۲۰ مورد از واضح ترین کپی برداری های سامسونگ از اپل

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Zisa_krage

کاربر سایت
Jun 8, 2008
110
نام
میلاد
درود بر دوستان عزیز
من واقعا علت بسیاری از تعصبات بی جای دوستان رو نمیدونم واقعا اپل به غیر از زیبایی تو طراحی محصولاتش دیگه تو چی اول بوده ...
سیستم عامل ؟ پیشتازی تو فناوی و ... ؟
همین آی پاد یا مک بوکش چه چیز شاهکاری دارن ... البته رابط کاربری هم مهمه که خوب تو اینم خیلی خوب بوده
بگذریم .....
خداییش طراحی باریکتر تو نوت بوک یا اون کیف کپیه ؟!
اگر اینجوریه که مک بوک ایر کپی سونی سریه SZ ه که باریکترش کردن
برنامه سوند ریکوردر هم که با همین شکل و شمایل روی مرحوم 6600 هم بود
ویژوال کیبرد هم که دیگه ته جوکه چون اوالا خیلی اختلاف دارن بعدشم هر دوشون مشابه کیبرد اصلی زدن که طبیعیه
برنامه اس ام اس هم مشابه همین رو من رو گوشیه I300 سامسونگ داشتم که البته سیستم عاملش ویندوز موبایل بود (انتن هم نداشت قابل توجه دوستی که میگن سامسونگ تمامه گوشیاش انتن داشت و ...)
در مورد ظاهر گوشی هم که خدارو شکر دادگاه تکلیفش رو روشن کرد
تنها جیزی که واقعا میشه گفت کوپیه اون اسمارت کاوره که اونم فکر نکنم خیلی مهم باشه

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
تو یه تاپیک دیگه هم گفته بودم اینجا هم تکرار میکنم==>در جواب امثال شماها اینطور باید بگیم:
فکر کنید اپل دزد هستش و داره سر ما کلاه میذاره و ما هم اسگل تشریف داریم و پولمون زیادی کرده میدیم به اپل.problem؟؟
مثل بچه ها هم یاد گرفتین همتون ماشاالله یچیز میشه کم میارین زود میکین==>فن اپل و کولر اپل و .....:))

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
.When apple made its own hardware then we can talk.
عزیز مثل اینکه شما در جریان نیستید. اپل از اول خودش طراحی و مهندسی سخت افزار و انجام میداده. قضیه اپل و شرکت های شریک در ساخت سخت افزار هم همیه مثل فرق مهندس و کارگر می مونه. مهندس میگه چیکار کن کارگر انجام میده اما خودش نمیدونه داره چیکار می کنه یا خیلی کمتر میدونه.
s-1344817208.png

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
مثکه فایده نداره...
تاپیک قفل میشه تا در اولین فرصت از خجالت چند نفر در بیایم !

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر