آیا wii u ساپورت خواهد شد؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام به همه عزیزان نینتندو بار
میخواستم درباره این پرسش باهم مشورت کنیم
آیا تا چند وقت بعد که nx لانچ خواهد شد , طبق شایعات اسفند یا فروردین 96 لانچ خواهد شد
و قراره بازی zelda در اصل که برای wii u سخته شده بود در زمان لانچ nx برای هر دو کنسول عرضه بشه
بنظر شما سرنوشت wii u چی میشه؟؟؟!!!

در قبل این خبر رسمی از طرف نینتندو تایید شد :

مدیرعامل کمپانی نینتندو اعلام کرده که کنسول Wii U تا سال 2018 تولید می‌شود و در بهار آن سال رسماً بازنشستگی خود را اعلام خواهد کرد. این در حالی است که سال آینده شاهد عرضه کنسول‌های نینتندو NX خواهیم بود.

ماه گذشته روزنامه ژاپنی Nikkei مطلبی را در خصوص بازنشسته شدن کنسول Wii U تا پایان سال 2016 میلادی نوشت. این نوشته خیلی سریع به دست کمپانی نینتندو تکذیب شد. با این حال انتشار قریب‌الوقوع کنسول آینده نینتندو که NX نام دارد، می‌تواند به طور واضح بازنشستگی کنسول Wii U را رسمی کند. حال در گزارشی جدید اطلاعات تازه‌ای در ارتباط با این کنسول دستی ژاپنی منتشر شده است.

رویترز و بی‌بی‌سی گزارش می دهند که رئیس کمپانی نینتندو آقای «تاتسومی کیمیشیما» اعلام کرده که زمان دقیق توقف تولید کنسول Wii U بهار سال 2018 میلادی خواهد بود. البته قضیه در گزارش رسمی درآمد مالی کمپانی نینتندو نیامده و طی یک جلسه مطبوعاتی مدیرعامل کمپانی نینتندو با تحلیلگران و خبرنگاران ذکر شده است. اگر چنین چیزی درست باشد، باید اعلام کنیم که درست یک سال پس از عرضه کنسول جدید نینتندو، تولید دستگاه‌های Wii U متوقف خواهد شد.

اگر واقعا تا 2018 تولید شود , به طبع هر کنسول بعد از توقف تولیدش تا 1 سال و نیم بعدش ساپورت نرم افزاری میشه
بنظر شما این خبر جدی هست؟ بازی ها جدید برای wii u میاد؟

در گذشته ایواتا ( مدیر سابق مرحروم نینتندو ) گفته بود:

من تایید می‌کنم که این کنسول جدید یک پلتفرم اختصاصی بازی‌‌های ویدئویی با یک تصور کلی کاملا جدید است. یعنی ما قصد نداریم تا این سیستم جایگزین کنسول‌های 3DS یا Wii U نینتندو شود.

طبق شایعات nx ی کنسول دستی هیبریدی هست , شاید nx یه سیستم مثل استریم بین 3ds و wii u و nx ایجاد کند
این رو باید قبول کرد نینتندو روی قول ها و حرف هاش درباره wii u واینستاد , و نینتندو سال 2016 را فدای NX کرده است
در حال حاظر نینتندو هنوز داره بازی انحصاری برای wii u میسازه به اسم paper mario که بازی واقعا عالی هم هست
wii u یه گنجیه نینتندو هست به این معنی که اکثر بازی ها نینتندو چه قدیمی چه جدید چه کنسول خونگی چه دستی رو ساپورت میکنه مثل اجرا بازی ها wii u - wii - gamecube - ds - gba - gbc - snes - nes و ..............

نظر شما چیست؟ آیا امیدی به wii u هست؟ آیا wii u دار ها میتونن امیدی داشته باشن؟ آیا ارزش داره کسی wii u بخره بخاطر بازی هاش؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بقیه فن ها نینتندو و نینتندو دارا کجان؟ تاپیک ها موبایل بیشتر از اینجا تاپیک میره جلو
بیایید نظر بدید ممنون میشم

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اول در مورد ساپورت بگم دیگه به نظرم بازی بزرگ دیگه از نظر من بعیده براش معرفی بشه
برای من wii u ارزش داشته و ازش راضیم هنوز کلا - حتی اگه بتونم دارم بیشتر پول براش خرج میکنم .
اما متسفانه ساپورت عالی ازش نشد , ولی من به خاطر بازیهای زیر برام این کنسول ارزشمندده (جدای از پشتیبانی بازی های wii و همچنین از طریق هک اجرای بازیهای gamecube )
super mario 3d world
mario kart 8
super smash bros for wii u
wind waker hd
legocity undercover
twilight princess hd
pikimin 3
wonderful 101
hyrule warriors
xenoblade chronicles x
donkey kong tropical freeze
new super mario bros u
splatoon
yoshi's wooly world
fast racing neo
nintendoland

بیشتر بابت اینا بازیا و جدای از اینا قابلیت اجرای بازیهای ds . gameboy advance . nes . snes هم داره

چند اشتباه بزرگ سر وی یو بودش به نظرم >>
اسم گذاری بد
قیمت نسبت به قدرت دستگاه بالا
لانچ تایتل ها خوب نبودش خیلی
و تبلیغات نه چندان قوی برای اکثر بازیاش
باید با 3rd party ها بیشتر رابطه پیدا میکرد

اگه این اشتباه ها تکرار بشه بازم nx خوب نمیشه خیلی به نظرم

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اول در مورد ساپورت بگم دیگه به نظرم بازی بزرگ دیگه از نظر من بعیده براش معرفی بشه
برای من wii u ارزش داشته و ازش راضیم هنوز کلا - حتی اگه بتونم دارم بیشتر پول براش خرج میکنم .
اما متسفانه ساپورت عالی ازش نشد , ولی من به خاطر بازیهای زیر برام این کنسول ارزشمندده (جدای از پشتیبانی بازی های wii و همچنین از طریق هک اجرای بازیهای gamecube )
super mario 3d world
mario kart 8
super smash bros for wii u
wind waker hd
legocity undercover
twilight princess hd
pikimin 3
wonderful 101
hyrule warriors
xenoblade chronicles x
donkey kong tropical freeze
new super mario bros u
splatoon
yoshi's wooly world
fast racing neo
nintendoland

بیشتر بابت اینا بازیا و جدای از اینا قابلیت اجرای بازیهای ds . gameboy advance . nes . snes هم داره

چند اشتباه بزرگ سر وی یو بودش به نظرم >>
اسم گذاری بد
قیمت نسبت به قدرت دستگاه بالا
لانچ تایتل ها خوب نبودش خیلی
و تبلیغات نه چندان قوی برای اکثر بازیاش
باید با 3rd party ها بیشتر رابطه پیدا میکرد

اگه این اشتباه ها تکرار بشه بازم nx خوب نمیشه خیلی به نظرم

بازی بزرگ از طرف نینتندو یا از طرف همه کمپانی ها؟
شاید منظور رئیس نینتندو فقط ساپورت نرم افزاری wii u تا 2018 باشه یعنی فقط تا اون زمان - آنلاین و سرور ها و eshop فعال بمونن بعد غیر فعال شن
این بسته به سلیقه اس مثلا یکی از هم محلی ها عشق پیکان داره یه پیکان در حد صفر داره فقط 6 میلیون خرج ماشینش کرده - خوب پیکان قدیمی شده اما این طرف عشق و علاقه پیکان داره

احتمال اومدن بازیا مشترک با nx هست براش؟ مثل gba سال 2001 لانچ شد و زمانی که ds تو بازار بود ( سال 2004 لانچ شد ) اما gba هم ساپورت شد بازی انحصاری براش اومد و حتی یه نسخه خاص از gba براش اومد به اسم gba micro و برای gba تا 2009 بازی اومد و بازیا مشترک بین ds و gba زیاد اومد تا 2009 البته از طرف کمپیانی ها دیگه
بنظرم شاید این دوباره پیاده سازی شه شایدم نشه - چون gba موفق بود اما wii u موفق نبود

احتمال بازیا استریم بین هر دو کنسول nx و wii u هست؟

همین آینده نامعلوم باعث میشه آدم دو به شک بشه , معلوم نیست اصلا nx چی هست و آیا موفق میشه یا نه - تا من بودنم و با دلی قرص برم wii u بخرم یا نرم بخرم

نینتندو بجا تمرکز روی wii u و انجام وعده وعید ها خود 2 سال پشت سر هم بیخیال wii u شد و مخفیانه روی nx کار کرد - یادمه در 2014 نمایش نینتندو که تمرکزش wii u بود انقدر خوب بود که بهترین نمایش انتخاب شد و قول دادن در 2014 کلی بازی انحصاری و .... برای wii u بیاد و از 2015 هر ماه یه بازی تاپ و انحصاری برای wii u بیاد اما بجا تحقق به این امر برداشتن کنسول جدید معرفی کردن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sadegh93

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خوب صدرصد با اومدن کنسول جدید این رو میزاره کناره
من به شخصه زمان وی اونقدر لذت بردم اما وی یو نه جالبدنبود
در کل کار وی یو تمومه
هک هم سر باز تغیری ایچاز نشد

آخه نینتندو قضیه اش متفاوته , مثل داستان gba و ds که بالا گفتم
gameboy advance سال 2001 لانچ شد و فروش خوبی داشت - نینتندو فهمید سونی داره روی کنسول دستی کار میکنه که میخواد قرت ps2 داشته باشه
بخاطر همین نینتندو رو کنسول دستی ds کار کرد - سال 2004 همزمان ds و psp لانچ شد
نینتندو به دارندگان gba قول داد حداقل تا 2 سال دیگه این کنسول ساپورت کنه - همینم شد وقتی ds تو بازار بود تا 2006 نینتندو برای gba هنوز بازی انحصاری میساخت مثل بازی
DK King of Swing
حتی سال 2005 یه مدل جدید از gba به اسم gameboy micro وار بازار کرد - من دقیقا یادمه تا 2009 برای کنسول gba بازیا میومد

خوب نینتندو رسما گفته تولید wii u تا اول 2018 ادامه خواهد داشت و ساپورت خواهد شد
ولی gba حداقل موفق بود 81 میلیون کنسول فروخت
ولی wii u موفق نبوده شکست خورده کلا دست بالاش 14 میلیون کنسول فروخته

اینجا بحث الکی بودن حرف از ساپورت wii u هست یا واقعا خوب ساپورت میشه - شاید بازیا مشترک براش بیاد با nx
چون اگر دقت به شایعات کرده باشید nx خیلی به گیم پد wii u شبیهه

من که خیلی از wii لذت بردم اما wii u مدت کوتاهی دستم بود نشد حتی باهاش بازی کنم

• Like
Reactions: all4u

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
ویو همین حالا هم حمایت نمیشه و به جز TLoZ: Breath of the Wild و Paper Mario چیز دیگه ای براش نخواهد اومد (به جز Just dance و ...)
پس میشه مطمئن بود حمایت آن چنانی در انتظار کنسول نیست

ولی از طرف دیگه از اونجایی که بازی های نینتندو اکثراً گرافیک های بالایی ندارند، احتمال پورت شدن بازی ها برای Wii U وجود داره که خودش جایه امیدواریه
ولی بازم امید چندانی نیست

به هر حال الان Wii U علاوه بر بازی های خودش، بازی های Wii و گیم کیوب و .... رو هم اجرا می کنه که این برای من کافیه به شخصه

• Like
Reactions: playstation1

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ویو همین حالا هم حمایت نمیشه و به جز TLoZ: Breath of the Wild و Paper Mario چیز دیگه ای براش نخواهد اومد (به جز Just dance و ...)
پس میشه مطمئن بود حمایت آن چنانی در انتظار کنسول نیست

ولی از طرف دیگه از اونجایی که بازی های نینتندو اکثراً گرافیک های بالایی ندارند، احتمال پورت شدن بازی ها برای Wii U وجود داره که خودش جایه امیدواریه
ولی بازم امید چندانی نیست

به هر حال الان Wii U علاوه بر بازی های خودش، بازی های Wii و گیم کیوب و .... رو هم اجرا می کنه که این برای من کافیه به شخصه

یعنی دیگه ساپورت نمیشه , شاید حق با شما باشه و فقط تا 2018 ساپورت نرم افزاری بشه یعنی سرور هاش تو اون زمان فقط فعال میمونه
چه بد , کنسول خوبی بود با پتانسیل زیاد , حیف شد واقعا
درسته حق باتوه به فرض بازی شوتری شبیه the last of us روی کنسولا نینتندو جواب نمیده یادمه سر بازی mad world برای wii چه اعتراض ها جهانی شکل گرفت
منظورت چیزی شبیه مثل بازیا مشترک ds و gba ه؟ تا 2009 هر بازی برای ds میزدن یه نسخه هم برای gba میزدن ( درسته ds چند برابر gba قدرت داشت اما معماریشون یکی بود )
آخه مشکل اینجاست wii نزدیک 9 سال داشتم جویدمش :D بازیا تاپ گیم کیوبم روی خود کنسولش بازی کردم , چنتا از بازیا خوب گیم کیوب که روی گیم کیوب بازی نکرده بودم ولی پورت شده بودن روی wii اونام بازی کردم
دلم میخواد wii u بخرم بازیا انحصاریش عالین , اما با این وضع و گفته ها شما منطقی نیست wii u بخرم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: -7-

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
وی یو تها بازیش همو فتال فریم بود گه لذت بردم
دقیقا هم میخوام چیکار هی نسل قبل رو ساپورت کنه
کل بازیاشو جمع کنی یک بازی درست و حسابی نداره
اینم هست بخواد واسه این بازی بده
خوبnx رسما میمونه
اون ۲۰۱۸ هم گفته مثلا اپدیت و اینا میده همین الانشم بازی جدیدی نداره
کاره وی یو تمومه

• Like
Reactions: playstation1

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
خوبnx رسما میمونه
کاره وی یو تمومه
این سلیقه شماست که می گید یه بازی درست و حسابی هم نداره
بایونتا 2 خودش میارزه به کل بازی های نسل

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خوبnx رسما میمونه
کاره وی یو تمومه

نه دیگه در این حد , شما که خیلی تند رفتید
من سوال پرسیدم آیا WII ساپورت میشود؟
نگفتم بازی داره یا نداره , همین پیپیر ماریو که دیدم انحصاری هم هست و دارن میسازنش واقعا محشره - کلی بازی انحصاری دیگه مثل فاتال فریم - بایونتا 1 و 2 و ..... داره - بازی ها مولتی خوبی هم رو داره

• Like
Reactions: sadegh93

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
cdcjo1et9hn6sz7jb7xr.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
با خبر هایی که رسیده تمام بازی ها انحصاری wii u دارن تاراج میکنن و بازی ها خاص و زیباشو برای بقیه پلتفرم ها پورت میکنن
پس دیگه wii u مرد

و خبر اینکه رئیس نینتندو گفته تولید wii u تا 2018 ادامه مدیدم و ..... دروغ محضه

WIi-U-RIP.jpg

• Like
Reactions: all4u

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر