بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت TD-LTE (سریعترین و با کیفیت ترین اینترنت کشور)

FEARRR

کاربر سایت
Oct 3, 2017
25
والله هرکی یه حرفی میزنه به نمایندگی 1575 زنگ زدیم میگه میشه تغییرش داد رو 1 یا 2 یا 3
و به یکی دیگه زنگ زدم که میات وصل میکنه میگه من خودم پلی 4 دارم و دارم براحتی وصل میشم و از این صحبتا و میگه نت تایپ 2
اخه من الان وایمکس مبینت دارم و نت تایپش 2 هست.
حاجی پول اضافه داری؟... این سرویس سرعتش افتضاحه حتی یه سایتم بزور باز میکنه ..وقتی به مشکل بخوری دیگه هیچ راه حلی نداری پولتم ریختی تو جوب...

• Like
Reactions: MoHammadZero

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
دو تا عکس،این قسمتاس یا قسمتی دیگس؟

در ضمن کلا هر جایی مودمو میذارم فوقش از 3 چراغ دو تاش بر بشه منتها بازم سرعت در حد 200 300 کیلوبایته،البته یه بار تقریبا 3 چراغش روشن شد ولی بازم سرعت در همون حد بود!!!
نقد و بررسی مودم جدید TD-i40 ایرانسل - Page 2 ببين عزيز اينجا برو شايد كمكت كنه انتنت ضعيفه مشكل يا سيم كارتته يا پوشش ، يك بار مودمو ريست كن سيم كارتم در بيار ببين چي ميشه ، سيم كارتت ٠٩٤٠ هست ؟ مودمتو حتمن اپديت كن

• Like
Reactions: fosil

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
حاجی پول اضافه داری؟... این سرویس سرعتش افتضاحه حتی یه سایتم بزور باز میکنه ..وقتی به مشکل بخوری دیگه هیچ راه حلی نداری پولتم ریختی تو جوب...

چی بگم والله وایمکسشو دارم گفتم طرح تعویضم که داره بزنم میگه مودمو میگیریم با 55 تومن پول وصل میکنیم و تست میکنم برات که ببینی اوکی بود بردار والله نخواستی که هیچ.

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
نقد و بررسی مودم جدید TD-i40 ایرانسل - Page 2 ببين عزيز اينجا برو شايد كمكت كنه انتنت ضعيفه مشكل يا سيم كارتته يا پوشش ، يك بار مودمو ريست كن سيم كارتم در بيار ببين چي ميشه ، سيم كارتت ٠٩٤٠ هست ؟ مودمتو حتمن اپديت كن

آره سیم کارت 094 هستش،آپدیتش از سایت خود ایرانسل بگیرم؟!

Sinacfc

کاربر سایت
Oct 29, 2017
2

در ضمن کلا هر جایی مودمو میذارم فوقش از 3 چراغ دو تاش بر بشه منتها بازم سرعت در حد 200 300 کیلوبایته،البته یه بار تقریبا 3 چراغش روشن شد ولی

در ضمن کلا هر جایی مودمو میذارم فوقش از 3 چراغ دو تاش بر بشه منتها بازم سرعت در حد 200 300 کیلوبایته،البته یه بار تقریبا 3 چراغش روشن شد ولی بازم سرعت در همون حد بود!!!
سلام داداش
منم این مودم کوفتی(TD-i40) رو خریدم (بخاطر اینکه جدیدتر بود گفتم شاید بهتر باشه) اما با این که آنتن پر هست سرعتم در همون حد ۳۰۰ کیلوبایته اعصابم رو خرد کرده منی که با فورجی گوشی ۱۰ مگابایت(مگابایت نه بیت)سرعت میگیرم. حالا نمیدونم مشکل چیه به ایرانسل زنگ زدم قرارشده پیگیری کنن ولی فعلا که کاری نکردن. خلاصه اینو بگم حالم از هرچی مودمه بهم خورد.آنلاین که بازی میکنم اگه یه نفر وصل شه یه عکس دانلود کنه پینگ میره رو هزار.بعضی وقتا هم کابل لن قطع میشه اتفاقی.جالبه با سیم کارت معمولی سرعتش بیشتره اما اونم ثابت نیست.بدبختی اینه که سیم کارتشم نمیشه گذاشت تو گوشی از نت ۱۰۰ گیگش استفاده کرد. پولش به درک اینقدر اینور اونور کردم سرعت زیاد شه نشد. اگه راه حلی پیدا کردی به منم بگو ممنون.

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
خداوکیلی این چه تعرفه هایی هستش گذاشتن....چه قیمتیه...شبانه های ایرانسل جالبه ..شبانه یه زمانی نامحدود بود حالا ایرانسل 30 گیگ میدن 10 گیگش رو میگن شبانه مصرف کنید این میشه مصرف شبانه :)..مردم رو چی فرض کردن واقعا....کسی خبر داره تازگیا این طرف اطلاعاتیه که شده وزیر ارتباطات اومده قیمتای اینترنت های td lte زیادتر شده؟ چون هرکله خری میاد رئیس میشه میاد بازنگری میکنه با بهونه و وعده کاهش قیمت میاد هم حجما رو کم میکنه هم قیمتا رو میبره بالا همش هم زیرسر دستگاه های امنیتیه...تابلو هستش وقتی سرعت بالا قیمت نجومی میدن حجمش رو ولی میگن سایت حزب الله و صدا و سیما حجمش رایگانه همش سیاسیه

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
اقا گول تبلیغات تو این تاپیک رو خوردیم کلاه به غایت گشاد بسرمون رفت ....همه هم میدونن چیه داستانش هیچجا خرید ندارن مودمشو چون میدونن نمیتونن بفروشن...سرعت خوشگل 30 کیلوبایت زیر بارم نمیرن میگن همینه استفاده کن ... اقا نخرید ساده نباشید پولتون حروم مبین نت و ایرانسل نکنین حتی اون شاتلی که دوستمون بد میگه ازش خیلی خیلی بهتره سرویساش و پشتیبانیش تا اینا...
توی این مملکت اگه سرعت بالای 2 مگ ثابت تونستی بگیری توی یک ماه شانس آوردی چون سیاست حکومت اینه که جلوی استفاده از IPTV ها رو بگیرن برای دیدن شبکه های خارجی هم از موبایل هم کامپیوتر اینترنت بالای 2 مگ میخواد بخاطر همین دارن خودشون رو میزنن به در و دیوار این دستگاه های امنیتی پشت پرده که اجازه ندن شرکت ها سرعت بالای 2 مگ دست اکثریت مردم بیفته .بخاطر همین قیمت ها رو نجومی میبرن بالا و حجمهای کم میدن که به صرفه نباشه برای ملت که سمت دیدن شبکه های آنلاین برن ازون طرف تمام سایت ها و برنامه های آنلاین داخلی رو رایگان میدن.سیاست ازین تابلوتر سایتای خارجی 10 برابر قیمتش میانگین جهانی توی ایران وقتی میگی چرا کلی اراجیف میگن ازون طرف میتونن سایتای داخلی رو نه ارزونتر ، بلکه رایگان بدن تابلو نیست؟ اینترنت توی این مملکت قیمتاش مثل شرکت های خصوصی دیگه اکثرا نهاد های پشت پرده دخالت میکنن توی قیمت گزاریش و هرچی اینترنت های سریع تر و پیشرفته تر هم بیاد توی جهان ، داخل ایران همین وضعیت خواهد بود. من tdl te دارم با اینکه اینقدر تبلیغات میکردن از پایداری سرعتش و آنتن دهی قویش ، نه سرعتش پایداره و نه سرعت نامحدود و بالا میده ..برای من خیلی سرعت بره بالا حداکثر قدرت adsl هم خیلی پایین تره چرا؟ چون سیاسی هستش و هنوز قبول نمیکنن سرعت بالا بدن

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
سرويس هاي lte td ثابت بلاخره بسته هاي نامحدود واسش گذاشتن البته اسمش اينه كلا نامحدود نيست سرعت تا ١ تا ٢ مگ بيشتر نميشه و تو يك ماه حداكثر تا ١٠٠ گيگه بعدش سرعت خيلي پايين مياد

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
سلام
من می خواستم مودم TD-LTE ایرانسل بگیرم . می خواستم راهنمایی کنید که کدام از این مدل های داخل لینک زیر برای بازی آنلاین ps4و دانلود بهتر هست ؟
مودم‌های 3G/4G/4.5G | ایرانسل
Tfi60 بهترينه چون ميمو انتن داخلي داره و cad6 هست ،خودم دارم راضيم البته z6000 هم بد نيست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر