نامزهای مراسم The Game Awards 2016 مشخص شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
01505290103011072786.jpg

درود
از نامزاد ها مراسم The Game Awards (به اختصار TGA) رو نمایی شد . در بین نامزد ها Uncharted 4 با نامزدی در 8 بخش مختلف بیشترین نامزدی را داراست . The Game Awards امسال در 1 دسامبر در سالن Microsoft Theater شهر Los Angles برگزار خواهد شد .

GAME OF THE YEAR

For a game that delivers the absolute best experience across all creative and technical fields.

• Doom (id Software/Bethesda)
  • Inside (Playdead)
  • Overwatch (Blizzard)
  • Titanfall 2 (Respawn/Electronic Arts)
  • Uncharted 4: A Thief's End (Naughty Dog/Sony Interactive Entertainment)

BEST GAME DIRECTION

Recognizing a game studio for outstanding creative vision, game direction and design.

• Blizzard (for Overwatch)
  • Dice (for Battlefield 1)
  • id Software (for Doom)
  • Naughty Dog (for Uncharted 4: A Thief's End)
  • Respawn (for Titanfall 2)
BEST NARRATIVE

For outstanding storytelling and narrative development in a game.

• Firewatch (Campo Santo)
  • Inside (Playdead)
  • Mafia III (Hangar 13/2K)
  • Oxenfree (Night School Studio)
  • Uncharted 4: A Thief's End (Naughty Dog/SIE)
BEST ART DIRECTION

For outstanding creative and technical achievement in artistic design and animation.

• Abzu (Giant Squid/505)
  • Inside (Playdead)
  • Overwatch (Blizzard)
  • Uncharted 4: A Thief's End (Naughty Dog/SIE)
BEST MUSIC/SOUND DESIGN

For outstanding audio, inclusive of score, original song, licensed soundtrack and sound design.

• Battlefield 1 (DICE/EA)
  • Doom (id/Bethesda)
  • Inside (Playdead)
  • Rez Infinite (Enhance Games)
  • Thumper (Drool)
BEST PERFORMANCE

Awarded to an individual for voice-over acting, motion and/or performance capture.

• Alex Hernandez as Lincoln Clay, Mafia III
  • Cissy Jones as Delilah, Firewatch
  • Emily Rose as Elena, Uncharted 4: A Thief's End
  • Nolan North as Nathan Drake, Uncharted 4: A Thief's End
  • Rich Summer as Henry, Firewatch
  • Troy Baker as Sam Drake, Uncharted 4: A Thief's End
GAMES FOR IMPACT

Honoring exemplary games that take on real-world issues and advocate for social change.

• 1979 Revolution (iNK Stories)
  • Block’hood (Plethora Project/Devolver Digital)
  • Orwell (Osmotic Studios/Surprise Attack)
  • Sea Hero Quest (Glitchers)
  • That Dragon, Cancer (Numinous Games)
BEST INDEPENDENT GAME

For outstanding achievement in a game made outside the traditional publisher system.

• Hyper Light Drifter (Heart Machine)
  • Inside (Playdead)
  • Stardew Valley (ConcernedApe/Chucklefish Games)
  • The Witness (Thelka, Inc.)
BEST MOBILE/HANDHELD

For the best game playable on mobile phones and dedicated gaming handhelds.

• Clash Royale (Supercell)
  • Fire Emblem Fates (Intelligent Systems/Nintendo)
  • Monster Hunter Generations (Capcom)
  • Pokemon Go (Niantic)
  • Severed (DrinkBox Studios)
BEST VR GAME

For the best game experience playable in virtual reality.

• Batman: Arkham VR (Rocksteady Studios/WBIE)
  • EVE: Valkyrie (CCP Games)
  • Job Simulator (Owlchemy Labs)
  • Rez Infinite (Enhance Games)
  • Thumper (Drool)
BEST ACTION GAME

For the best game experience focused around first or third person combat.

• Doom (id Software/Bethesda Softworks)
  • Gears of War 4 (The Coalition/Microsoft Studios)
  • Overwatch (Blizzard)
  • Titanfall 2 (Respawn/EA)
BEST ACTION/ADVENTURE GAME

For the best game experience that combines combat with traversal and puzzle solving.

• Dishonored 2 (Arkane Studios/Bethesda Softworks)
  • Hitman (IO Interactive/Square-Enix)
  • Hyper Light Drifter (Heart Machine)
  • Ratchet & Clank (Insomniac Games/Sony Interactive Entertainment)
  • Uncharted 4: A Thief's End (Naughty Dog/Sony Interactive Entertainment)
BEST RPG

The best game designed for rich player character customization and progression, both offline and online, including massively multiplayer.

• Dark Souls 3 (FromSoftware/Bandai Namco Entertainment)
  • Deus Ex: Mankind Divided (Eidos Montreal/Square-Enix)
  • The Witcher 3: Wild Hunt -- Blood and Wine (CD Projekt RED)
  • World of Warcraft: Legion (Blizzard)
  • Xenoblade Chronicles X (Monolith Soft/Nintendo)
BEST FIGHTING GAME

For a game designed primarily around head-to-head combat.

• Killer Instinct Season 3 (Iron Galaxy Studios/Microsoft Studios)
  • King of Fighters XIV (SNK/Atlus USA)
  • Pokken Tournament (Bandai Namco Studios/The Pokemon Co.)
  • Street Fighter V (Capcom)
BEST STRATEGY GAME

Best game focused on real time or turn-based strategy.

• Civilization VI (Firaxis Games/2K)
  • Fire Emblem Fates (Intelligent Systems/Nintendo)
  • The Banner Saga 2 (Stoic Studio/Versus Evil)
  • Total War: Warhammer (Creative Assembly/Sega)
  • XCOM 2 (Firaxis Games/2K)
BEST FAMILY GAME

Best game for family play, including toys-to-life, rhythm/music/dance, and other genres.

• Dragon Quest Builders (Square Enix)
  • Lego Star Wars: The Force Awakens (TT Fusion/WBIE)
  • Pokemon Go (Niantic)
  • Ratchet & Clank (Insomniac Games/Sony Interactive Entertainment)
  • Skylanders: Imaginators (Toy for Bob/Activision)
BEST SPORTS/RACING

For traditional and non-traditional sports and racing games.

• FIFA 17 (EA Canada/EA Sports)
  • Forza Horizon 3 (Playground Games/Microsoft Studios)
  • MLB The Show 16 (SCE San Diego Studio/SIE)
  • NBA 2K17 (Visual Concepts/2K Sports)
  • Pro Evolution Soccer 2017 (PES Productions/Konami)
BEST MULTIPLAYER

For outstanding online multiplayer gameplay and design, including co-op and massively multiplayer experiences.

• Gears of War 4 (The Coalition/Microsoft Studios)
  • Overcooked (Ghost Town Games/Team 17)
  • Overwatch (Blizzard)
  • Titanfall 2 (Respawn/EA)
  • Tom Clancy's Rainbow Six Siege (Ubisoft Montreal/Ubisoft)
MOST ANTICIPATED GAME

An upcoming game that has shown significant ambition and promise in moving the gaming medium forward.

• God of War (Santa Monica Studio/Sony Interactive Entertainment)
  • Horizon: Zero Dawn (Guerrilla Games/Sony Interactive Entertainment)
  • Mass Effect: Andromeda (Bioware/EA)
  • Red Dead Redemption 2 (Rockstar Games)
  • The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo)
TRENDING GAMER, PRESENTED BY INTEL

For a notable influencer, online streamer or media personality in 2016.

• AngryJoeShow
  • Boogie2988
  • Danny O'Dwyer
  • JackSepticEye
  • Lirik
BEST FAN CREATION

For fan-created content, such as MODs, fan films, and other player content.

• Project A2MR
  • Pokemon Uranium
  • Brutal Doom 64
  • Enderal: The Shards of Order
BEST ESPORTS PLAYER, PRESENTED BY OMEN BY HP

The eSports player judged to be the most outstanding performer in 2016, irrespective of game.

• Faker – Lee Sang-hyeok (SK Telecom T1, League of Legends)
  • Coldzera – Marcelo David (SK Gaming, Counter-Strike: Global Offensive)
  • ByuN –Hyun Woo (Starcraft 2)
  • Infiltrator – Lee Seeon-woo (Team Razer, Street Fighter V)
  • Hungrybox – Juan Debiedma (Team Liquid, Super Smash Bros.)
BEST ESPORTS TEAM

The eSports team or organization judged to be the most outstanding for performance in 2016, irrespective of game.

• SK Telecom T1 (League of Legends)
  • Wings Gaming (DOTA2)
  • SK Gaming
  • ROX Tigers (League of Legends)
  • Cloud 9
BEST ESPORTS GAME

The Esports game that has shown creative and technical excellence in 2016 with the best gameplay, community support and content updates.

• Counter-Strike: Global Offensive (Valve)
  • DOTA2 (Valve)
  • League of Legends (Riot)
  • Overwatch (Blizzard)
  • Street Fighter V (Capcom)

All the 2016 Game Awards Nominees

آخرین ویرایش:

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
8-|چون شما یا هرکسی دیگه ای بازی تمام آنلاین رو بازی کامل نمیدونید دلیل نمیشه بهترین بازی سال انتخاب نشه :D
شما و هرکس دیگه ای وقتی نظر من رو نمیدونین لطفا تراوشات ذهنتون رو برای خودتون نگه دارین! :-j

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
کامنت های مخالف و ضد این مراسم و لایک کننده هاش دقیقا همونایی هستن که الان به شدت معتبر شده براشون :D مثل همون طرفداران inside که کوچ یهویی داشتن به overwatch . آدم رنگ عوض کردن ها رو میبینه لذت میبره :)) قشنگ قبل و بعد از برنامه به میزان 180 درجه ! مراسمی که باید بهشون شک کرد , ناجوانمردانه انتخاب کردند , حق خوری میکنن تا انتشار سایت های معتبر باید صبر کرد , اعجاب آور و غیر قابل قبول , کاندیدای جک مانند روبرو آنچارتد(که الان از جک بودن در اومدن:-j) و ... یهو شد معتبر , دقیق و منبع قابل قبول و عالی دیگه کلا خیلی خوب شد یهو :D
البته Dishonored 2 توی بخش بهترین بازی Action/Adventure هستش ولی توی بازی سال نیست. یعنی بازی رو حساب کردن ولی ناجوانمردانه نامزدش نکردن :|
با این حساب باید شک کرد به مراسم و داورهای امسال... باز خوبه حق پلی دد بدبخت رو نخوردند اگه بهش اجازه بدن میتونه اینجا حسابی عرض اندام کنه...
با این حال خیلی هم اهمیت نداره، دسانرد 2 رو سایت های معتبر اگه تو انتخاب بهترین هاشون شرکت بدن بنظرم تلافی میکنه و نشون میده حق با کیه (البته من احساس میکنم امسال برای پلی دد هست نمی دونم)...
واقعا دلایلشون رو بیان ذکر کنن برای انتخاب نکردن Dishonored 2 ؟؟؟
چجوری بازی رو جزو بهترین های سال حساب نکردن، تعجب آوره....
همیشه و هر سال از این نوع حق خوری ها داشتیم و متاسفانه کاریش نمیشه کرد...

اما نکته خوشحال کننده برای من کاندید شدن DOOM هست که واقعا استحقاقشو داره، تقریبا میشه گفت جزو بهرین ریبوت های تاریخ بود، بعد از 12 سال بازی رو با تمام قدرت ساخته و منتشر کردن، چیزی که خودم اصلا انتظارشو نداشتم.
در کل نکته اعجاب آور و غیر قابل قبول این لیست نبود Dishonored 2 هست، نمیفهمم چرا اینکارو کردن واقعا. وگرنه بقیه انتخاب ها واقعا منطقیه.
بازی سال هم با بیشترین احتمال میرسه به uncharted 4 .
پ.ن: راستی به شخصه نبود Quantum break هم برام ناراحت کنندس. خیلی ناجوانمردانه مورد بی مهری قرار گرفت این بازی.
دست پشت پرده نیست ولی این کاندیدایی که مقابلشن چیزی جز جک نیستن حداقلش یک رقیب بزرگتر مثل Dishonored 2 میزاشتن یک چیزی یا مراسم میبردن عقب تر اونا هم حساب میکردن الان لیستش خیلی اگزجره اس

حالا نکته دیدنی دوستانی از جمله خودم که هم قبل و هم بعد از مراسم قبولش نداشتن و نظرشون منفی بوده و رنگ عوض نکردن بخاطره انتخاب ها

لیست رو انگار بچه Geoff سر و تهش رو به هم آورده(:|
حضور 3تا شوتر اول شخص و یه دونه ایندی توی بهترین بازی های سال؟! هر عقل سلیمی میدونه شوتر اول شخص از ژانرهایی هست که احتمال گوتی شدنش به شدت پایینه مثل اینکه بخواییم یه ریسینگ رو گوتی بدیم. نبود DH2 و DS3 و ... توی لیست هم از عجایب خلقته.
DS3 توی بخش بهترین موسیقی و بهترین کارگردانی هنری نیست:-j هر کی فقط 10 ثانیه از آهنگ های DS3 رو گوش داده باشه متوجه عظمت کاری Yuka Kitamura میشه. دیگه از بخش هنری بازی حرفی نمیزنم. البته جای تعجبی نداره که چرا در همین بازه زمانی سال قبل BB اینقدر مورد توجه قرار گرفت و اون توی همه بخش ها کاندید شده بود ولی DS3 نه:-??
که خب با توجه به ذهن کپک زده Geoff و دار و دسته-ش تعجبی نیست که سال به سال برنامه-شون داره رو به زوال میره. برای من یکی TGA از دو سال پیش مرده.
اینایی که میگی کاملا درسته مخصوصا نحوه نمایش افتضاحشون و انتخاب هایی که قطعا میتونست بهتر باشه ، من فکر کردم راجب بهتر بودن عناوین سال ها و شلوغ بودنشون میگی . کلا سیستمی که در این مراسم وجود داره پخش شدن جوایزه و اینکه به همه یه چیزی برسه ، بر خلاف اون دوست عزیزی که گفت بررگترین مراسم و معروفترینه فکر نکنم غیر از ایران اینطوری باشه مخصوصا دو سه سال اخیر که نحوه ی نمایششون در حده سیرکه مخصوصا از زمانی که اسپایک برنامش منحل شد و geoff برا خودش یه دوره همی افتضاح در حده VGX 2013 تشکیل داده و اسمشو TGA گذاشته ! قطعا در حال حاضر مراسم های D.I.C.E و BAFTA کاملا بهترن حداقل نحوه مراسمشون طوریه که میشه اسمشو یه مراسم برای توضیع جوایز گذاشت
اصلا اين مراسم دو سه ساله كه كه روند كاريش اينطور شده: جايزهها بين همه بازيها و شركتها پخش ميشن كه كسي ناراحت نشه :D
يه سال بود كه اينجور بود كه مثلا بازي x داخل بخش بهترين بازي رو پلتفرم ,pc.ps3, 360 اول ميشه
اما داخل بخش بهترين بازيه سال بازي y اول ميشه :|

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
کامنت های مخالف و ضد این مراسم و لایک کننده هاش دقیقا همونایی هستن که الان به شدت معتبر شده براشون :D مثل همون طرفداران inside که کوچ یهویی داشتن به overwatch . آدم رنگ عوض کردن ها رو میبینه لذت میبره :)) قشنگ قبل و بعد از برنامه به میزان 180 درجه ! مراسمی که باید بهشون شک کرد , ناجوانمردانه انتخاب کردند , حق خوری میکنن تا انتشار سایت های معتبر باید صبر کرد , اعجاب آور و غیر قابل قبول , کاندیدای جک مانند روبرو آنچارتد(که الان از جک بودن در اومدن:-j) و ... یهو شد معتبر , دقیق و منبع قابل قبول و عالی دیگه کلا خیلی خوب شد یهو :D

حالا نکته دیدنی دوستانی از جمله خودم که هم قبل و هم بعد از مراسم قبولش نداشتن و نظرشون منفی بوده و رنگ عوض نکردن بخاطره انتخاب ها
الان مثلا خواستی مچ گیری کنی؟ خوبه که نقل قول ها رو کامل گذاشتی، ولی حداقل یه زحمتی میکشیدی و خودت هم کامل میخوندیشون. خوبه که گفتم توی همون پست که انتخاب ها از دید من منطقیه به جز یکی دو تا مورد خاص که ذکر هم کردم.
بله گفتم و الان هم میگم، نبود بازی ای مثل D2 توی کاندیدای بهترین بازی سال هنوزم برام توجیه نشده، از دید من ( تاکید میکنم از دید من) میتونست توی اون شاخه هم نامزد باشه که نشد، حالا چرا؟ الله اعلم، شاید که نه حتما دلیلی داشته از دید داورا و منتقدای این event . هیچوقت هیچ مدینه فاضله ای وجود نداشته، هیچ چیزی هم بی نقص و بی عیب نیست، حق خوری و نامردی هم همیشه هست، توی همه جا، صنعت گیم هم از این قاعده مستثنی نیست. حالا از روی دلیل و منطق بوده یا حق خوری و نامردی که مثلا بازی ای مثل D2 انتخاب نشده رو من نمیدونم ولی به هر حال نشده دیگه، نمیتونیم عزا بگیذریم که...
بعد هم من همون یه پستی که رفتی مثلا برای مچ گیری انتخاب کردی رو ارسال نکردم، یه زحمتی بکش برو دو سه صفحه اول تاپیک رو دوباره یه نگاه بنداز، پست ها و دلایلم برای رد یا قبول هر گونه کم و کاستی در لیست موجوده، همشم مال قبل از مراسمه خداروشکر.
بعد هم جناب ، من اصلا واقعا برام مهم نیست که کدوم بازی چه نمره ای میگیره و چه جوایزی دریافت میکنه( مثل همون QB که توی همون پستی که لطف کردی و برای مچ گیری انتخابش کردی، متای بالایی نگرفته ولی برای من بهترین شوتر سوم شخصه این نسله) من با هر بازی ای حال کنم میام و نظرمو میگم، نه جایزه اش برام مهمه نه امتیازش. شما که اینقدر خوب پست هارو رصد میکنی ماشالا لطف بکن برو توی تاپیک امتیازای بازی های PS 4 ، نمرات و نظراتم رو راجب بازی های ND بخون، هرچند نمیخواد زحمت بکشی، خودم برات میزارم:
امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین PlayStation 4
خیلی متاسفم، جدا کیفیت فروم با وجود اعضایی نظیر شما روز به روز افت میکنه شک نکن، از ساعتی که انتخاب های TGA مشخص شد یه عده اومدن ریختن توی تاپیک و وای حسنم وای حسینم راه انداختن که بیا و ببین آنچارتد رو GOTY نکردن، مراسمی که توش آنچارتد GOTY نشه مراسم نیست که، عزاست، نه اعتبار داره نه کیفیت نه.... نصف بیشترشون مطمئنم اصلا خیلی از بازی هارو بازی نکردن، تنها زحمتی که میکشن میرن سایت متاکریتیک و یه نگاهی میندازن به نمره ها و بعدش هم تا ته قضیه میرن.
من خودم شدیدا طرفدار و فن ناتی داگ هستم، شاید از دید من هم استحقاق عنوانی مثل آنچارتد بیشتر از هر بازیه دیگه ای توی لیست برای بازی سال بیشتر بود. ولی وقتی OW انتخاب شد کاملا به نظر منتقدین احترام گذاشتم( شاید از بابت سلیقه ، فقط سلیقه، از نظر من حق U4 خورده شد ولی در اصل موضوع تفاوتی ایجاد نمیکنه، این انتخاب همونطور که گفتم در حالت خوشبینانه دارای دلیل بوده و در حالت بدبینانه حق خوری و اجحاف، ولی چیزی که هست اینه که این فقط و فقط تفکر و سلیقه منه، تمام، چیزی از ارزش های OW کم نمیکنه، پس تمکین کردن و احترام به انتخاب حاصله بهترین رویکردی هست که میشه اتخاذ کرد). حتی مثلا اگه بازیه محبوب خودم یعنی DOOM هم توی ژانر خودش برنده نمیشد باور کن اینهمه آسمون وریسمون به هم نمیبافتم. برای من بهترین شوتر امسال DOOM بوده و خواهد بود.
باور کنین یه سری از دشمن تراشی ها و مخالفت ها به واسطه افرادی مثل شما ایجاد میشه، از من که گذشته، من سی و اندی سالمه، گیم و این فروم صرفا برای ارضای حس هنریم در قبال صنعت گیم به عنوان یه اینترتیمنت نوظهور و رفع کسالت و خستگیه روزمرگی های زندگیمه، ولی یه عده که جوونتر هستن با دیدن برخورد های رادیکالی و فاقد شعور و منطق یه سری از عزیزان دست به مقابله به مثل میزنن، اینه که نتیجش میشه فن و فن بازی های بی حاصل بدون محتوایی که توی اکثر فروم های ایرانی شاهدش هستیم.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
Overwatch :o جدی انتظارش رو نداشتم، البته فکر میکردم جوایز زیادی تا آخر سال بیاره ولی تو این مراسم حدسش رو هم نمیزدم :D
آخر سال از نظر جوایز، Overwatch پدیده سال میشه و به نظرم بعد از U4 بیشترین جوایز رو میگیره
اونایی که بازی کردن میدونن بازی چقدر خفنه و کلا تو یه فاز دیگه ای نسبت به بقیه شوترها به سر میبره، صرفا آنلاین بودنش هم باعث نمیشه که چیزی از ارزش هاش کم بشه! :D من که زیاد اهل آنلاین نیستم، بعد از TW3 بیشترین تعداد ساعت بازی رو Overwatch برام داشته که نشون میده حداقل برای من خیلی عالی بوده :D

uspx_66.jpg

آخرین ویرایش:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
حرفم زیر سوال بردن انچارتد نیست ولی این جوی که تو سایت علیه بازیای انلاین راه افتاده واقعا بی انصافیه!
همین اورواچ برای چی نباید برنده بشه فقط چون انلاینه؟یعنی برای بازی انلاین وقت هزینه خلاقیت موسیقی صداگذاری داستان صرف نمیشه؟بازی کلی کاراکتر داره که هر کدوم داستان و جذابیت خودشونو دارن گیم پلی بازی جزو بالانس ترین بازیاس جزو اعتیاداورترین بازیاس طراحی هنری بازی برای تک تک کاراکترا برای تک تک مپا خارق العادس همه اینارو بزاریم کنار چون بازی اسم مولتی روشه؟اگه مقایسه بخش انلاین باشه بخش انلاین انچارتد تا همین چندوقت پیش یه لول بندی ساده نداشت!
اولم گفتم قصدم کوبوندن انچارتد نیست وگرنه خودم طرفدارشم ولی این جو غیر منصفانه ای که علیه بازی انلاین راه افتاده چون فقط اسم انلاین روشه کلیشه ای شده مخصوصا بین ایرانیا چون 50 درصدشون یا نتشون مشکل داره یا حوصله PVP ندارن!شما میگی محتوا نداره اورواچ نه تنها جزو پرمحتواترین بازیای انلاین الانه بلکه تک تک DLC هاش تا زمان ساپورت بازی رایگانه دیگه من پلیر چی میخوام از یه بازی؟!
همونجور که انچارتد بخاطر دلایل خودش نامزد شده و حق داره اورواچ هم به همون اندازه با دلایل خودش حق داره!اگه انچارتد سبک ادونچر رو تکون داده اورواچم تو سبک خودش یه تحول بود.تو تک تک بخشهایی که نام بردین دقیقا اورواچ عالی خودشو نشون داده.
من بازی overwatch قبول دارم اتفاقا از اولین کسایی بودم که تهیه کردم و بازی میکنم. ولی اگه دقت کرده باشید بازی هایی عنوان بهترین بازی سال رو میگیرن که توی هر زمینه ای خلاقیت و نوآوری و یا یه حرکت رو به جلو داشته باشن یعنی واقعا یه چیز جدید و خلاقانه ای ارائه بدن توی همه زمینه های overwatch بدون شک جز یکی از خوب ها توی این موارد هست اما آیا واقعا توی همه موارد بهترین هست؟ مثلا گرافیک بازی واقعا یه چیز خیلی جدید و انقلابی رو نمایش میده؟ موسیقی ها چطور؟ گرافیک اورواچ هیچ چیز جدید ارائه نمیده یه گرافیک کاملا ساده اما جذاب رو داره نمیگم بد هستن ولی باید یه چیز خیلی خاص یا نوآورانه باشن یا شخصیت پردازی ها و دوبلرها و خیلی موارد دیگه از لحاظ محتوا هم که گفتم خود بازی های تحت آنلاین به خودی به خود محتوای زیادی ندارند چون ذات بازی های آنلاین همینه حالا شما میخوای قبول کن یا خیر. درضمن من به هیچ عنوان هیچ بازی ای رو نکوبوندم فقط نظرمو گفتم هنوزم پای نظرم هستم یه بازی صرفا تحت آنلاین نمیتونه یا حداقل پتانسیل گوتی شدن اون کم هست. در کل تمام این ها نظر شخصی بنده بود که البته نظر خیلیای دیگه هم هست که با من موافق هستند.در هر صورت تبریک میگم به طرفدارای بازی.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من بازی overwatch قبول دارم اتفاقا از اولین کسایی بودم که تهیه کردم و بازی میکنم. ولی اگه دقت کرده باشید بازی هایی عنوان بهترین بازی سال رو میگیرن که توی هر زمینه ای خلاقیت و نوآوری و یا یه حرکت رو به جلو داشته باشن یعنی واقعا یه چیز جدید و خلاقانه ای ارائه بدن توی همه زمینه های overwatch بدون شک جز یکی از خوب ها توی این موارد هست اما آیا واقعا توی همه موارد بهترین هست؟ مثلا گرافیک بازی واقعا یه چیز خیلی جدید و انقلابی رو نمایش میده؟ موسیقی ها چطور؟ گرافیک اورواچ هیچ چیز جدید ارائه نمیده یه گرافیک کاملا ساده اما جذاب رو داره نمیگم بد هستن ولی باید یه چیز خیلی خاص یا نوآورانه باشن یا شخصیت پردازی ها و دوبلرها و خیلی موارد دیگه از لحاظ محتوا هم که گفتم خود بازی های تحت آنلاین به خودی به خود محتوای زیادی ندارند چون ذات بازی های آنلاین همینه حالا شما میخوای قبول کن یا خیر. درضمن من به هیچ عنوان هیچ بازی ای رو نکوبوندم فقط نظرمو گفتم هنوزم پای نظرم هستم یه بازی صرفا تحت آنلاین نمیتونه یا حداقل پتانسیل گوتی شدن اون کم هست. در کل تمام این ها نظر شخصی بنده بود که البته نظر خیلیای دیگه هم هست که با من موافق هستند.در هر صورت تبریک میگم به طرفدارای بازی.
شما همش داری روی نوآوری تاکید می کنی، ولی تو حرفت بیشتر روی گرافیک تاکید داری. موسیقی و Voice work که نمی تونه تو بازی ها از خواص بهترین بازی سال باشه اینو کسی نمی تونه انکار کنه. بیایی بگی فلان بای موسیقی و صداپیشه عالی داشت پس می تونه بهترین بازی سال باشه جور در نمیاد. اگر واقعا نوآوری می خوای بگی، باید ببینی تو دنیای بازی چی نوآوری هست، که موسیقی و صداگذاری نیست. شما خودت الان بگو از نظر Gameplay که باید تو مرکز توجه باشه U4 چه نوآوری داره؟ به شخصه با U4 به عنوان بهترین بازی سال مشکلی ندارم ولی اگر تاکید نوآوری هست نمی تونم ببینم به جز گرافیک در مقایسه با شماره های قبلی چه نوآوری داشته که بگیم به قول شما حرکت رو به جلو بوده.

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
شما همش داری روی نوآوری تاکید می کنی، ولی تو حرفت بیشتر روی گرافیک تاکید داری. موسیقی و Voice work که نمی تونه تو بازی ها از خواص بهترین بازی سال باشه اینو کسی نمی تونه انکار کنه. بیایی بگی فلان بای موسیقی و صداپیشه عالی داشت پس می تونه بهترین بازی سال باشه جور در نمیاد. اگر واقعا نوآوری می خوای بگی، باید ببینی تو دنیای بازی چی نوآوری هست، که موسیقی و صداگذاری نیست. شما خودت الان بگو از نظر Gameplay که باید تو مرکز توجه باشه U4 چه نوآوری داره؟ به شخصه با U4 به عنوان بهترین بازی سال مشکلی ندارم ولی اگر تاکید نوآوری هست نمی تونم ببینم به جز گرافیک در مقایسه با شماره های قبلی چه نوآوری داشته که بگیم به قول شما حرکت رو به جلو بوده.
حقیقتش من بحث گرافیک رو فقط جهت مثال عرض کردم. تعصب خاصی هم روی هیچ بازی ای ندارم ولی از بحث نوآوری بخوایم بگیم شخصیت پردازی آنچارتد و داستان سرایی اون جز بزرگترین نوآوری ها حداقل توی این چند سال اخیر هست شما یه بازی مثال بزن که شخصیت پردازی ها تا این حد عمیق باشه که هر کسی با اون به راحتی ارتباط برقرار می کنه. توی گیم پلی هم سری آنچارتد همیشه جز برترین گیم پلی ها بوده و یجورایی نسخه آخر نسخه تکامل یافته کل سری هست که به اوج نقطه گیم پلی میرسه یعنی سرعت عملکرد بازی فاکتورهای جدیدی که توی بازی اضافه شده مثل حالت مخفی کاری جدیدتر و اضافه شدن طناب مخصوص دریک که همه دیدیم چقدر توی بازی تأثیر گذار بود. اضافه شدن انواع melee attack ها برای مثال : هنگام آویزان بودن روی دیوار از بغل، یا هنگامی که بالای پرتگاه شخصیت ایستاده دشمنی رو که آویزان هست با لگد انداختن و یا دشمن رو از بالا به پایین کشیدن و یا با طناب سر دشمن فرود آمدن و خلع سلاح کردن سریع دشمن و یا شروع دراماتیک بازی و... اگر این موارد نوآوری محسوب نمیشن دیگه بحثی جداست.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
حقیقتش من بحث گرافیک رو فقط جهت مثال عرض کردم. تعصب خاصی هم روی هیچ بازی ای ندارم ولی از بحث نوآوری بخوایم بگیم شخصیت پردازی آنچارتد و داستان سرایی اون جز بزرگترین نوآوری ها حداقل توی این چند سال اخیر هست شما یه بازی مثال بزن که شخصیت پردازی ها تا این حد عمیق باشه که هر کسی با اون به راحتی ارتباط برقرار می کنه. توی گیم پلی هم سری آنچارتد همیشه جز برترین گیم پلی ها بوده و یجورایی نسخه آخر نسخه تکامل یافته کل سری هست که به اوج نقطه گیم پلی میرسه یعنی سرعت عملکرد بازی فاکتورهای جدیدی که توی بازی اضافه شده مثل حالت مخفی کاری جدیدتر و اضافه شدن طناب مخصوص دریک که همه دیدیم چقدر توی بازی تأثیر گذار بود. اضافه شدن انواع melee attack ها برای مثال : هنگام آویزان بودن روی دیوار از بغل، یا هنگامی که بالای پرتگاه شخصیت ایستاده دشمنی رو که آویزان هست با لگد انداختن و یا دشمن رو از بالا به پایین کشیدن و یا با طناب سر دشمن فرود آمدن و خلع سلاح کردن سریع دشمن و یا شروع دراماتیک بازی و... اگر این موارد نوآوری محسوب نمیشن دیگه بحثی جداست.
من فکر نکنم تو هیچ نقدی به شخصیت پردازی بی نظیر این بازی اشاره کرده، حداقل من چیز خاصی ندیدم که بگم وای واقعا این قسمت بازی از نظر داستانی چه شاهکار بود. یه مقدار هم اون سیستم که اول همیشه میری یه جای جدید، یه مقدار می چرخی بعد اون نقش منفی ها پیداشون میشه تکراری شد در طول بازی به نظر من. همیشه هم اونا با یه مقدار فاصله میومدن و قشنگ وقت داشتن همه جا نیرو بکارن. این سیستم رو تو نیمه دوم بازی اینقدر تکرار کردن که دیگه یه مقدار لوس شد ماجرا.
بدون توجه به اینا چیزایی که شما داری می گی نوآوری تو خود این سری بازی هست نه نوآوری کلی. مخفی کاری، اون طناب و Melee attack چیز جدیدی نیست که تا حالا ندیده باشیم ما تو خیلی بازی ها خیلی قبلتر دیده شدن. شما چیز نو بگو که این بازی با خودش اورده، نه چیزایی که شماره قبل نداشته الان داره پس.

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
من فکر نکنم تو هیچ نقدی به شخصیت پردازی بی نظیر این بازی اشاره کرده، حداقل من چیز خاصی ندیدم که بگم وای واقعا این قسمت بازی از نظر داستانی چه شاهکار بود. یه مقدار هم اون سیستم که اول همیشه میری یه جای جدید، یه مقدار می چرخی بعد اون نقش منفی ها پیداشون میشه تکراری شد در طول بازی به نظر من. همیشه هم اونا با یه مقدار فاصله میومدن و قشنگ وقت داشتن همه جا نیرو بکارن. این سیستم رو تو نیمه دوم بازی اینقدر تکرار کردن که دیگه یه مقدار لوس شد ماجرا.
بدون توجه به اینا چیزایی که شما داری می گی نوآوری تو خود این سری بازی هست نه نوآوری کلی. مخفی کاری، اون طناب و Melee attack چیز جدیدی نیست که تا حالا ندیده باشیم ما تو خیلی بازی ها خیلی قبلتر دیده شدن. شما چیز نو بگو که این بازی با خودش اورده، نه چیزایی که شماره قبل نداشته الان داره پس.
OK

• Like
Reactions: MrElectricWizard

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
تا زمانی که بازی مثل Dota 2 مجانی است و در مدت های کوتاه،آپدیت های عالی دریافت می کنند،به هیچ وجه نمی توانم overwatch را به عنوان یک بازی با قیمت کامل همراه با microtransaction درک بکنم
خودم overwatch دارم،ولی هنوز هم باور دارم بازی باید free باشد،این بهانه آپدیت شدن با محتوای جدید هم مسخره است،چون Dota 2 هم آپدیت های عالی برایش می آید

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تا زمانی که بازی مثل Dota 2 مجانی است و در مدت های کوتاه،آپدیت های عالی دریافت می کنند،به هیچ وجه نمی توانم overwatch را به عنوان یک بازی با قیمت کامل همراه با microtransaction درک بکنم
خودم overwatch دارم،ولی هنوز هم باور دارم بازی باید free باشد،این بهانه آپدیت شدن با محتوای جدید هم مسخره است،چون Dota 2 هم آپدیت های عالی برایش می آید

واقعا داداش! جدی میگی اور واچ باید رایگان باشه و براش محتویات جدید هم بیاد تازه؟ سازنده های بازی بعدش از کجا نون بخورن؟
آون پرداخت درون برنامه ای ش هم برای یکسری اسکین هست فقط که ذره ای تو گیمپلی تاثیر نداره

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
واقعا داداش! جدی میگی اور وااوناید رایگان باشه و براش محتویات جدید هم بیاد تازه؟ سازنده های بازی بعدش از کجا نون بخورن؟
آون پرداخت درون برنامه ای ش هم برای یکسری اسکین هست فقط که ذره ای تو گیمپلی تاثیر نداره
جواب خودتو دادی، همین اسکین ها. الان اسکین هست واسه دوتا 2 و CS GO چندین برابر 60 دلاری که قیمت OWـه هست. از اون طرف دوتا 2 که کاملا مجانیه آپدیتاش در حدین که کلا موتور بازی عوض شده نسبت به چیزی که بود. پس قطعا نون واسه خوردن هست.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
واقعا داداش! جدی میگی اور وااوناید رایگان باشه و براش محتویات جدید هم بیاد تازه؟ سازنده های بازی بعدش از کجا نون بخورن؟
پست را خواندی یا همینجوری فقط خواستی سریع جواب بدی؟
چطور Dota 2 و TF 2 مجانی هستند و برایشان محتوای جدید می آید بعد overwatch قیمت یک بازی کامل را دارد؟این را جواب بده
ممنون از اینکه بهم اطلاع دادی که ذره ای در گیم پلی تاثیر ندارند،بعد از ۱۰۰ بازی کردن overwatch فکر می کردم تاثیر دارند،منظورم از microtransaction این بود که وقتی دارم پول یک بازی کامل را می دهم وجود loot box هایی با reward های random مسخره است،هر کدام هم به قیمت ۱ دلار
لطفا نیاید بگید"اگر نمی خوای،نیاز نیست loot box بخری"،همین مدل رفتار ها باعث به وجود آمدن انواع و اقسام DLC ها و چیزهای مسخره از طرف سازنده ها با قیمت های تخیلی شده است(در حالی که پول یک بازی کامل را می دهم)
در هر صورت من هنوز فکر می کنم overwatch باید free یا حداقل با قیمت خیلی پایین تر باشد،نه ۵۰ دلار

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
بعضی انتظار دارند نیتان موشک سوار شه یا پرواز کنه یا داستان پست مدرن ارائه بده تا یک بازی اکشن ادونچر با این کیفیت را "نو اور" بدونند:D جالب اینجاست که این بازی تو سبکش به معنای واقعی رقیب بهتر نداره و در واقع دوستان "هیچ" مثالی ندارند که ثابت کنند انچارتد میتونست بهتر باشه:D متا 93 به وضوح نشان میده جمعیت منتقدین حرفه ای صنعت گیم از این بازی نه تنها راضی بوده بلکه کاملا هم حال کردند اگر بازی تکراری یا کلیشه ای بود امکان نداشت این حجم امتیازات مثبت به دست بیاره. منتقد هیچ این همه گیمر حرفه ای چه اینجا چه سایت های معتبر تر با این بازی زندگی کرده.. بعد معدود دوست بازیسنتری ما به این نتیجه میرسند که انچارتد نواور نیست نمیدونم کلیشه ای فلانه بیساره :D

البته تا فردا صبح هم توضیح بدی.. باز هم ایرادی مثل "سیستم های تکراری " (:| ) میشنوی..:D
اخه بازی های دیگه نسخه به نسخه 100% متحول میشند و سیستم هایی که تا حالا دیده نشدند رو میکنند:D

در نهایت به نظر من نواوری همه جا همیشه به معنی یک چیز 100% جدید نیست. تمام این ارزش ها بر اساس شرایط زمانی سنجیده میشند. در سال 2016 انچارتد یک بازی نواور بوده. چرا؟ چون از هر 10 بازی 7 بازی یا میخوره زمین یا نهایتش فقط به استاندارد میرسه و بین اینها انچارتد اومده این سطح کیفیت کلی را ارائه داده . میخوام بگم وقتی همه شکست میخورند نسخه چهارم متا 93 خودش به نوعی نواوریه.. با نسخه 4/5 بازی های دیگه مقایسه کنید..
اگر بخوایم به صورت معنای لغوی به نواوری نگاه کنیم صنعت 10 ساله داره درجا میزنه! خیلی از بازی های خفن 10 سال گذشته فقط "بهبود" سیستم قبلی خودشون بودند به اضافه یک سری المان جدید. که اصلا هم بد نیست وقتی بحث بازی های AAA مطرح میشه. نمیشه که همیشه بازی را دگرگون کرد!
و به همین دلایل استودیویی مثل ناتی داگ از ساخت انچارتد کنار میکشه چون در حال حاضر این سبک را به "ته" رسونده. نواوری می خوایم منتظر بازی بعدی استودیو چه tlou2 چه عنوان های دیگه باشیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر