**♥♥♥ نیازمند مشاوره فوری در مورد xbox360 ♥♥♥**

goo99p

کاربر سایت
May 9, 2016
2
سلام دوستان.
من یه xbox 360 مدل super ellite 250gb دارم. هکش lt3 هست. که همین چن وقت پیش لنزش عمرشو داد به شما.!
الان بین 4 انتخاب موندم...!:

1- برم لنزشو تعمیر کنم...
2- برم لنزو تعویض کنم...
3- برم xbox رو جیتگ کنم و بازی بریزم رو هارد و از شر لنز خلاص بشم. (آنلاین باز نیستم)
4- برم xbox رو با کینکتش بفروشم و با پولش ps3 هک شده بخرم...! (ترجیح میدم)

لطفا راهنمایی کنید! شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

یاعلی.

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
سلام دوستان.
من یه xbox 360 مدل super ellite 250gb دارم. هکش lt3 هست. که همین چن وقت پیش لنزش عمرشو داد به شما.!
الان بین 4 انتخاب موندم...!:

1- برم لنزشو تعمیر کنم...
2- برم لنزو تعویض کنم...
3- برم xbox رو جیتگ کنم و بازی بریزم رو هارد و از شر لنز خلاص بشم. (آنلاین باز نیستم)
4- برم xbox رو با کینکتش بفروشم و با پولش ps3 هک شده بخرم...! (ترجیح میدم)

لطفا راهنمایی کنید! شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

یاعلی.

1.ارزش نداره
2.ارزش نداره
3.خیلی خوبه و اگه هارد اکسترنال هم داشته باشی میتونی همه بازی هارو راحت از روی هارد اجرا کنی
4.اینم گزینه خوبیه و بازیهای انحصاری سونی رو هم میتونی بازی کنی ولی از نظر قیمت فکر میکنم PS3 اسلیم قیمت بالاتری داشته باشه!

فقط اگه خواستی PS3 بخری حتما اسلیم کپی خور نرم افزاری بگیر و بقیه مدل ها ارزش ندارن

یه گزینه هم که اشاره نکردی اینه که کلا بفروشی و بری سراغ PS4 یا Xbox One

goo99p

کاربر سایت
May 9, 2016
2
گزینه 3 عالیه منتها باید لنزت هم سالم باشه !! مگر اینکه خودت بتونی با کامپیوتر بازی جابه جا کنی

1.ارزش نداره
2.ارزش نداره
3.خیلی خوبه و اگه هارد اکسترنال هم داشته باشی میتونی همه بازی هارو راحت از روی هارد اجرا کنی
4.اینم گزینه خوبیه و بازیهای انحصاری سونی رو هم میتونی بازی کنی ولی از نظر قیمت فکر میکنم PS3 اسلیم قیمت بالاتری داشته باشه!

فقط اگه خواستی PS3 بخری حتما اسلیم کپی خور نرم افزاری بگیر و بقیه مدل ها ارزش ندارن

یه گزینه هم که اشاره نکردی اینه که کلا بفروشی و بری سراغ PS4 یا Xbox One

دمتون گرم بچه ها.
من فعلا تو نسل هفتم موندم. خداقسمت کنه نسل هشت هک بشه ما بریم سراغش! آمین!
;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر