Battlefield 1 Multiplayer | PC [پست اول خوانده شود]

بنام خدا

تاپیک بازی بتلفیلد 1 (مولتی پلیر)
در این تاپیک به بحث و تبادل نظر در مورد بخش مولتی پلیر بازی بتلفیلد 1 خواهیم پرداخت

تاپیک به مرور آپدیت خواهد شد
برای یحث راحع به بخش campaign بازی به این تاپیک مراجعه کنید

large.img_copy.jpg

تاریخ عرضه بازی ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر)‌ می باشد

آخرین ویرایش:

mohamad_R

کاربر سایت
Feb 15, 2018
8
من الان این trial رو که 10 ساعت هست دارم تست میکنم.لتنسی 150 هست.نتم هم ایرانسل td-lte بعد حالا نمیدونم بخاطر لول پایینمه یا کلن با این لتنسی تیرها نمیرسه.یارو کلن منو 2 هیت میزنه من 1 خشاب خالی کنم شاید بمیره
یکی در این مورد منو راهنمایی کنه ایا لتنسی 150 خوب هست؟

mohamad_R

کاربر سایت
Feb 15, 2018
8
من تا استانه 160/150واسم اوکی هست بیشتر از اون دیگه خیلی سخت میشه بازی خصوصا اگه اسنایپ یا مدیک برداری
150 لب مرزه...
من احساس عقب موندها بهم دست میده تو بازی . تصویر لگ نداره . ولی فکر کنم گلوله های من پلاستیکیه. طرف 2 تا تیر کلت بزنه موردم من یک ربع بهش شلیک میکنم نمیمیره.
بعد لتنسی بقیه حدودن 15-30 هست.
یعنی عملن بییخیالش شدم با این وضع . حس نمیکنم ایراد از من باشه

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
من الان این trial رو که 10 ساعت هست دارم تست میکنم.لتنسی 150 هست.نتم هم ایرانسل td-lte بعد حالا نمیدونم بخاطر لول پایینمه یا کلن با این لتنسی تیرها نمیرسه.یارو کلن منو 2 هیت میزنه من 1 خشاب خالی کنم شاید بمیره
چک کن ببین پکت لاس نداری؟ من با 150 هم خوب بازی میکردم . تو سرچ سرور ها همه منطقه ها رو فعال کن سرور های لاتنسی پایین خوبی تو ژاپن پیدا میشه بعضا.

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
لیدر کلن فکر کنم 45 سالش باشه و بیشتر اعضاشون متاهلن ! ولی با این وجود هر روز فعالیت دارن تو کلن .(حالا اینجا دوستای هم سن و سال ما به ما ایراد میگیرن برای بازی تو 23 سالگی !:smile::nomouth:)
علت اینکه الان کسی رو راه نمیدن اینه که قبلا چند نفر اومدن تو کلن مثلا طرف میره کلشون بچه بازی در میاره کار گروهی نمیکنه بعد سر کوچکترین ایراد مثلا میرفته تیم رقیب اینا رو اذیت میکرده.حتی خود منو یبار انداختن بیرون نه اینکه کاری کرده باشم بخاطر همون چند نفر کل اعضای جدید رو اینطوری کردن. (3-4 نفر)
اینا هم که دیگه سنشون طوریه حال و حوصله ندارن بشینن از اول برای طرف توضیح بدن چیکار کنه نکنه ، مغرور نیستن سنشون از این حرفا گذشته. حتی الانم که زیاد بازی نمیرم هی بهم پیام میدن حال و احوال میپرسن . گروه تلگرامشونم فعاله همش اسکرین و کلیپ میذارن. از معدود کلن های بدرد بخوره. الان پابجی هم میزنن.
قضیه اینکه منم تونستم راه پیدا کنم اینطوری بود که با یکی از بچه هاشون دوست شده بودم و اتفاقی چنتا بازی رو به اسکوادشون رفتم. اون موقعم فقط مدیک بازی میکردم
ریواو میکردم و تیم پلیم خوب بود آخرش گفتن بیا تو تیم. حتی وقتی منو انداختن بیرون چند نفر از بچه هاشون پیگیر شده بودن چرا اینم انداختین بیرون و پیگیر شدن برگردوندن آدمای خوبین در کل.
بازیم خیلی بهتر شده آره کمک میکنن. من کو پایلوت بازی میکنم و با بمبر خوب کیل میگرفتیم.
حتی وقتی الیت کلس هستی و تیر تموم کردی فورا ریسپان میکنن روت تی اگر زنده هم باشن تا بهت مهمات برسونن. (همه با هم اینطورین)
اما در مورد حاشیه آره تو هر تیمی وجود داره ایرانی خارجی نداره، من هم تو مسترزر بازی کردم که فکر میکنم صمیمی ترم هستن منتها چنل تیم اسپکشون شلوغه و ادم سردرد میگیره و زود خسته میشه از بازی.
منتها از نظر بازی بنظرم هیچ کلنی مثل پارس منسجم بازی نمیکنه. برای همینم جز اعضای قبلیشون عضو جدیدی ادد نکردن . من اوایل خیلی اذیت شدم چون بازیم خوب نبود.
ولی بهتر شدم .
داخل چه بازی هایی کلن دارن؟ آدرس کلنشون رو بده از ادمینش بپرسیم.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
معمولا روند این dlc ها به این ترتیبِ که پریمیوم ها 2 هفته زودتر به محتوای dlc جدید دسترسی پیدا می کنن ! اما راجب این dlc اخری اگر 23 فوریه منتشر میشه هنوز که هیچ خبری نیست و ما که پریمیوم داریم چیزی برامون نیومده ،

در رابطه با پینگ ، بخش عمده مشکل برمیگرده به کیفیت افتضاح نت ما ، اما ی بخشیش هم مربوط به سروره ، سروری که لگ داشته باشه تیر شما هیچ وقت رجیستر نمیشه ! من با پینگ 100 از فاصله 5 متری 4 بار هدشات کردم اما هیج کدوم به هدف نخورد ، در حالی که تو ی سرور دیگه با پینگ 190 گلوله از فاصله 300 متری به هدف اصابت میکرد ، ی بخشش هم برمیگرده به چیتر های گرامی که کار سرور رو مختل میکنن و باعث ایجاد باگ و لگ میشن ،

ویرایش :

آپدیت dlc جدید با حجم 6.50 الی 9.45 گیگ روی اوریجین قابل دریافت شد !

آخرین ویرایش:

mohamad_R

کاربر سایت
Feb 15, 2018
8
چک کن ببین پکت لاس نداری؟ من با 150 هم خوب بازی میکردم . تو سرچ سرور ها همه منطقه ها رو فعال کن سرور های لاتنسی پایین خوبی تو ژاپن پیدا میشه بعضا.
الان من ای پی سرور رو از کجا پیدا کنم که بتونم packet loss رو در بیارم؟

mohamad_R

کاربر سایت
Feb 15, 2018
8
معمولا روند این dlc ها به این ترتیبِ که پریمیوم ها 2 هفته زودتر به محتوای dlc جدید دسترسی پیدا می کنن ! اما راجب این dlc اخری اگر 23 فوریه منتشر میشه هنوز که هیچ خبری نیست و ما که پریمیوم داریم چیزی برامون نیومده ،

در رابطه با پینگ ، بخش عمده مشکل برمیگرده به کیفیت افتضاح نت ما ، اما ی بخشیش هم مربوط به سروره ، سروری که لگ داشته باشه تیر شما هیچ وقت رجیستر نمیشه ! من با پینگ 100 از فاصله 5 متری 4 بار هدشات کردم اما هیج کدوم به هدف نخورد ، در حالی که تو ی سرور دیگه با پینگ 190 گلوله از فاصله 300 متری به هدف اصابت میکرد ، ی بخشش هم برمیگرده به چیتر های گرامی که کار سرور رو مختل میکنن و باعث ایجاد باگ و لگ میشن ،

ویرایش :

آپدیت dlc جدید با حجم 6.50 الی 9.45 گیگ روی اوریجین قابل دریافت شد !

من مطمئنن مشکلم همون رجیستر نشدن گلوله هاست .یک صحنه واقعن جا داشت ریپلای شو بگیرم کلیپ خنده سال میشد.پشت دوشیکا نشسته بودم از تو معبر حدود 30 نفر همیجور دونه دونه خیلی شیک و قشنگ میمومدن بیرون میرفتن جلو من همینطور با دوشیکا میزدم. این 30 نفر رد شدن یکیشون نیوفتاد :)))))) خودم پوکیدم از خنده

• Like
Reactions: Annunaki ™

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,561
نام
حسین
مپ ها بیش از حد زیبا و چشم نوازن ولی متاسفانه خیلی بزرگ
یعنی EA و DICE باید برن دست اهنگ ساز های این بازی یه ماچ اب دار کنن از ریلیز بازی تا اخرین DLC فقط شاهکار تولید کردن پشت هم
واقعا جالبه وقتی میمیری صدای ارواح تو مپ PASSCHANDAELE :D خداوندگار فضا سازین

آخرین ویرایش:

mohamad_R

کاربر سایت
Feb 15, 2018
8
من همچنان مشکل لتنسی بلا رو دارم .کسی راه حلی نداره؟ این نرم افزارها مثل wtfast و outfox هم اصن کانکت نمیشن .ویپی ان هم که تست میکنم فقط زیاد ترش میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر