paladins

29952427965_5dc19d6600_z.jpg

4cbr_paladins_big5_2560x1440.jpg
استدیوی Hi rez که ساخت بازی smite در سبک MOBA رو در کارنامه ی خودش داره ،بازی رو به صورت رایگان در سبک هیرو شوتر منتشر کرده که پلیر های زیادی رو تونسته جذب خودش کنه.
بازی خیلی شبیه به اورواچ ساخته شده و به نوعی اورواچ کوچک شده است.(البته به گفته ی سازنده ی بازی تقلیدی از اورواچ نکردن)
در حال حاضر بازی به صورت رایگان در استیم موجوده و برای کسانی که میخواهند تجربه ای خوبی در این سبک داشته باشند بازی بسیار خوبیه.
با توجه به افزایش پلیر ها و سیستم روان و سریع matchmaking احتمال موفقیت هست گرچه بازی اشکالات زیادی داره ولی آینده ی خوبی داره.
اینم تاپیکش:D
سایت رسمی بازی www.paladins.com

آخرین ویرایش:

psycho0098

کاربر سایت
Dec 6, 2011
33
من که خودم این چند روز سیستم نداشتم ، اما یچه های گروه همگی همین مشکل لوگین نشدن رو داشتن که امروز واسه خیلیا رفع شد، اما اونایی که با نت سیمکارت میومدن هنوز مشکل دارن

• Like
Reactions: x-x

Darthvalar

کاربر سایت
Nov 24, 2021
2
سلام
من paladins رو از استیم دانلود کردم بازیو که لانچ میکنم بهدش میرم توی منو اصلی بعد ۱ دقیقه کرش میده اصلا نمیدونم مشکل از کجاست توی گوگل هم سرچ کردم هرچیو پیدا کردم امتحان کردم ولی بازم درست نشد
بازی دوباره نصب کردم درایور گرافیکم رو اپدیت کردم ویندوزم رو همینطور ولی بازم نشد که نشد
مشخصات پی سیم هم اینه
Gpu: gtx 650 1g
Cpu: intel core i5-3470
Ram:8g
Ssd 120g
Hdd:500g
لطفا یکی کمکم کنه😩😩😩😩🥺🥺

Darthvalar

کاربر سایت
Nov 24, 2021
2
سلام
من paladins رو از استیم دانلود کردم بازیو که لانچ میکنم بعدش میرم توی منو اصلی بعد ۱ دقیقه کرش میده اصلا نمیدونم مشکل از کجاست توی گوگل هم سرچ کردم هرچیو پیدا کردم امتحان کردم ولی بازم درست نشد
بازی دوباره نصب کردم درایور گرافیکم رو اپدیت کردم ویندوزم رو همینطور ولی بازم نشد که نشد
مشخصات پی سیم هم اینه
Gpu: gtx 650 1g
Cpu: intel core i5-3470
Ram:8g
Ssd 120g
Hdd:500g
لطفا یکی کمکم کنه😩😩😩😩🥺🥺

Samaroko

عضو جدید
Aug 2, 2023
1
سلام دوستان بازی چند وقتیه مشکل لاگین پیدا کرده بطوری ک میری تو قسمت انتخاب چمپیون ها انتخاب که میکنی میره تو صفحه لودینگ لود نمیشه و دوباره برمیگرده تو همون قسمت و بازی فریز میکنه

با وی پی ان تست کردم مشکل حل ولی پینگ بسیار بالا بود
راه حل دیگه دارید شما جدیدا کشف کرده باشین ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر