Battlefield 1 Multiplayer | PC [پست اول خوانده شود]

بنام خدا

تاپیک بازی بتلفیلد 1 (مولتی پلیر)
در این تاپیک به بحث و تبادل نظر در مورد بخش مولتی پلیر بازی بتلفیلد 1 خواهیم پرداخت

تاپیک به مرور آپدیت خواهد شد
برای یحث راحع به بخش campaign بازی به این تاپیک مراجعه کنید

large.img_copy.jpg

تاریخ عرضه بازی ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر)‌ می باشد

آخرین ویرایش:

reza152

کاربر سایت
May 10, 2018
9
نسخه آلتیمیت نداره اصلا...نسخه استاندارد داره + پرمیوم پس...و نسخه روولوشن...اگه یه نگاهی به فروشگاه های ایرانی بندازی راحت متوجه میشی که باید فقط نسخه روولوشن بگیری...پرمیوم پس برای کسی خوبه که قبلا نسخه استاندارد گرفته تازه باز هم حتی به درد اون فرد هم نمی خوره ...چون نسخه روولوشن چند تا آپشن از پرمیوم پس هم بیشتر داره و قیمتش هم از نسخه استاندار+پرمیوم پس ارزونتر هست...الان هر کی بخواد بخره فقط همون روولوشن باید بخره خرید استاندار + پرمیوم پس حماقت هست :)...چند هفته پیش فروشگاه های ایرانی رو نگاه می کردم خیلی رولوشن رو 170 تا 160 زده بودن الان چند تا رو نگاه کردم گرونتر شده 220 تومن ولی یه فروشگاه داشت الان هم 159 تومن...خرید سی دی کی اورجینال رو توی گوگل بزنی سایت key-mart.ir ...باز بقیه فروشگاه ها رو هم نگاه کن...
ممنون
فقط یه سوال من الان نسخه معمولی که تو ساتها هست رو دانلود کنم ، بعد میتونم سریال بزنم و آنلاین بازی کنم ؟ یا حتما باید از اوریجین دان بشه ؟

یه نسخه هم دارم این شکلیه ، رو ایکن bf1 که کلیک میکنم ، وارد اوریجین میشه ولی اوریجین میزنه بازی نصب نیست مشکل اش چیه ؟

Screenshot_1.png

آخرین ویرایش:

spiritpalsy

کاربر سایت
Jun 1, 2015
164
ممنون
فقط یه سوال من الان نسخه معمولی که تو ساتها هست رو دانلود کنم ، بعد میتونم سریال بزنم و آنلاین بازی کنم ؟ یا حتما باید از اوریجین دان بشه ؟

یه نسخه هم دارم این شکلیه ، رو ایکن bf1 که کلیک میکنم ، وارد اوریجین میشه ولی اوریجین میزنه بازی نصب نیست مشکل اش چیه ؟

View attachment 87725
راستش تست نکردم نسخه های غیر اوریجین رو نمی دونم دقیق توی تاپیک اوریجین بپرس ببین کسی جواب میده...برای اینکه بازی رو بشناسه باید از داخل خود اوریجین مسیر فولدر بازی رو روی هاردت به اوریجین بدی از این قسمت: username > application setting <install & save < game library location
یه سری سایت هستن که بک آپ (دیتا) بازی های اورجینال رو می فروشن...ولی اینی که شما دانلود کردی رو متاسفانه نمی دونم میشه یا نه....

• Like
Reactions: reza152

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,733
ممنون

View attachment 87725
نیازی نیست حتما از اورجین دان بشه شما سی دی کی (سریال) رو واردکنید بزنید دانلود بعد پاز رو بزنید و دیتایی که قبلا دانلود کردید جایگزین کنید مشکلی نیست خود اورجین شناسایی میکنه و فقط آپدیتها رو میگیره

• Like
Reactions: reza152

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
این بازی بتل لوگ نداره دیگه. باید از تو بازی جوین سرور بشی؟
راهی نیست بدون فیلتر شکن وارد بشی؟
دوست عزیز رابط کاربری جدید داره و اون داستان بتللاگ رو نداره مشابه bf3 بود .
برای بازی کردن هم فقط نیاز هست که اریجین رو یک بار بیارید بالا لیست فرند ها که داخل اریجین کامل لود شد فیتر شکن رو قطع کنید و رویه بازی مورد نظر بزنید وبازی کنید همین !

• Like
Reactions: toomaj2911

Muhammaf

کاربر سایت
Jun 17, 2018
10
سلام دوباره خدمت دوستان.....
برا آنلاین بازی کردن BF1 رو Xbox one چه سرویس اینترنت و چه سرعتی لازمه؟؟؟ میخام تا حد امکان لگ نداشته باشه.(خرمشهریم)
خیلی ممنون میشم اگه یکی اطلاع داره راهنماییم کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر