون Rime هست که تغییراتی کرده! :D یه جاهاییش حس و حالی شبیه اون مرحوم داشت.
همینطوری الکی یاده INSIDE افتادم از این دست گیمها به شدت خوشم میاد. مثل Rime نشه خوبه!. من از هرچی خوشم میاد به اِف میره نمیدونم چرا :D.
Vane قبلا معرفی شده بود اگه یادتون باشه و تا الان خبری ازش نبود. سازنده هاش هم اعضای سابق تیم ایکو هستن که روی Ico و SotC کار کردن.
این بازی friend&foe ـه؟ پیش خرید خور میشه :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
چند تا ویدیویی که از کرش اومده رو الان دیدم. به نظرم این ریسمتر واقعا مسخره هست! پلتفرمرهایی که هر کدوم برای 20، 19 و 18 سال پیش هستند حالا با گرافیک و کیفیت امروزی دارن دوباره عرضه میشند!
پلتفرمری که بر اساس استانداردهای 20 سال پیش هست الان و با توجه به استانداردهایی بازی های فعلی، واقعا میتونه انتظارات رو برآورده کنه؟ حالا هر چقدر هم که تو دو دهه پیش مورد توجه بوده باشه...
بودجه ساخت این ریمستر رو باید در اختیار یه تیم خلاق می ذاشتند تا بتونه یه کرش جدید با استانداردهای امروزی بسازه، هر چند در این صورت باید ریسک موفق یا موفق نشدنش رو هم می پذیرفتند که از آشغال سازی مثل اکتیویژن بر نمیاد!!!!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چند تا ویدیویی که از کرش اومده رو الان دیدم. به نظرم این ریسمتر واقعا مسخره هست! پلتفرمرهایی که هر کدوم برای 20، 19 و 18 سال پیش هستند حالا با گرافیک و کیفیت امروزی دارن دوباره عرضه میشند!
پلتفرمری که بر اساس استانداردهای 20 سال پیش هست الان و با توجه به استانداردهایی بازی های فعلی، واقعا میتونه انتظارات رو برآورده کنه؟ حالا هر چقدر هم که تو دو دهه پیش مورد توجه بوده باشه...
بودجه ساخت این ریمستر رو باید در اختیار یه تیم خلاق می ذاشتند تا بتونه یه کرش جدید با استانداردهای امروزی بسازه، هر چند در این صورت باید ریسک موفق یا موفق نشدنش رو هم می پذیرفتند که از آشغال سازی مثل اکتیویژن بر نمیاد!!!!
اکتیویژن اگه کرش ساز بود این بازی به امون خدا ول نمیکرد بره پی کارش الانم همین ریمسترم احتمالا سونی مذاکره کرده محقق شده وگرنه کرش دیگه یکجورایی تموم شده بود واسه اکتیویژن اتفاقا هنوزم جذابه چرا نباشه مثل سونیک و ماریو ..

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
یکبار دیگه بشین پای همون پلتفرمرهای 20 سال پیش، بعد دوباره بیا و نظرت رو بگو!

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
این دوستمون مشکلش چیه شما هر چی بگی شاید کراش برا پلتفرمایه دیگه بیاد که اونم فکر نکنم بیاد برا pc که اصلا نمیاد:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
والله CTR که اصلا پلتفرمر محسوب نمیشه! رچت هم پلتفرمر/شوترـه !
اما کراش یه پلتفرمر خالصه! گیم پلیش هم مشکلی نداره! ربطی به فن و ... هم نداره! چون خیلی خوب و کامل بوده(و هست!)

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
والله CTR که اصلا پلتفرمر محسوب نمیشه! رچت هم پلتفرمر/شوترـه !
اما کراش یه پلتفرمر خالصه! گیم پلیش هم مشکلی نداره! ربطی به فن و ... هم نداره! چون خیلی خوب و کامل بوده(و هست!)
من مگه گفتم عین اونا بسازن؟ شما متوجه نشدی من چی گفتم، منظورم این بود که بهتر بود میومدن یه ریسک میکردن یه چیز جدید تحویل می دادن نه اینکه بیان یه دست رو بازی 20 سال پیش بکشن دوباره عرضه کنن (اونطور که من خوندم تغییرات اساسی این نسخه به بخش گیم پلی مربوط نمیشه)!
در مورد اینکه بازی الان راضی کننده هست یا نه هم مثل اینکه نظر من با شما خیلی فرق میکنه، حالا شاید یکی مثل من انتظارش خیلی بالا هست یا شما سخت گیر نیستی!
با این حال این بنظرم یه مشکله، بنظر من دلیل ریمستر کردن یه بازی 20 سال پیش از طرف یه ناشر پولدار، همینه که میخواد ریسک رو به حداقل برسونه! وقتی یه بازی موفق دو دهه قبل رو که خیلی ها باهاش خاطره دارن و نوستالژی خیلی از گیمرهاست میان دوباره عرضه می کنند، می دونن که مورد توجه خیلی از همون هایی قرار میگیره که این بازی تو خاطرشون هک شده! اینطور خیالشون راحته و دیگه به این فکر نمی کنند که شاید بشه با این بازی کارهای دیگه هم کرد!
در کل همینکه این ریمستر هم الان هست مطمئننا بخاطر سونیه وگرنه اکتیویژن الان بعید میدونم حاضر باشه یه قرون هم رو پروژه ای که 100% به موفقیتش اطمینان نداره سرمایه گذاری کنه! خصوصا سبکی که الان تقریبا فراموش شده.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اگه کراش مورد توجه قرار نمیگیره پس کیا با این بازی خاطره دارن ؟ چرا کرش به یکی از پرفروش ترین و سمبل سونی شد با فروش 80 میلیون؟ کیا بودن که براش تو e3 جو گیر شدن ؟:-? چمیدونم شاید این عده فضایی چیزین ما نمیدونستیم که ملت استقبال نمیکنن:-j

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من مگه گفتم عین اونا بسازن؟ شما متوجه نشدی من چی گفتم، منظورم این بود که بهتر بود میومدن یه ریسک میکردن یه چیز جدید تحویل می دادن نه اینکه بیان یه دست رو بازی 20 سال پیش بکشن دوباره عرضه کنن (اونطور که من خوندم تغییرات اساسی این نسخه به بخش گیم پلی مربوط نمیشه)!
در مورد اینکه بازی الان راضی کننده هست یا نه هم مثل اینکه نظر من با شما خیلی فرق میکنه، حالا شاید یکی مثل من انتظارش خیلی بالا هست یا شما سخت گیر نیستی!
با این حال این بنظرم یه مشکله، بنظر من دلیل ریمستر کردن یه بازی 20 سال پیش از طرف یه ناشر پولدار، همینه که میخواد ریسک رو به حداقل برسونه! وقتی یه بازی موفق دو دهه قبل رو که خیلی ها باهاش خاطره دارن و نوستالژی خیلی از گیمرهاست میان دوباره عرضه می کنند، می دونن که مورد توجه خیلی از همون هایی قرار میگیره که این بازی تو خاطرشون هک شده! اینطور خیالشون راحته و دیگه به این فکر نمی کنند که شاید بشه با این بازی کارهای دیگه هم کرد!
در کل همینکه این ریمستر هم الان هست مطمئننا بخاطر سونیه وگرنه اکتیویژن الان بعید میدونم حاضر باشه یه قرون هم رو پروژه ای که 100% به موفقیتش اطمینان نداره سرمایه گذاری کنه! خصوصا سبکی که الان تقریبا فراموش شده.
یکبار ریسک کردن گند بالا اوردن اینا نمیخواد ریسک کنن من حاظرم همون CTR با گرافیک خوشگل تر الانم بازی کنم چرا نکنم همه چیش کامل و سرجاشه مثل همین 3 نسخه اول هنوزم جذابه اتفاقا و همه چیش درسته و کامل و مطمن باش رکوردم میزنه تو فروش و اگرم این همه درخواست نبود اینا ریمسترشم نمیکردن کرش مرده بود دیگه. باید میرفتیم واسه تجدید میثاق همون نسخه 18 شال پیش میرفتیم چه بهتر که الان بازسازی شدش داشته باشیم

• Like
Reactions: vaan 2

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
ریسک میکردن؟ تغییرات اساسی به بخش گیم پلی مربوط نمیشه بده؟
اتفاقا همه خوشحالن که این دو مورد عملی نشده! نرفتن سراغ یک کار جدید ، گند نزدن به گیم پلیی که خودش کامله و یه چیز عجیب غریب دوباره تحویل ندادن!(کنترل تایتان ها؟ WTF !!! :| )
انتظار من پایین نیست! بالاخره یکی از سبک هایی که به نسبت زیاد تر دنبال میکنم،پلتفرمر بوده! شما که به نظرت انتظارم پایینه،بیا بگو چه بلایی باید سر اون گیم پلی 20 سال پیش بیارن که امروزی بشه! چه ایرادی میتونی از گیم پلیش بگیری؟ تنوع نداره؟ کنترلش خشکه؟ فقط به درد بچه ها میخوره و حرفه ای نیست؟

در مورد کراش هم خیر،فقط به درد همونایی که باهاش خاطره دارن نمیخوره،اتفاقا کراش جزو IPـهای پر سود اکتیویژن بوده! حتی همون نسخه های PS2 ، و حتی بازی موبایلی که داده،پرفروش بودن! چرا ادامه نداده رو من نمیدونم،ولی از نظر فروش میدونم موفق بودن! این پروژه هم 100% موفق میشه،اصلا در موردش شک نکن! قبلا هم گفتم وقتی بازیه 20 سال پیش هنوز پرفروشه و چسبیده به سقف چارت فروش بازی های کلاسیک،مطمئنا ریمستر یا ریمیک یا به قول خودشون "ریمستر پلاس"ـش هم خوب خواهد فروخت!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
ریسک میکردن؟ تغییرات اساسی به بخش گیم پلی مربوط نمیشه بده؟
اتفاقا همه خوشحالن که این دو مورد عملی نشده! نرفتن سراغ یک کار جدید ، گند نزدن به گیم پلیی که خودش کامله و یه چیز عجیب غریب دوباره تحویل ندادن!(کنترل تایتان ها؟ WTF !!! :| )
انتظار من پایین نیست! بالاخره یکی از سبک هایی که به نسبت زیاد تر دنبال میکنم،پلتفرمر بوده! شما که به نظرت انتظارم پایینه،بیا بگو چه بلایی باید سر اون گیم پلی 20 سال پیش بیارن که امروزی بشه! چه ایرادی میتونی از گیم پلیش بگیری؟ تنوع نداره؟ کنترلش خشکه؟ فقط به درد بچه ها میخوره و حرفه ای نیست؟
در مورد کراش هم خیر،فقط به درد همونایی که باهاش خاطره دارن نمیخوره،اتفاقا کراش جزو IPـهای پر سود اکتیویژن بوده! حتی همون نسخه های PS2 ، و حتی بازی موبایلی که داده،پرفروش بودن! چرا ادامه نداده رو من نمیدونم،ولی از نظر فروش میدونم موفق بودن! این پروژه هم 100% موفق میشه،اصلا در موردش شک نکن! قبلا هم گفتم وقتی بازیه 20 سال پیش هنوز پرفروشه و چسبیده به سقف چارت فروش بازی های کلاسیک،مطمئنا ریمستر یا ریمیک یا به قول خودشون "ریمستر پلاس"ـش هم خوب خواهد فروخت!
بعید می دونم همه خوشحال باشند. ریسک کردن همیشه بد نیست! کم نداشتیم بازی هایی که ریبوت شدن و کاملا موفق بودند.
الان صحبت شما اینه که بازی ای که حدودا 20 سال پیش مورد توجه بوده هنوز گیم پلیش راضی کننده و کامل هست؟ اصلا اینطور در نظر بگیریم که حرف شما درسته اما نمیشه که این گیم پلی بهتر بشه؟
شما فکر کن فرضا استدیویی مثل اینسامنیک یا ساکر پانچ که با سونی همکاری دارند چکار می تونند با چنین پتانسیلی انجام بدن؟ مطمئننا هرچی باشه به نظر من خیلی جذاب تر از ریمستر 20 سال پیش هست! حتی زمانی که صحبت معرفی کراش بود تو همین بازیسنتر من خیلی پست می دیدم که بابت معرفی یه کرش جدید از استدیویی مثل اینسامنیک هیجان زده بودند. نمیگم همه اما خیلی ها آخرین چیزی که بهش فکر می کردند ریمستر سه نسخه اول بود!
اینم شما میگی میفروشه واضحه منم گفتم، اکتیویژن مطمئننا اطمینان پیدا کرده که حداقل ضرر نمیکنه و متقاعد شده بسازش حداقل ریسکش کمتره اما این چیزی رو ثابت نمیکنه به نظر من.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
بعید می دونم همه خوشحال باشند. ریسک کردن همیشه بد نیست! کم نداشتیم بازی هایی که ریبوت شدن و کاملا موفق بودند.
الان صحبت شما اینه که بازی ای که حدودا 20 سال پیش مورد توجه بوده هنوز گیم پلیش راضی کننده و کامل هست؟ اصلا اینطور در نظر بگیریم که حرف شما درسته اما نمیشه که این گیم پلی بهتر بشه؟
شما فکر کن فرضا استدیویی مثل اینسامنیک یا ساکر پانچ که با سونی همکاری دارند چکار می تونند با چنین پتانسیلی انجام بدن؟ مطمئننا هرچی باشه به نظر من خیلی جذاب تر از ریمستر 20 سال پیش هست! حتی زمانی که صحبت معرفی کراش بود تو همین بازیسنتر من خیلی پست می دیدم که بابت معرفی یه کرش جدید از استدیویی مثل اینسامنیک هیجان زده بودند. نمیگم همه اما خیلی ها آخرین چیزی که بهش فکر می کردند ریمستر سه نسخه اول بود!
اینم شما میگی میفروشه واضحه منم گفتم، اکتیویژن مطمئننا اطمینان پیدا کرده که حداقل ضرر نمیکنه و متقاعد شده بسازش حداقل ریسکش کمتره اما این چیزی رو ثابت نمیکنه به نظر من.
فعلا که همه خوشحالن! توی بلاگ PS هم میدیدم،اکثرا خوشحال بودن که ریمستر 3تای اول ـه! و نه یک ساخته ی جدید از اکتی!
آره میشه بهتر باشه،ولی نه به دست امثال این ها! از نظر من باید بره زیر دست همون ND ! و نه ساکرپانچ، و نه اینسامنیاک! خود ND ! اگر قبلا بهترین بوده،الانم برای بهترین بودن باید بره زیر دست بهترین استودیو!
ساکرپانچ اگر میخواد حرکتی بره، اسلای کوپر خودش موجوده! ولی دیدیم نسل قبل بازی رو دادن دست یک استودیو دیگه!
اینسامنیاک اگر میخواد پلتفرمر بسازه، رچت خودش زنده ـست! و میتونست به جای ریمیک/ریبوت کردنش،ادامه ای براش بسازه! چند سال پیش هم ابراز علاقه کردن که اگر اکتی اجازه بده دوست دارن یک Spyro جدید با طعم اینسامنیاک بسازن! (که از این اتفاق بسیار هم حمایت میکنم! بره پیش سازنده ی اصلیش! نه این آشغالی که به نام اسکایلندرز دارن میدن:| نه اون نسخه های PS2 :| )

در کل من از شما بازم میپرسم،ایده ی شما برای ساخت کراش جدید چیه؟ که تضمینی بتونه خوب در بیاد!
آره من خودم خیلی از المان های U4 رو میدیدم یاد کراش میفتادم! مرحله ی دوم ، تعقیب و گریزها، اینا چیزایی هستن که نمونش رو توی کراش های کلاسیک داشتیم، و توی آنچارتد هم به صورت خفنی داشتیم! ولی اینا رو کی ساخته؟؟؟ ND !!! کی میتونه مثل ND بسازه؟ هیچکی!!!
اگر قرار نیست ND بسازه، من ترجیح میدم همون شماره های کلاسیک رو دوباره بازی کنم(همینطور که هنوزم بازی میکنم!)، حالا که میشه دقیقا همون رو با گرافیک امروزی بازی کرد(بازی هایی که جزو بهترین های عمرم هستن!) چرا باید ناراحت بشم؟ من نوستالژی دارم! باشه...ایراد اون شماره های کلاسیک چیه که الان جواب نده؟
تنوع نداره مثلا؟ مسابقات موتور سواری، خرس و ببر و گراز سواری ، فرار از سنگ و ... ، هواپیمای جنگی ، غواصی ، جت اسکی(اینم باز یاد یکی از مراحل آنچارتد افتادم...! :-" ) ، جت پک !
اینا فقط از نظر تنوع! حالا خود مراحل و تله ها ، بخش های مخفی ماجرا! Time Trailـهای چالش بر انگیز! مراحل " ؟ " و چالش گرفتن همه ی جعبه ها با برنامه !
یا حتی وجود طبقه ی مخفی!

در کنار این ها...کنترل بازی مشکل داره؟ بعید میدونم! شاید تنها بخشیش که قدیمی به نظر بیاد کمی، کنترل موتور هست! وگرنه بقیه ـشون مشکلی هم ندارن!
----
میگم که! در کل شما بگو وقتی چنین بازی کاملی (بعد از 3 نسل) داره بازسازی میشه،باید ناراحت باشیم؟ این بازی با پلتفرمرهای روز میتونه رقابت کنه و یا حتی بهتر باشه:-" ، بعد بهش گیر بدیم و این همه ریمستر که یکی دو سال ازشون گذشته میاد و ناراحت نشیم از وقتی که پاشون رفته؟
مشکل بازی ها رو هم به عنوان استانداردهای امروزی بگو! من نمیدونم مشکلش چیه، حالا یا به خاطر فن بودن یا نوستالژی نمیتونم مشکلی ببینم! تو بیا و روشنم کن! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر