بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت TD-LTE (سریعترین و با کیفیت ترین اینترنت کشور)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان بهترین سرویس برا کدوم شرکته؟ من تا جایی که بررسی کردم به نظرم ایرانسل تعرفه های بهتری داره از مبین نت و آسیاتک

برا دانلود و بازی میخام این اینترنتو

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
واسه من ۱۰۰ تا ۱۳۰-۴۰ متغیره سه خط سیگنال کامل هم دارم

آقا من الان مودم تیست گرفتم ، 4 خط آنتن دارم با 8.8.8.8 پینگ میگیرم مقدارش تقریبا ثابته روی 120 ولی توی بازی نمیشه بازی کرد! فریز میشه، تو همه بازیها هم امتحان کردم، من نمدونم چرا اینطوری میشه :( توی فیفا OverWatch و Rainbow هرچی امتجان میکنم اون علامت سرور میاد اون بالا نمیشه اصلا بازی کرد

Simons

کاربر سایت
Feb 3, 2018
37
دوستان بهترین سرویس برا کدوم شرکته؟ من تا جایی که بررسی کردم به نظرم ایرانسل تعرفه های بهتری داره از مبین نت و آسیاتک

برا دانلود و بازی میخام این اینترنتو

تعرفه طرح‌های مبین‌نت خیلی بهتر از ایرانسل است. برای دانلود و آپلود هم عالیه اما برای بازی آنلاین چنگی به دل نمیزنه.

• Like
Reactions: aliahmadi2

Simons

کاربر سایت
Feb 3, 2018
37
پینگش پایینه؟
پینگ بستگی به کیفیت سیگنال‌ی داره که میگیرید این سیگنال هم به سانتیمتر جابه‌جایی حساسه. معیار خودشون برای پینگ و سرعت سایت myspeed.net هست که معمولا پینگ خیلی پایینی میده:
gcl6_pin.jpg

اما در عمل و برای شبکه psn اوضاع فرق میکنه . مثلا برای یه بازی مثل titanfall 2 پینگ اروپا ۹۰ تا ۱۲۰ در بهترین حالت و برای یه بازی مثل codwwii پینگ در همه حالت ناجور . وضعیت پینگ سرورهای اروپای Bfv هم بین زرد و سبز نوسان داره.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
آقا من الان مودم تیست گرفتم ، 4 خط آنتن دارم با 8.8.8.8 پینگ میگیرم مقدارش تقریبا ثابته روی 120 ولی توی بازی نمیشه بازی کرد! فریز میشه، تو همه بازیها هم امتحان کردم، من نمدونم چرا اینطوری میشه :( توی فیفا OverWatch و Rainbow هرچی امتجان میکنم اون علامت سرور میاد اون بالا نمیشه اصلا بازی کرد
واسه منم تو‌ ساعتای پیک‌ مصرف لگ میده ولی وصل میشه به سرور رد دد و فیفا بتل هم با سرورای آلمان خوبه رینبو واسه من پینگ ۱۱۰-۲۰ میده خوبه بد نیست

• Like
Reactions: aliahmadi2

Simons

کاربر سایت
Feb 3, 2018
37
پینگش پایینه؟

پینگ در ساعات اوج ترافیک، مبین‌نت (TD-LTE)
DNS 10.104.8.8 به گفته پشتیبانی مبین‌نت، مخصوص شبکه PSN است و تا حدودی پینک را کاهش میدهد.
برای بازی BFV تا چند روز پیش سرورهای اروپا کلا سه خط (زرد) بودند اما چند روزی میشه که حتی در ساعات رایگان شبانه (2 تا 7 صبح) که سرعت را تا 4 MB پایین می‌آورند، سرورهای آلمان چهار خط (سبز) است.

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک

DNS 10.104.8.8 به گفته پشتیبانی مبین‌نت، مخصوص شبکه PSN است و تا حدودی پینک را کاهش میدهد.
برای بازی BFV تا چند روز پیش سرورهای اروپا کلا سه خط (زرد) بودند اما چند روزی میشه که حتی در ساعات رایگان شبانه (2 تا 7 صبح) که سرعت را تا 4 MB پایین می‌آورند، سرورهای آلمان چهار خط (سبز) است.
به نظر خیلی نوسان داره! در کل راضی کنندست؟
فکر کنم تنها انتخاب برای نت تایپ 2 همین مبین نت باشه چون ایرانسل و اسیاتک و ماهان نت تایپ 3 میدن شاتل هم که هنوز مشخص نیست

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

داداش زنگ زدی به پشتیبانی و ازشون DNS خواستی که برای PS4 خوب باشه؟ اصلا بلد بودن این چیزهارو؟ :D

خوبه اگه اینطوری بمونه برا بازی خوبه راضی کنندس

Simons

کاربر سایت
Feb 3, 2018
37
فکر کنم تنها انتخاب برای نت تایپ 2 همین مبین نت باشه چون ایرانسل و اسیاتک و ماهان نت تایپ 3 میدن شاتل هم که هنوز مشخص نیست

نوسان که درکل داره. ای بدک نیست و میشه بازی کرد. ایرانسل هم یه سرویس اورده بنام بازی‌کن که مخصوص بازی ‌آنلاینه. دوستان احتمال میدهند که این سرویس جدید ایرانسل نت تایپ ۲ باشه.

داداش زنگ زدی به پشتیبانی و ازشون DNS خواستی که برای PS4 خوب باشه؟ اصلا بلد بودن این چیزهارو؟ :D

خوبه اگه اینطوری بمونه برا بازی خوبه راضی کنندس
اره . همه عوامل پشتیبانی اطلاعات یکدستی ندارند اما بعضی پرسونل اطلاعاتشون خوبه. این آخری البته نمیدونست psn چیه.
کیفیت سرویس نوسان داره. قطعی به ندرت پیش میاد. چند هفته پیش هم با سرویس gps بین‌المللی مشکل پیدا کرده بودند و سرویس tde بکل پوکید. حدود یکی دو هفته طول کشید. برای دلجویی از مشترکین دو تا بسته ۴۰ گیگی ۴ روزه دادند.
اما درکل ادعایی برای ارائه پینگ خوب جهت بازی آنلاین ندارند هر چند که در سایتشون،پینگ پایین را از مزایای سرویس‌هاشون ذکر کرده‌اند.
من میخاستم هجرت کنم به پارس‌آنلاین. رفتم صفحه اینستاگرامشون دیدم اخیرا همه ناراضی هستند، منصرف شدم. البته شاید پروفایل گیمینگشون برای بازی آنلاین خوب باشه.

Armin.FL

کاربر سایت
Dec 13, 2018
1
نوسان که درکل داره. ای بدک نیست و میشه بازی کرد. ایرانسل هم یه سرویس اورده بنام بازی‌کن که مخصوص بازی ‌آنلاینه. دوستان احتمال میدهند که این سرویس جدید ایرانسل نت تایپ ۲ باشه.

اره . همه عوامل پشتیبانی اطلاعات یکدستی ندارند اما بعضی پرسونل اطلاعاتشون خوبه. این آخری البته نمیدونست psn چیه.
کیفیت سرویس نوسان داره. قطعی به ندرت پیش میاد. چند هفته پیش هم با سرویس gps بین‌المللی مشکل پیدا کرده بودند و سرویس tde بکل پوکید. حدود یکی دو هفته طول کشید. برای دلجویی از مشترکین دو تا بسته ۴۰ گیگی ۴ روزه دادند.
اما درکل ادعایی برای ارائه پینگ خوب جهت بازی آنلاین ندارند هر چند که در سایتشون،پینگ پایین را از مزایای سرویس‌هاشون ذکر کرده‌اند.
من میخاستم هجرت کنم به پارس‌آنلاین. رفتم صفحه اینستاگرامشون دیدم اخیرا همه ناراضی هستند، منصرف شدم. البته شاید پروفایل گیمینگشون برای بازی آنلاین خوب باشه.
هجرت کنم=))

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651

این سرویس رو چجوری فعال کنیم؟
من‌ تو بتل پینگ ۱۱۰-۱۲۰ دارم خیلی راضیم

• Like
Reactions: sinart7

Simons

کاربر سایت
Feb 3, 2018
37
این سرویس رو چجوری فعال کنیم؟

اگر منظورت سرویس گیمینگ پارس آنلاینه که مشخصه و از سایتشون میتونی بگیری اما اگر منظورت مبین‌نته، طرحی برای بازی آنلاین نداره.
برای بازی بتل ۵ هم پینگ با مبین نت از ۱۰۰ تا ۱۷۰ نوسان داره بعبارت دیگر اگر با دشمن رو در رو بشی و ی پخ ناقابلت بکنه مُردی.
درضمن مبین‌نت قیمتاشو برد بالا .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر