تغییرات در صفحه اصلی سایت

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
اینم اضافه کنم بهتره پایین هر خبر گزینه های اشتراک گذاریش تو شبکه های اجتماعی از جمله فیس.بوک/توییتر/و....فراهم باشه.
بالای کلید follow را مشاهده کنید. گزینه "به اشتراک بگذارید"
Capture.JPG

یه مورد دیگه در مورد اخبار بعضیاشونو که باز میکنی فاقد مطلب و تصویر هستن"این مربوط به تغییر تحولات سایت میشه که این مشکل بوجود اومده؟
نمونه: شکایت از Apple در خصوص تکنولوژی Fast Charge استفاده شده در
یک مشکلی بود که حل شد.

در مورد منو و سایر موارد ظاهری، هادی @HDV 7 اگر پاسخگو باشه بهتر هست. اما در کل موردی نیست که نشه تغییرات ایجاد کرد.

• Like
Reactions: Metal Gear

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
یه مورد دیگه در مورد اخبار بعضیاشونو که باز میکنی فاقد مطلب و تصویر هستن"این مربوط به تغییر تحولات سایت میشه که این مشکل بوجود اومده؟
نمونه: شکایت از Apple در خصوص تکنولوژی Fast Charge استفاده شده در Iphone 6S
دیروز یه مشکل فنی بوجود اومده بود که لینک ها درست کار نمیکردن و صفحه خالی نشون میداد اگه منظورتون اونه که برطرف شده الان.
ولی در مورد خبرهایی که تصویر ندارن این برمیگرده به خود خبرنگارهای سایت که تصویری قرار ندادن و مشکل خاصی نیست.
در مورد آیکون های شبکه های اجتماعی هم بررسی میکنیم ببینیم چه حالتی نتیجه بهتری ارائه میده.

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
دوستان هر کاری کردم من که وارد نمیتونم شم شما چطور ؟ رمز هم عوض کردم افاقه ای نکرد
بعد از اینکه رمز جدیدتو تو ایمیلت دریافت کردی برو به Home تو صفحه اصلی و اونجا بجای نام کاربری باید ایمیلت رو وارد کنی و قسمت رمز هم همون رمز دریافتی.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
من هنوز که هنوزه نتونستم به سایت اصلی کانکت شم. درخواست فراموشی پسورد میزنم و هر دفعه واسم 3-4 تا پسورد میفرسته و هرکدومو با ایمیل وارد میکنم قبول نمیکنه ...

با 3 تا مرورگر تست کردم

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
من روی لینک داخل ایمیلی که برای فراموشی رمز عبور میاد میزنم اول روی نوار آدرس این میاد
تغییر پسورد | بازی‌سنتر
ولی بعد فوروارد میشه به us.yahoo.com :| میشه لطفا بگید مشکل چیه یا یه کاری کنید که من وارد صفحه اصلی بشم؟
درست شد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر