اعتیادآورترین گیم پلی ها

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
vzxe_resident_evil_4_wallpaper_by_jevangood-d6s6arb.jpg

Resident Evil 4 با اینکه یه بازی خطی بود شاید حدود 10 بار تمومش کردم و هنوزم دوست دارم بازیش کنم.کمتر بازی خطی پیدا میشه که ارزش تکرارش اینقدر بالا باشه.یه عنوان بسیار خوش ساخت با داستان ساده اما عالی و کارکترهای به یاد موندنی که هر موقعی برید سراغش تازگی خودش رو حفظ کرده.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,508
نام
سپهر
header.jpg

یکی از اعتیاد ترین گیم پلی ها، گیم پلی عنوان ستایش شده Doom 3 هست. این عنوان که اخرین عنوان درست و حسابی جان کارمک و id Software هست، تونسته بود که منو به مدت 20 ساعت جلوی کامپیوتر بنشاند و ازش لذت ببرم. گیم پلی بازی Run & Gun هست و واقعا یک عنوان Run & Gun درست حسابی هست. بازی یه لحظه از نفس نمی افتد و هر لحظه پر از هیجان و وحشت است. من بازی را حدود 15 بار تمومش کردم و اگر کسانیکه میخوان بازیش کنن، حتما نسخه اصلیشو بگیرن نه BFG Edition ! عاشق quick Save هاشم!:-bd

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
main-qimg-cf2a3d5ac90b5cf0a8255a461d18aee4

بعد1500 ساعت پلی دادن این گیم باید بگم اعتیاد آورترین گیم پلی و کلا گیم در دنیاست.
و به جرعت میتونم بگم تیمی ترین بازی دنیا.
اگر وقت و شرایطش رو دارید و تجربه ای از یه گیم واقعی رو طالبید حتما این بازی رو انجام بدید

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت

از معدود بازی هایی بود که با شوق و بدون این که فقط بخوام یک بازی تموم کنم ازش لذت بردم و خسته نشدم

گیم پلی سریع خشن ، سلاح های متنوع و متفاوت ، باس های سخت و چالش برانگیز رو درجات سختی بالا ، فینیشینگ های جذاب قطع عضو و سیستم لول اپ...

تجربه فوق العاده ای برام بود
سیستم سیو اعصاب خرد کنی هم داشت

خیلی از باس هاش واقعا شبیه میدون جنگ واقعی بود و بعضا 8-9 بار مجبور به Game over و مبارزه دوباره میشدم باس مرحله اخرم بالغ بر 20 بار شروع کردم و تو اون زمان خیلی برام جذاب بود و سعی میکردم پشت سر هم بازی نکنم
در هر صورت متاسفانه با شماره 3 یجورایی به تاریخ پیوست و نابودش کردن

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
اعتیاد آورترین بازی که من تو عمرم کردم دو اپیزود ابتدایی Comandos و قسمت دوم اون بود.هزاران ساعت بازی کردم تا یکی دو سال پیش بازیش میکردم.تا دو اپیزود ابتدایی تو ویندوزهای جدید درست اجرا نمیشد و قسمت دوم هم ارور میداد.کوماندوز 3 و یه کماندوز دیگه هم درست کردند ولی اون دو اپیزود و 2 نمیشدند.
9sk3_commando-complete.jpg

• Like
Reactions: Metal Gear and WCW

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,508
نام
سپهر
header.jpg

کلمه اعتیاد برای این بازی کافی نیست، شاید کلمه معتاد حشیشی برای این عنوان مناسب باشد! Arkham Asylum اولین نسخه از سه گانه فوق العاده Arkham هست که راکستدی کار غیر ممکن را ممکن کرد. هیچ کس تصور نمیکرد که با فضاسازی بایوشاک و سیستم Beat Em Up سری اسپایدرمن و داستانی که توسط Paul Dini نوشته بشه، یکی از به یاد ماندگار ترین بازی های نسل هفتم رو بسازد. گیم پلی به شدت اعتیاد اور است. به عنوان فرد جستجوگر که بازی پر از راز و مرز های جذاب قرار گرفته، معادل 10 ساعت هست و کسانیکه فقط میخوان محو قسمت داستانی بازی بشوند، 8 ساعت است. من بعد از 10 بار تموم کردن این بازی، باز هم اشتیاق انجام دوباره ان رو دارم و باز هم میگم که Arkham Asylum بهترین عنوان این سه گانه است.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
من کلا عادت دارم چه بازی چه فیلم و چه سریال رو بیشتر از یکبار بازی نمیکنم
ولی چند تا بازی بودن که خیلی وقت گذاشتم براشون و چند بار تمومش کردم
یکی سری ace combat
یکی سری Syphon Filter
forza motorsport 2
Grand Theft Auto: San Andreas