مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
با سلام یکی از دوستان تازه Wii خریده
ولی دسته یعنی همون نانچک بهش وصل نمیشه به سنسور بار هم نزدیکش کرد ولی نشد در ضمن موقع فشار دکمه ها دسته چراغش روشن میشه .

• Like
Reactions: playstation1

delta7

کاربر سایت
Apr 8, 2009
11
نام
سامی
سلام
از اونجایی که خیلی از تاپیک های مربوط به آموزش قدیمی هستند و معلوم نیست کدوم جدیدتر هست این سوال رو میپرسم
یه وی گرفتم تازگی امولاتور snes میگه ios زو ساپورت نمیکنه و بازی ها هم اجرا نمیشن و کرش میکنه کلا
گفتم شاید نیاز به اپدیت باشه
توی منوی homebrew ورژن رو نوشته ۱.۱.۰ پاییتش هم نوشته IOS35 v4.16
چجوری میتونم آپدیت کنم ؟

• Like

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
با سلام یکی از دوستان تازه Wii خریده
ولی دسته یعنی همون نانچک بهش وصل نمیشه به سنسور بار هم نزدیکش کرد ولی نشد در ضمن موقع فشار دکمه ها دسته چراغش روشن میشه .

رو دستگاه wii یه در هست که باز کنی رم sd بهش میخوره همونجا یه دکمه قرمز هست
دسته wii هم درشو باز کنی همونجا باتری میخوره یه دکمه قرمزم اونجا هست
2 تا دکمه قرمز همزمان فشار بده نگه دار برای 10 ثانیه - دسته سینک میشه مشکلت حل میشه

سلام
از اونجایی که خیلی از تاپیک های مربوط به آموزش قدیمی هستند و معلوم نیست کدوم جدیدتر هست این سوال رو میپرسم
یه وی گرفتم تازگی امولاتور snes میگه ios زو ساپورت نمیکنه و بازی ها هم اجرا نمیشن و کرش میکنه کلا
گفتم شاید نیاز به اپدیت باشه
توی منوی homebrew ورژن رو نوشته ۱.۱.۰ پاییتش هم نوشته IOS35 v4.16
چجوری میتونم آپدیت کنم ؟

سلام
این لینک تو یه فروم دیگه اس , آموزش کی خور از ابتدا تا انتها
آموزش جامع کپی خور کردن تمام کنسول های Wii حتی فریمور 4.3
کامل - جامع - کامل - به روز

• Like
Reactions: delta7

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
456
نام
علی
سلام رضاجان بگو اصلا فراری بودم :d

سلام داداش
سنسور بالا tv بزاری خیلی بهتره اگر وی کنسول باشه باید تنظیم عوض کنی که یکمی سخت میشه

چند روز پیش دوست خودم wii بریک شده اش که اصلا درایوش استفاده نشده بودو 50 هزار فروخت
سلام
داداش اگه هستی ازت سوال دارم
این Wii Classics control همه ی بازیا رو ساپورت میکنه؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام
داداش اگه هستی ازت سوال دارم
این Wii Classics control همه ی بازیا رو ساپورت میکنه؟

فقط بعضی از بازیا رو ساپورت میکنه
این کنترل ها wii classic بیشتر شبیه گیم پد سوپر نینتندوه , برای بازیا کنسول مجازی و wiiware اومدن
این سایت لیست بازی هایی که با wii classic اجرا میشن رو گذاشته
List of Wii games compatible with Classic Controller - WikiTemp, the GBAtemp wiki

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ClaP TraP

HusseinR

کاربر سایت
Jun 1, 2017
9
دوستان سلام
متاسفانه هک دستگاه با اپدیت از روی یه دیسک به مشکل برخورده و الان بازی ها از رو فلش اجرا نمیشن و از همون اول صفحه سیاه میشه و دستگاه هنگ میکنه! دیسک فقط بالا میاد. ستینگ هم مشکلی نداره.
روش هک wiimod و اون روشی که پیام میاد رو دستگاه مخصوص ورژن 4.3 رو انجام دادم و کلی ios و wad نصب کردن ولی فایده ای نداشت! همه لودرها همین مشکلو دارن.
لطفا برا حل مشکل راهنمایی بفرمایین خیلی ممنون

• Like

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
دوستان سلام
متاسفانه هک دستگاه با اپدیت از روی یه دیسک به مشکل برخورده و الان بازی ها از رو فلش اجرا نمیشن و از همون اول صفحه سیاه میشه و دستگاه هنگ میکنه! دیسک فقط بالا میاد. ستینگ هم مشکلی نداره.
روش هک wiimod و اون روشی که پیام میاد رو دستگاه مخصوص ورژن 4.3 رو انجام دادم و کلی ios و wad نصب کردن ولی فایده ای نداشت! همه لودرها همین مشکلو دارن.

متاسفانه سال ها از زمان wii داشتن من میگذره و خیلی چیزا فراموش کردم

یادمه باید هوم برو چنل داشته باشی , بعد app هایی مثل یو اس بی لودر و ......... باید نصب میکردی
بعد یه برنامه بود نصب میکردی خودش چک میکرد چه ios هایی داری چه ios هایی نداری و چه ios هایی قدیمی شدن باید آپدیت شن , خود از طریق وای فایو مرورگر آپدیت میکرد ios ها مورد نیاز و دانلود میکرد و نصب میکرد
اما یادم نیست چه برنامه ای بود
نسخه نوگاما شما نسخه اصلی اورجینال نیست نسخه اورجینال ios نوشن میده که باید رو 20 باشه کمتر از 20 باشه قدیمیه - بیشتز ا20 باشه کاستوم 007 که باگ داره
یکی از راه های فهمیدن آپدیت بودن یا نبودن کنسول اجرا بازی ها کالاف دیوتی 5 ورلد ات واره - اگر نئوگاما اجراش کنه کپی خورت کامل و درسته - اگر اجرا نکنه کپی خورت مشکل داره قدیمیه

کلا کنسول ها نینتندو هر دومشون روش ها متفاوت زیادی برا هک دارن
مثلا کنسول nintendo 3ds که تازگیا خریدم میخواستم هکش کنم فقط روش هک نرم افزاری بالا 8 تا روش متفاوت بود
با کلی تحقیق یه هک آسون که نیاز به دانگردی دستی نباشه رو پیدا کردم و کنسول کپی خور رکدم
خرید و تجربه متفاوت من از nintendo 3ds

• Like
Reactions: HusseinR

HusseinR

کاربر سایت
Jun 1, 2017
9
متاسفانه سال ها از زمان wii داشتن من میگذره و خیلی چیزا فراموش کردم

یادمه باید هوم برو چنل داشته باشی , بعد app هایی مثل یو اس بی لودر و ......... باید نصب میکردی
بعد یه برنامه بود نصب میکردی خودش چک میکرد چه ios هایی داری چه ios هایی نداری و چه ios هایی قدیمی شدن باید آپدیت شن , خود از طریق وای فایو مرورگر آپدیت میکرد ios ها مورد نیاز و دانلود میکرد و نصب میکرد
اما یادم نیست چه برنامه ای بود
نسخه نوگاما شما نسخه اصلی اورجینال نیست نسخه اورجینال ios نوشن میده که باید رو 20 باشه کمتر از 20 باشه قدیمیه - بیشتز ا20 باشه کاستوم 007 که باگ داره
یکی از راه های فهمیدن آپدیت بودن یا نبودن کنسول اجرا بازی ها کالاف دیوتی 5 ورلد ات واره - اگر نئوگاما اجراش کنه کپی خورت کامل و درسته - اگر اجرا نکنه کپی خورت مشکل داره قدیمیه

کلا کنسول ها نینتندو هر دومشون روش ها متفاوت زیادی برا هک دارن
مثلا کنسول nintendo 3ds که تازگیا خریدم میخواستم هکش کنم فقط روش هک نرم افزاری بالا 8 تا روش متفاوت بود
با کلی تحقیق یه هک آسون که نیاز به دانگردی دستی نباشه رو پیدا کردم و کنسول کپی خور رکدم
خرید و تجربه متفاوت من از nintendo 3ds
دست شما درد نکنه مرسی
باید بگردم همون برنامه رو پیدا کنم که باهاش آپدیت کنم پس.
غیر از بلزی کال آو دیوتی راه دیگه ای هست بشه تشخیص داد کپی خورش درسته؟

HusseinR

کاربر سایت
Jun 1, 2017
9
دوستان سلام
لطفا کمک کنید مشکل حل بشه تشکر

• Like

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
من بالاخره برای بچم یه وی خریدم که تا سه شنبه میرسه دستم فقط می خواستم لطف کنید یه سایت مطمئن معرفی کنید که دیسک بازی رو بفروشه
اصلاً اجرای بازی از روی دیسک رو توصیه می کنید یا iso ?
دستگاه کپی خور شده آیا می تونم از فایل های iso هر ریجنی استفاده کنم؟

آخرین ویرایش:

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
من بالاخره برای بچم یه وی خریدم که تا سه شنبه میرسه دستم فقط می خواستم لطف کنید یه سایت مطمئن معرفی کنید که دیسک بازی رو بفروشه
اصلاً اجرای بازی از روی دیسک رو توصیه می کنید یا iso ?
دستگاه کپی خور شده آیا می تونم از فایل های iso هر ریجنی استفاده کنم؟

مبارکتون باشه :love:
سلیا که میفروشه باید بگردید
ولی مثلا وبلاگ فروش بازی های Wii فقط با 3000 تومان \خیلی از بازی هاشو داره برای فروش
البته iso بهتره راحت دانلود میکنی میریزی رو فلش بازی میکنی - ولی اینم بگم فرمت iso جالب نیست
iso بازی 2 گیگم باشه حجم iso چهار گیگ میشه - الان فرمت wbds هست که نرم افزار ها اجرا بازی از روی فلش برای wii مثل یو اس بی لودر و ........ فقط با فرمت wbfs کار میکنن و حجم اصلی بازی که هیچ فشرده سازی شده هم هست و حجم کمی دارن

کنسول کپی خور نر افزاری باشه فری ریجن میشه - من خودم نسولم ریجن کره بود بازی روش بازی کردم که اسپانیایی بود :Excited:

• Like
Reactions: w.rooney

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلیا که میفروشه باید بگردید
ولی مثلا وبلاگ فروش بازی های Wii فقط با 3000 تومان \خیلی از بازی هاشو داره برای فروش
البته iso بهتره راحت دانلود میکنی میریزی رو فلش بازی میکنی - ولی اینم بگم فرمت iso جالب نیست
iso بازی 2 گیگم باشه حجم iso چهار گیگ میشه - الان فرمت wbds هست که نرم افزار ها اجرا بازی از روی فلش برای wii مثل یو اس بی لودر و ........ فقط با فرمت wbfs کار میکنن و حجم اصلی بازی که هیچ فشرده سازی شده هم هست و حجم کمی دارن

کنسول کپی خور نر افزاری باشه فری ریجن میشه - من خودم نسولم ریجن کره بود بازی روش بازی کردم که اسپانیایی بود :Excited:
می تونم از بازی های با ریجن متفاوت استفاده کنم؟
مثلاً رو فلش یه بازی باشه با ntsc j یه بازی باشه با ریجن pal یه بازی باشه با ریجن ntsc u

• Like

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
می تونم از بازی های با ریجن متفاوت استفاده کنم؟
مثلاً رو فلش یه بازی باشه با ntsc j یه بازی باشه با ریجن pal یه بازی باشه با ریجن ntsc u

کنسول کپی خور نرم افزاری شده باشه بله میتونی از هر ریجنی استفاده کنی
ولی خوب کسی نمیره بازی زبان ژاپنی بازی کنه که چون به زبانشون آشنا نیست

• Like
Reactions: w.rooney

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
خب امروز این دستگاه ما رسید
خیلی خیلی کم استفاده شده بوده با یه نانچاک و ویموت اضافه و کلی سی دی بازی که خریدم 200 هزار
دختر خانوم ما هم یه نفس سه ساعت بازی کرد
خودم با ps4 بازی می کنم خیلی داغ می کنه اما این بالطبع گرافیک پایینش داغ نکرد
مدام چند ساعت بهتره بازی کنه که به دستگاه فشاری نیاد؟
ولی یه تجربه عالی و لذت بخش هست

لطفاً بازی هایی خوب این کنسول رو هم معرفی کنید
ممنون

• Like

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
خب امروز این دستگاه ما رسید
خیلی خیلی کم استفاده شده بوده با یه نانچاک و ویموت اضافه و کلی سی دی بازی که خریدم 200 هزار
دختر خانوم ما هم یه نفس سه ساعت بازی کرد
خودم با ps4 بازی می کنم خیلی داغ می کنه اما این بالطبع گرافیک پایینش داغ نکرد
مدام چند ساعت بهتره بازی کنه که به دستگاه فشاری نیاد؟
ولی یه تجربه عالی و لذت بخش هست

لطفاً بازی هایی خوب این کنسول رو هم معرفی کنید
ممنون

خوب خریدی :pepsi:
ببین کلا نینتندو به خوش ساختی معروفه , یعنی نه این کنسول wii که ضعیفتر از بقیه کنسول ها نسل هفت بود , کنسول ها نینتندو نسل شش و به قبل که از قویترین و هاردکورترین کنسول ها بودن هیچوقت نمیشد ایراد ها لانچی پیدا کنن یا خراب بشن
تو الان با wii روپایی بزنی بزنی تو دوار باز رونش کنی روش میشه راحت میشه بازی کرد
همین wii من حتی بعد از 10 سال ندیدم یه موردم یکی بگه کنسولم خراب شده - غیر از بریک شدن که اونم با دستکاری و حذف فایل ها اساسی و مهم سیستم عامل کنسول اینطوری میشه که اونم میشه راحت برگردوند

کلیپ داشتم الان ندارم مقایه 3 تا کنسول نینتندو گیم کیوب - پلی 2 و ایکس باکس بود چنتا قست بود تو یه قسمت کنسول با پتک اهنی میزدن بعد کنسول روشن میکردن قسمت اول پلی 2 از کار افتاد
یه قسمت از 10 میتری کنسول مینداختن پایین و ............. تو قسمت آخر همه از کار افتاده بودن گم کیوب در بالا کنسول نصفه تنیشه شکسته بود اما نوز روشن میشد کار میکرد

یا زمانی که سگا مگاردایو زیاد تو برق بود میسوخت - همون نسل کنسول سوپر نینتندو برنده نسل شد کنسول سوپر نینتندو 3 روزم روشن یبود هیچیش نمیشد
و ..............
من حتی شد با wii بازی میکردم یه روز 18ساعت روشن بود بازی کردم رفتم بقیه میومدن بازی میکردن چون کنسول خانوادگیه
یا با جات دنس خونه ما همیشه تو مهمونیا دیسکو بود :Groupwave:
بازی خوب که زیاد داره یه 400 عنوان فقط انحصاری داره - باید بگی چه تمی - چه سبکی میخوای تا بتونیم بهت بازی خوب معرفی کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر