Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
box art نسخه‌ی ژاپنی:

byf2i0ynzdwa7xcca1lf.jpg

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
باکس آرت نسخه ی ژاپنی مورد داره :D ، از اون مورداییه که نمیشه اتفاقی دونستش چون عملا جوری طراحی شده که با یه نگاه سطحیم پاهایِ باز بنظر بیاد , وسط هم که اوج هنره :D ، کلا باکس آرت منحرفه :D

• Like
Reactions: Witch of Ashes

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
خدا این نیر چقدر خوبه فقط با نگاه کردن به عکساش یاد بازی های ps2میوفتم و اون دوران. من خودم از اون گیمرهای هستم که بیشتر بازی هارو انجام میدم الانم بیشتر بازی های که می خواد بیادو می خوام بازی کنم از هوریزین بگیرین تا نی اوه، فینالو ، اویل.اما این از اون بازی هاست که احساس میکنم نسل کنسول ها توش هیچ تاثیری نداره و ادم در هر صورت ازش لذت میبره و انگار زمان متوقف شده و هنگامی که داری بازی میکنی انگار هیچ بازی دیگه ای وجود نداره و از هر لحظش لذت میبری

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,898
نام
نـــــــویـــــــــد
نمایش های بازی تا الان خیلی خوب بود و همون HnSی هستش که مدت ها نداشتیمش :D
امیدواریم که بیاد و خوشمان بیاید و لذت ببریم

• Like
Reactions: Witch of Ashes

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند