PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
عجیبه
پس چطور تروفی دوتا DLC روی سرورهای PSN Profile ثبت شدن !؟
View attachment 95414
نوشته تو متن :

• Added support for “The City That Never Sleeps – The Heist” story pack.
چند روز دیگه میاد دیگه، آپدیت آماده کرده شرایط اومدن DLC رو:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
خب پلاسش هیچی اضافه نمیکنه به بازی و برای من ارزش یه بار دیگه تموم کردن نداشت :D
ولی خب بار اول خیلی چسبید حتی با اینکه از بازی سوپر هیرویی و سوسول بازیشون خوشم نمیاد خیلی اما خوش ساخت بود مخصوصا طراحی عالی شهر و چرخیدن توش :D

• Like
Reactions: GUѦRDiAN

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
چرا قیمت دیسک دسته دوم بازی هنوزم انقد گرونه؟
الان آکشو 690 میدن بعد دسته دوم حدود 630 640 :|

چون یه مقدار کم هستش تو بازار
البته اینجوریا هم نیست، الان بچه‌های همین فروم خودمون دارن زیر 600 قیمت میدن تو بازارچه

bear14

کاربر سایت
Apr 24, 2017
223
واقعا بازی به این خوبی چقدر گرافیکش خوبه :x شهرهاش چقدر عالیه :x
داستان دیگه هم عالی هست ارزش این هم انتظار رو داشت
وقتی بیشتر به خوب و بهتر بودن بازی پی می بردید که با نسخه هایی قبلی که دست اکتیویژن بود به خوب بودنش پی می بردید

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
خب DLC اول ر رفتم . 2 ساعت یکم بیشتر زمان میبره . جالب بود . خوب هم تموم شد , میزاره تو کف برای DLC دوم .
side mission هم 1 دونه داشت . 5 6 تا چلنج داره برای کاراکتره Screwball هست .
یه 2 گیگ دیگه هم باید دانلود کنید .
CatWoman خیلی Catwoman بود .
راضی بودم .

• Like
Reactions: ASHKAN KING

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
واقعا بازی به این خوبی چقدر گرافیکش خوبه :x شهرهاش چقدر عالیه :x
داستان دیگه هم عالی هست ارزش این هم انتظار رو داشت
وقتی بیشتر به خوب و بهتر بودن بازی پی می بردید که با نسخه هایی قبلی که دست اکتیویژن بود به خوب بودنش پی می بردید

شهرهاش؟! :D
کلا یه دونه نیویورک بود تو بازی فقط دیگه.

ضمنا بعضی از اسپایدرمن‌های اکتیویژن توی زمان خودشون بازی‌های بدی نبودن
مخصوصا Spider-Man 2 که از روی فیلم سم ریمی ساخته بودن

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من یک انتقاد کوچک به دارم به عدم توجه کافی سازندگان به خصوصیات هر کدوم از کاستوم‌ها
مثلا میتونستن چلنج هایی هم بزارن که فقط بشه با یک کاستوم خاص انجامش داد یا همچین چیزی ، الان خریدن همه کاستوم‌ها فقط یک تروفی داره وگرنه گیمر میتونه اصلا ازشون استفاده نکنه ، البته اگه استفاده کنه جذابیت بازی چند برابر میشه که برا خودم اینطور بود :x

گمونم برای درجه سختی DLC دیگه مجبور باشن استفاده کنن

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستانی که دی ال سی رو گرفتن ایا حتما باید ریجن اکانت و دیسک یکی باشه بیاره ؟
قوانین کلی رو میدونم ولی مثلا تو بازی مثل گرن توریزمو اگه اکانت بازی با دیسک هم ریجن نباشه ماشین های دی ال سی قابل استفاده در بقیه اکانت ها هست ولی پول قابل استفاده نیست
الام من اکانتم ریجن 1 هست ولی بازی ریجن 2 بگیرم برای دی ال سی ها و تروفی که میخوام با اکانت خودم برم مشکل میخورم؟

Meskit

عضو جدید
May 12, 2008
13
نام
سینا
سلام، من این بازی رو ظرفیت دو گرفتم. الان اگه سیزن پس بازی رو با اکانت خودم بخرم قابل بازی و استفاده هستش؟
ممنون میشم جواب بدین چون میخوام که اگه میشه استفاده کرد سیزن پسش رو بگیرم.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
کلا انگار این مارول هم میخواد راه وارنر در پیش بگیره بسته الحاقی دادن نزدیک ۱۰ دلار نقدها اشاره شده اصلا اونقدر محتویات نداره نمیارزه این قیمت یکسری هم نوشتن تغییراتی هم نداره
اونایی که میخوان بخرن سیززن پس ۱۹ دلار ارزش داره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
دوستانی که دی ال سی رو گرفتن ایا حتما باید ریجن اکانت و دیسک یکی باشه بیاره ؟
قوانین کلی رو میدونم ولی مثلا تو بازی مثل گرن توریزمو اگه اکانت بازی با دیسک هم ریجن نباشه ماشین های دی ال سی قابل استفاده در بقیه اکانت ها هست ولی پول قابل استفاده نیست
الام من اکانتم ریجن 1 هست ولی بازی ریجن 2 بگیرم برای دی ال سی ها و تروفی که میخوام با اکانت خودم برم مشکل میخورم؟
بازی های سرویس محور یکم قر و قاطیه زیاد نمیشه روشون حساب کرد!
اما بقیه بازی ها تا جایی که من میدونم تجربه داشتم، اکانتی که ازش DLC خریدی با دیسک باید یک ریجن باشن!

میتونی یه اکانت ریجن2 بسازی و روی اکانت اصلیت بازی کنی، مشکلی پیش نمیاد(فقط باید پرایمری کنی اون اکانت رو هم)

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان كه بازى رو تموم كردن ايا با يكبار تموم كردن بازي ميشه همه لباس و تجهيزات رو باز كرد براي تروفي ها ؟ يا نيو گيم پلاس هم بايد بريم ؟!

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان كه بازى رو تموم كردن ايا با يكبار تموم كردن بازي ميشه همه لباس و تجهيزات رو باز كرد براي تروفي ها ؟ يا نيو گيم پلاس هم بايد بريم ؟!
همشون تو بار اول قابل باز شدنه
فقط باید عناصری که برا ساخت یا خرید هر کدوم نیازه رو بدست بیاری ، با انجام چلنج هایی که تو ماموریت های فرعی هست اون عناصر بدست میاد

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر