کدوم برند لپ تاپ گیمینگ برای خرید بهتره؟

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
سلام؛

به نظر شما کدوم برند لپ تاپ های گیمینگ بهتری میزنه، هم از نظر قدرت سخت افزاری، هم با دوام بودن و هم از جهت سیستم خنک کننده و زیبایی ظاهری البته!

لطفا دلیلتون رو هم ذکر کنید...

1. MSI
2. Razer
3. Alienware
4. Asus
5. Lenovo
6. ...

peyman0071

کاربر سایت
Nov 12, 2015
145
سلام،کلا به نظرم لپ تاپ ارزش گیمینگ زیادی نداره.
ولی در کل من ایسوس داشتم،برادرمم الان داره به نظرم خوبه حدودا ولی با این پول ی pc جمع کرد خیلی قوی تره.ایسوس لوازم جانبی خیلی خوبی هم داره.سری g
1.asus
2.msi

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
سلام ، با نظر دوستمون خیلی زیاد موافقم . من 3 سال پیش بهترین لپ تاپ گیمینگ سال رو خریدم نه تنها الان بلکه همون سال بعدش هم نمیشد بازی ها رو با کیفیت بالا بازی کنم . من از سخت افزار کامپیوتر زیاد سر در نمیارم ولی مطمئن هستم اگر کارت گرافیکی که این داره چه بسا ضعیف ترش رو روی یه کامپیوتر مینداختم میتونستم تا چند سال دیگه بازی ها رو روی کیفیت خوب اجرا کنم .

نمیدونم مشکل از چی هست ولی شما بهترین لپ تاپ گیمینگ الان رو هم بخری نمیتونی زیاد ازش کار بکشی !! جای اینکه بخوای کلی پول بابت لپ تاپ بدی بهتره یه کامپیوتر بخری . بعدم چون لپ تاپ های خاصی هستن به راحتی نمیتونی تعمیر کنی یا .. . مثلا همین چند ماه پیش شارژر لپ تاپم خراب شد و چون تو ایران شرکتش نمایندگی درست حسابی نداره مجبور شدم کلی بگردم تا شارژر خودش رو پیدا کنم که پیدا نکردم و الان دارم از شارژر hp استفاده میکنم حتی همین hp رو هم راحت پیدا نکردم چون شارژر های لپ تاپ های گیمینگ قوی هستن راحت گیرت نمیاد . قیمت زیاد ، وزنش هم زیاد هست ، صدا هم خیلی زیاد تولید میکنه ، خیلی هم داغ میکنه !! از مشکلات خاصش هم که بگذریم لپ تاپ ها یک سری مشکلات دارن و چون یک دست هست نمیتونی مثل کامپیوتر باز کنی راحت در بیاری درست کنی یا یه چیز دیگه روش بندازی ! الان همین لپ تاپم صفحه مانیتورش گاهی یه صدایی میده !! فقط دعا میکنم که چیزی نشه چون بشه کامل باید بندازم دور

پیشنهاد من به عنوان کسی که 10 سال هست با لپ تاپ بازی میکنه که 3 سالش هم لپ تاپ گیمینگ بوده این هست که به طور کامل دوره لپ تاپ های گیمینگ رو خط بکشی . به عنوان یه دوست میگم که دست به بزرگترین اشتباهت نزن !!

• Like
Reactions: Gabit0

ekt

کاربر سایت
Apr 5, 2013
127
نام
علیرضا
به نظر من کسی که بودجه داشته باشه هیچوقت نباید سمت Asus بره، واقعا برند مزخرفی هست و کیفیت پایین و پر مشکل و خرابی من خودم دارم بالاترین مدل تو زمان خودشو هم دارم(خیلی پشیمون شدم بعدش با همون پول میتونستم Alienware بگیرم) دوستام هم خیلیاشون دارن و همشون یه مشکلی دارن. دلیل اینم که میبینی انقد همه میخرن به خاطر اینه که شما اگه پاتو بزاری تو یه پاساژ لپ تاپ از هر 10 تا مغازه 9 تاشون دارن Asus میفروشن و بازارو دستش گرفته. برند msi تجربه ای ندارم ولی خب اونم کیفیت و فدای کمیت کرده اگه برات کیفیت مهم نیست سمت msi برو که ارزونه ، lenovo هم متوسطه اوکیه نسبتا
برند های دیگه بد نیستن
بهترین کیفیت ساخت قطعا Alienware هست بعد از اون Razer که البته تو ایران سخت میتونی پیدا کنی
hp هم خوبه (سری omen)
اما جدا از برند باید ببینی مصرفت دقیقا چیه اگه میخوای اینور اونور ببری لپتاپو یه لپتاپ 2 کیلو به پایین حتما انتخاب کن اما اگه کنارش اولترا بوک داری 17 اینچی بگیر وزنشم مهم نباشه
اما در نهایت بخوام نتیجه گیری کنم یا مشکل مالی نداری که یه چیز خوب میگیری حالشو میبری(بر خلاف خیلی دوستان که میگن لپتاپ گیمینگ خوب نیست بسته به شرایط برا من یکی با معیار هایی که دارم خیلی خوبه) یا اگه بودجه محدوده بیخیال لپتاپ گیمینگ شو و برو دنبال ترکیب اولترابوک+کنسول/pc

پ.ن: این دوستمون که میگه هزار تا مشکل داره لپتاپ گیمینگ احتمالا همون برند asus یا msi داره وگرنه نمیشه تعمیم داد که همه لپتاپ گیمینگ ها اینجورین

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Gabit0

pesar ame za

کاربر سایت
Sep 27, 2012
209
نام
امیر
به نظر من کسی که بودجه داشته باشه هیچوقت نباید سمت Asus بره، واقعا برند مزخرفی هست و کیفیت پایین و پر مشکل و خرابی من خودم دارم بالاترین مدل تو زمان خودشو هم دارم(خیلی پشیمون شدم بعدش با همون پول میتونستم Alienware بگیرم) دوستام هم خیلیاشون دارن و همشون یه مشکلی دارن. دلیل اینم که میبینی انقد همه میخرن به خاطر اینه که شما اگه پاتو بزاری تو یه پاساژ لپ تاپ از هر 10 تا مغازه 9 تاشون دارن Asus میفروشن و بازارو دستش گرفته. برند msi تجربه ای ندارم ولی خب اونم کیفیت و فدای کمیت کرده اگه برات کیفیت مهم نیست سمت msi برو که ارزونه ، lenovo هم متوسطه اوکیه نسبتا
برند های دیگه بد نیستن
بهترین کیفیت ساخت قطعا Alienware هست بعد از اون Razer که البته تو ایران سخت میتونی پیدا کنی
hp هم خوبه (سری omen)
اما جدا از برند باید ببینی مصرفت دقیقا چیه اگه میخوای اینور اونور ببری لپتاپو یه لپتاپ 2 کیلو به پایین حتما انتخاب کن اما اگه کنارش اولترا بوک داری 17 اینچی بگیر وزنشم مهم نباشه
اما در نهایت بخوام نتیجه گیری کنم یا مشکل مالی نداری که یه چیز خوب میگیری حالشو میبری(بر خلاف خیلی دوستان که میگن لپتاپ گیمینگ خوب نیست بسته به شرایط برا من یکی با معیار هایی که دارم خیلی خوبه) یا اگه بودجه محدوده بیخیال لپتاپ گیمینگ شو و برو دنبال ترکیب اولترابوک+کنسول/pc

پ.ن: این دوستمون که میگه هزار تا مشکل داره لپتاپ گیمینگ احتمالا همون برند asus یا msi داره وگرنه نمیشه تعمیم داد که همه لپتاپ گیمینگ ها اینجورین

کاملا با حرف ایشون موافقم asus دیگه دورش تموم شده و من خیلی خرابی دیدم که طرف هنوز یک ماه نشده اومده برای تعمیر.
در مورد lenovo هم من خودم y700 اش رو دارم 4k- صفحه اش تاچ است خدایی با توجه به بودجه ای که من داشتم 5 میلیون بهترین گزینه بود. در ضمن من درمورد لپ تاپ های lenovo خیلی تحقیق کردم و واقعا خرابی بسیار بسیار کمتری نسبت به asus داره.
ولی قطعا اگر بودجه بالاتری دارید آپشن های بهتری هم وجود داره.

• Like
Reactions: Gabit0 and XMohsen

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen

... Razer Blade Pro :D

لپ تاپ گیمینگ به جز سخت افزارش چون شارژر قوی داره خیلی داغ میکنه به خاطر همین فن های قوی داره که در نتیجه این فن ها صدا زیاد تولید میکنه حتی خود شارژر هم داغ میکنه ( به خاطر همین خازن های شارژر من سوخت ) این رو برید درمورد همه برندها تحقیق کنید . الان لپ تاپی که این 2-3 تا اشکال رو نداشته باشه جزو لپ تاپ های تاپ و بی نقص انتخاب میشه حتی اگر اشکالات دیگه داشته باشه .

ببینید بستگی به میزان و نحوه استفاده داره ، لپ تاپ بگیرم بندازم گوش خونه سالی یه بار استفاده کنم نه داغ میکنه نه خراب میشه نه .. بعد بگم من لپ تاپ گیمینگ دارم خیلی هم عالی هست بازی ها هم رو low - medium بدون اشکال اجرا میشه !!! یه موقع هم لپ تاپ میگیری ازش کار میکشی میبینی نه .. ! من از لپ تاپم تو طراحی تو گیم تو موسیقی تو فیلم/سریال و .. استفاده کردم ، با توجه به تجربه ای که کسب کردم و مطالبی که موقع خرید خوندم و .. , لپ تاپ گیمینگ به پولش نمی ارزه . یا کنسول و .. داری و فقط میخوای گاهی تو مسافرتی چیزی استفاده کنی که اصلا این حرکت عقلی هست ؟ 10 تومن پول بدی که هر چندوقت یه بار استفاده کنی ؟! یا اینکه بگیری و حسابی استفاده کنی که به دلایلی که قبلا گفتم گرفتنش صحیح نیست . با پول لپ تاپ گیمینگ شما یا میتونی 2 تا کنسول با ست کامل به اضافه کلی بازی بخری بازم اخرش پول برات میمونه یا اینکه یه کنسول بگیری یه کنسول دستی بگیری یه کامپیوتر هم بگیری !

حرف من این هست که ویژگی های منفیش بیشتر از مثبت هست دوستمون بگیره نگیره به من چیزی نمیرسه فقط این حرف ها رو همه جا نگفتن من دارم نظر شخصیم درمورد لپ تاپ گیمینگ رو میگم اخرش دوستمون هست که تصمیم میگیره کدوم و چی به نفعش هست .

پ.ن: لپ تاپم خاص هست و خیلی هم خوشم میاد ازش ولی خاص بودن و مشکلات خاص خودش ...

آخرین ویرایش:

EnzoFerrari

کاربر سایت
Jan 4, 2012
207
نام
سهیل
داداش این لپتابایی که شما میگی یه قیمتشونو نگاه کن...مثلا alienware و razer هرکدوم از لپتاباشو ببینی که مشخصات برابری با msi و asus داشته باشن قیمتشون حداقل ۳۰۰ ۴۰۰ دلاری گرونتر که خودش میشه یه تومن...دوما اینکه اینایی که شما میگی خراب بشن شما میفرستیشون امریکا؟حداقل asus و msi تو ایران هرچقدم کم باشه سری گیمینگشون بازم خب پیدا میشه قطعاتی واسشون...
سوم اینکه میگین لپتاب سریع قدیمی میشه این واسه قدیم بود ینی تا همین نسل پیش...مثلا سری جدید کارت گرافیکای نوت بوک انویدیا دیگه یه تفاوت حداکثر ۱۰ درصدی با نسخه دستکتاپشون دارن و با توجه به بنچمارکاشون کاملا مشخصه که تا ۴ سال حداقل واست کار میکنن...
Razer داره یه لپتاب با گرافیک ۱۰۶۰ الان ۲۰۰۰ دلار میفروشه...خب این نوع مشخصات تو asus و msi ۱۴۰۰ دلار...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر