Playstation VR Offical Topic

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دوستان کسی کماکان بازی Farpoint بازی نکرده یه فیدبک به ما بده ؟ دو دلم بگیرم یا نه.

من بازیش کردم سرگرم کننده هست و با دسته‌ هم‌ راحت میشه بازیش کنی نیاز به خرید AIMنیست

فقط یه کم بازی کوتاس

من‌‌بازی رو‌‌دارم‌ قصد فروشش هم‌‌ دارم

من بر اساس تجربه بگم‌ بعد Re7 این دومین بازی بوده که خوشم‌ اومده

• Like
Reactions: Black Roz

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
دوستان کسی کماکان بازی Farpoint بازی نکرده یه فیدبک به ما بده ؟ دو دلم بگیرم یا نه.

از انحصاری های خوبش هستش و حتما تجربه بکنش. با دسته هم کیف میده.
------------
من Arizona Sunshine هم خریدم فکر کنم اونم مهیج باشه مخصوصا با موو.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
می خواستم بدونم این CPU قویتری که این VR جدید که چند روز دیگه میاد به بازار داره باعث میشه چه فرقی با VR قبلی بکنه ؟

و سوال دیگه اینکه این حالت تهوع و سردرد باعث نشده از خرید این دستگاه پشیمون بشید ؟ این حالت ها برای بدنضرر نداره بنظرتون ؟

ممنون

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من که بخاطر حالت تهوع از خریدش پشیمون شدم پیشنهادش نمیکنم.

پیشنهاد میکنم برا از بین رفتن حالت تهوع هر ۲۰دقیقه یه بار VRرو دربیارید یا زیاد تو بازی هایی که حالت ایستا داره سر رو زیاد تکون ندید

من که خودم تا الان بازی های شبیه Farpoint و VR WORLD و Batman و یه بازی دیگه اسمش یادم نیست و والکری رو بازی کردم پیشنهاد میکنم بخرید و لذت ببرید فقط Vrوسیله نیست که بشه همیشه باهاش بازی کرد چون بازی های کمی داره که همه رو راضی کنه

RE7
FAROINT
BATMAN
من ار این ۳تا بازی خیلی خوشم اومد بقیش چرت پیش نبودن

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان این VR جدید که داره میاد و HDR ساپورت میکنه کی وارد بازار ایران میشه بنظرتون ؟

و چقدر باید صبر کنم تا قیمت خریدش معقول بشه ؟

ممنون

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
رفقا من که تازه TVخریدم وقتی Vrرو وصل میکنم‌‌ دیگه نمیشه از HDRاستفاده کرد باید سیم ‌ ها دو جابجا کنم‌‌‌ امروز خواستم قسمت Vrبازی GTرو تست کنم‌‌ ۲۰دقیقه‌ داشتم سیم‌ جابجا میکردم

الان شما که‌ این مشکل دارید چه میکنید

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
رفقا من که تازه TVخریدم وقتی Vrرو وصل میکنم‌‌ دیگه نمیشه از HDRاستفاده کرد باید سیم ‌ ها دو جابجا کنم‌‌‌ امروز خواستم قسمت Vrبازی GTرو تست کنم‌‌ ۲۰دقیقه‌ داشتم سیم‌ جابجا میکردم

الان شما که‌ این مشکل دارید چه میکنید
ورژن جدید وی آر این مشکل نداره و میتونید از قابلیت اچ دی ار بدون ای ن عملیات و به صورت مستقیم استفاده کنید

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
تنها بازی ای که نمیتونم تحملش کنم RE7قشنگ حالت تهوع بهم دست میده کلا یک ریع نهایتا بتونم تحمل کنم،مغزم قاطی میکنه وقتی که بدنم تکون نمیخوره و دارم تو بازی حرکت میکنم
تا الانش Until Dawn،Batman VRوRE7رو خریدم و بازی کردم فقط Batman VR برام قابل تحمل بوده
until dawn هم یه چندتا jump scareداره اما گرافیکش مزخرفه کلا هدف این بازی نشانه گیری و شلیک بوده و حالت چلج مانند داره مپ های بازی هم زیاده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر