PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خودشون گفتن که fall damage توی بازی نذاشتن که سرعت بازی تحت تأثیر قرار نگیره و حس کنین واقعاً یه سوپرهیرویید.:D منم تا حدی موافقم، البته کاش میشد یه آپشن fall damage هم بزارن.:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من عاشق دایو کردنم ، رها کردنو دوس ندارم ! حتی خوابشو میبینم :D (البته همیشه گیم اور میشم!) دوس داشتنش به این دلیله که آدرنالین خونو افزایش میده و احساس هیجان واقعی ایجاد میکنه ، اسپایدر من دقیقا عین بتمنه یا اینفیموس . و جور دیگه ای هم نمیتونه باشه ! با این تفاوت که بتمن موقع فرود شنلش باز میشه و بعد مشتشو روی زمین میزاره ، ولی اینجا سرعتیتره بخاطر هیجان بیشتر .
سقوط ازاد که واقعا لذت بخشه وگرنه مثلا اینهمه توی اساسینز کرید محبوب نمیشد. ( حتی من ویدیو هایی دیدم از بازی gta با views انچنانی طرف از یه ارتفاع بلندی میپرید تو استخر میپرید رو کله ی یه ادم اصلا یه وضعی! میخوام بگم خیلی طرفدار داره این موضوع:D) ولی خب منظورم به طور خاص موقع برخورد با زمینه مثلا برای ابرقهرمانایی مثل بتمن و اسپایدرمن کمی افت داره براشون از بالایی بپرن پایین و اگه گیمر دست رو دکمه ای نزنه موقع برخورد با زمین بزنه بمیره!:D بخاطر همین ذهنم درگیر بود اینا با اسپایدرمن چیکار کردن! حالا حساسیت من روی این موضوع الکی و بیخوده ولی خب:D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
ماموریت های harry همون که آیکونش میکروسکوپ بنفش رنگ هست واقعا بی نظیرن.هیچکدوم از جانبی ها به اندازه این به من حال نمیدن و قطعا دلیلش اینه اصلا تمام ۱۵-۲۰ تا ماموریتش نتنها هیچگونه تکراری توشون نیست بلکه هر مرحلش بسیاااااار نوآوری های فوق العاده ای دارن.اصلا کیف کردم ، خیلی harry عالیه>:D<

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
730
نام
مهدی
بازی رو تموم کردم چندتا مرحله فرعی مونده برم .
مشکل بازی به نظرم فقط مراحل فرعی تکراریه.بقیش تو به سطح بالایی بود.
من روی پی اس فور معمولی بازی میکردم.احساس میکنم بعضی جاها گرافیک افت میکنه و بعضی جاها میرسه به سقف.
باید بعدا با پرو تست کنم بیینم چه جوریه
بازی جای خالی بتمن رو پر کرد.
من خیلی فن اسپایدر من نبودم و فیلماش هم زیاد ندیده بودم.
الان مشتاق شدم برم فیلماش رو از اول بیینم .:D
نمره من به بازی ۸ از ۱۰

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
ماموریت های harry همون که آیکونش میکروسکوپ بنفش رنگ هست واقعا بی نظیرن.هیچکدوم از جانبی ها به اندازه این به من حال نمیدن و قطعا دلیلش اینه اصلا تمام ۱۵-۲۰ تا ماموریتش نتنها هیچگونه تکراری توشون نیست بلکه هر مرحلش بسیاااااار نوآوری های فوق العاده ای دارن.اصلا کیف کردم ، خیلی harry عالیه>:D<
ماموریتهای ازمایشگاهی که خوب بعضیاشون کپی هم هستن و کلا از ی مکانیزم بیشتر استفاده نمیکنن ماموریت های جانبی هم یک سریاشون که تو مپ پخش میشن مثل همون کبوترا من فعلا همشون رو نرفتم ولی تا اینجا تنها ماموریت جانبی بازی که کیفیتش قابل قبول بود ماموریت مربوط به
تومب استون
بود که اونم خیلی کوتاه بود البته تنوعشون رو قبول دارم این وسط مکانیزم تار زنی پرفکت بازی نقش اساسی توی تکراری نشدنشون داره لامصب ی حس خیلی خوبی به ادم دست میده میخواد فقط تار بزنه :D موندم رو چه حسابی فست تراول گذاشتن برا بازی !

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
ماموریتهای ازمایشگاهی که خوب بعضیاشون کپی هم هستن و کلا از ی مکانیزم بیشتر استفاده نمیکنن ماموریت های جانبی هم یک سریاشون که تو مپ پخش میشن مثل همون کبوترا من فعلا همشون رو نرفتم ولی تا اینجا تنها ماموریت جانبی بازی که کیفیتش قابل قبول بود ماموریت مربوط به
تومب استون
بود که اونم خیلی کوتاه بود البته تنوعشون رو قبول دارم این وسط مکانیزم تار زنی پرفکت بازی نقش اساسی توی تکراری نشدنشون داره لامصب ی حس خیلی خوبی به ادم دست میده میخواد فقط تار بزنه :D موندم رو چه حسابی فست تراول گذاشتن برا بازی !
با کمال احترام به هیچ عنوان ماموریت های ازمایشگاهی تکرار ندارن:D تمام ماموریت های فرعی دیگه از هر نوعی همش تکرار مکررات هستن ولی ازمایشگاهی ها اصلا !
بگذریم......
اره حق با تو هست تار زنی بازی فوق العادست ولی حداقل یه ۱۰ بار فست تراول حتما انجام بده که تروفیش رو بگیری تازه اون کات سین بین فست تراول ها خیلی فان هستن:D
کبوترها خیلی بیخودن ولی من به ناچار به خاطر تروفی همشونو بردم.
در کل بازیش از چیزی که فکر میکردم بهتره چون من همیشه با خودم میگفتم تا دنیا ، دنیاست روی دست بتمن توی سوپر هیروها نخواهد آمد ولی الان اسپایدرمن بهم ثابت کرد سخت در اشتباه بودم^:)^

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بازی رو تموم کردم چندتا مرحله فرعی مونده برم .
مشکل بازی به نظرم فقط مراحل فرعی تکراریه.بقیش تو به سطح بالایی بود.
من روی پی اس فور معمولی بازی میکردم.احساس میکنم بعضی جاها گرافیک افت میکنه و بعضی جاها میرسه به سقف.
باید بعدا با پرو تست کنم بیینم چه جوریه
بازی جای خالی بتمن رو پر کرد.
من خیلی فن اسپایدر من نبودم و فیلماش هم زیاد ندیده بودم.
الان مشتاق شدم برم فیلماش رو از اول بیینم .:D
نمره من به بازی ۸ از ۱۰
فیلم اول و دوم Raimi رو ببین با سریال Spectacular Spider-Man که بهترین انیمیشن سوپرهیرویی هست در کنار Batman the Animated Series.:d

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
با کمال احترام به هیچ عنوان ماموریت های ازمایشگاهی تکرار ندارن:D تمام ماموریت های فرعی دیگه از هر نوعی همش تکرار مکررات هستن ولی ازمایشگاهی ها اصلا !
بگذریم......
اره حق با تو هست تار زنی بازی فوق العادست ولی حداقل یه ۱۰ بار فست تراول حتما انجام بده که تروفیش رو بگیری تازه اون کات سین بین فست تراول ها خیلی فان هستن:D
کبوترها خیلی بیخودن ولی من به ناچار به خاطر تروفی همشونو بردم.
در کل بازیش از چیزی که فکر میکردم بهتره چون من همیشه با خودم میگفتم تا دنیا ، دنیاست روی دست بتمن توی سوپر هیروها نخواهد آمد ولی الان اسپایدرمن بهم ثابت کرد سخت در اشتباه بودم^:)^
فقط در جواب بخشی که بولد کردم، البته نه اینکه تکراری باشن به اون صورت، ولی بنده با اینکه تا الان هنوز کل این ماموریت های هری رو کامل هم نرفتم، تو دوتا ناحیه جدا از شهر ماموریت مربوط به آلودگی هوا برام تکرار شده. حالا شاید کامل که رفتم بازم تکراری دیدم.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
خوب بازی رو تموم کردم بریم سراغ اصل مطلب گیم پلی بازی عالیه عالیه خیلی روون و لذت بخش اگه اسکیل ها رو باز کنید کمبو‌های جدید باز میشن که این لذت رو بالاتر میبره

چرخش تو بازی و تار اندازی و رفتن از ساختمون‌ها خیلی باحاله یعنی یه حس سوپر هیرو به ادم دست میده با توجه به اینی که من بیشتر فن بتمن هستم ولی خیلی با اسپایدی حال کردم

گرافیک بازی رو پرو عالیه هم جا یه‌ دست هست ساختمون و شهر عالی ساخته شد

گچت های بازی خیلی خوبن متنوع و جالب از انیستامیک چیزی غیر از این انتظار نمیره

لباس های اسپایدی خیلی باحالن بعضی هاشون فوق العاده قشنگن مخصوصا یه لباسش
لباس کامیک

داستان بازی خوبه اخراش جالب میشه ماموریت جانبی زیاد نرفتم

توکن های بخش ازمایشگاه هنری واقعا رو مخه بعضی هاشون رو درک نمیکنم

• Like
Reactions: Imaginative

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بهترین راه خرید بازی از نظر من الان خرید شریکی با دوستتون هست واقعا ظلم بالا ۴۰۰‌بدی برا بازی این بازی برا من با رفیقم 255 دراومد که بازم‌‌ زیاده ولی علاقس چاره ای هم نیست

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
دوستان يسوال

قراره سه تا دى ال سى تو سه ماه پشت سر هم بيان

حالا سوالم اينه اگه من the city that never sleeps رو بخرم به همه ى دى ال سى ها دسترسى پيدا ميكنم يا همين دى ال سى اولى فقط ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر