یک‌دنیا بازی به قیمت 1 میلیون دلار به فروش رسید!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
اخیرا یک مجموعه یا کالکشن بازی از طریق سایت Ebay به قیمت 999,999.999 یورو (1.32 میلیون دلار و قیمت فعلی به نرخ ایران تقریبا دو و نیم میلیارد تومان) به فروش رسیده و شاید بتوان این مجموعه را بزرگترین در نوع خودش دانست.

هزاران هزار بازی در این مجموعه قرار دارد از جمله تمام عناوین منتشر شده بر روی پلت‌فرم‌های Sega؛ یعنی دستگاه‌های Saturn ،Megadrive ،Master Gamer ،Game Gear و Dreamcast.

تمامی بازی‌های کنسول‌های نینتندو تا GameCube نیز در این مجموعه جای دارد، البته خود GameCube را نیز در بر دارد؛ یعنی NES ،SNES ،Virtual Boy ،N64 ،N64 DD و Game Boy.

خیلی از این بازی‌ها هنوز آکبند هستند که از جمله می‌توان به تمامی عناوین عرضه شده برای سیستم‌های NEC اشاره کرد.

تمام دستگاه‌ها بعلاوه‌ی بازی‌های کم‌یاب و عناوینی که فقط مخصوص مسابقات هستند در این مجموعه به چشم می‌خورد.

تا این مجموعه‌ی عظیم و فوق‌العاده را از نزدیک نبینید باور نخواهید کرد. لیست فروش را می‌توانید همچنان از سایت Ebay‌ مشاهده کنید.

12097060235433797225.jpg

[این تصویر تنها گوشه‌ای از این مجموعه‌ی خیلی خیلی بزرگ است!]

تنها بسته‌بندی و هزینه‌ی پست این مجموعه 1000 یورو تمام شده؛ گویا دیشب فردی ناشناس این مجموعه را خریده است.

[منبع خبر]

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,996
نام
احمد
Naruto

خب مرد حسابی این لیست تو صفحه ebay تو پست اول هست واسه چی اینجا میرازی اسکرول منهدم شد:d
------------------------------

فکر نکنم یک دهمش هم بازی کرده باشه

پ.ن:
چرا سبز لنجنیا دارن بنفش میشن:| :d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
Naruto

خب مرد حسابی این لیست تو صفحه ebay تو پست اول هست واسه چی اینجا میرازی اسکرول منهدم شد:d
------------------------------

فکر نکنم یک دهمش هم بازی کرده باشه

پ.ن:
چرا سبز لنجنیا دارن بنفش میشن:| :d

کارت گرافیک من موقع پردازش باز شدن اسپویلر اینطوری شد:-o:-&
شاید هم بازی کرده باشه. خود من یه آرشیو 350 تایی بازی 360 دارم که 80% شون رو تموم کردم.:d فقط بازی خوب ها رو رفتم. اگه منم مثل این یارو بیکار بودم (بخوانید پول دار!) صد برابر این آرشیو جمع می کردم.

پ.ن:
اهوم:d

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
فقط خوندن لیست بازی ها 3-4 ساعت زمان ببره.
حالا فکر کن از بین اینا بخواد دنبال یه عنوان خاص بگرده بشینه بازی کنه. :D
دلم میخواد بگم نوش جونش ولی کوفتش بشه. :D
فکر کنم واسه خودش یه رکورد خرید بازی تو گینس هم ثبت کنه. :D

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
اگر من انقدر پول داشتم باهاش یه Audi R8 و Ferrari 458 Italia و چندتا ماشین خفن دیگه میگرفتم ، بعدش هم کالکشن دختر جمع میکردم ... :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر