یه سوال درباره Matrix داشتم

Matrix evil

کاربر سایت
Jul 24, 2006
23
با سلام
من بازی Matrix رو خریدم وقتی اون و بازی کردم خیلی ازش خوشم اومد حتما کسایی که این بازی رو کردند میدونند که وقتی یه ساعت دو ساعت بازی کردی اصل بازی شروع میشه و همش به ماتریس ماموریت میدند تا بره و اونا رو انجام بده در اوایل بازی وقتی میخواستی وارد یه ماموریت بشی بایستی دکمه Start رو بزنی ولی حالا که میخوام وارد یه ماموریت بشم یه دایره طلایی کوچولو گذاشته و جلوش نوشته ضربدر 1 حالا من نمیدونم منظور بازی از دایره کوچیک چیه؟ ببینم کسی میتونه بهم به راهنمایی کنه؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط Matrix evil:
با سلام
من بازی Matrix رو خریدم وقتی اون و بازی کردم خیلی ازش خوشم اومد حتما کسایی که این بازی رو کردند میدونند که وقتی یه ساعت دو ساعت بازی کردی اصل بازی شروع میشه و همش به ماتریس ماموریت میدند تا بره و اونا رو انجام بده در اوایل بازی وقتی میخواستی وارد یه ماموریت بشی بایستی دکمه Start رو بزنی ولی حالا که میخوام وارد یه ماموریت بشم یه دایره طلایی کوچولو گذاشته و جلوش نوشته ضربدر 1 حالا من نمیدونم منظور بازی از دایره کوچیک چیه؟ ببینم کسی میتونه بهم به راهنمایی کنه؟

ببین دوسته عزیز اینا واسه ابگرید ضربه هات هست و بهت قدرت جدید می ده اینارو اپگرید کن بعد بزن استارست و ادامه بده به همین راحتی ;)

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
من توی قطار گیر کردم تا یک در باز می کنم بسته می شه چی کار کنم؟
دوست عزيز وقتي بليط رو به راننده مي دي بيا تو - از در اول عبور كن مي بيني همه چيز وارونه هستش - از در دوم هم عبور كن - بعد تلفن انتهاي قطار رو بردار
بازم اگه مشكل داشتي بگو

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
مشکل بعدی اینه یک جا هست 5 تا زمین داده مگه یکیش رو انتخاب کنم هر کدوم رو که انتخاب میکنی پرواز میکنه داخلش
مشکلم اینه که توی یک زمین مرم همراه یک پلیسم (جایی که اسلحه رو میزاره رو پیشونی پلیسه من هر چی یارو رو میکشم دوباره می یاد) چکار باید بکنم؟

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
مشکل بعدی اینه یک جا هست 5 تا زمین داده مگه یکیش رو انتخاب کنم هر کدوم رو که انتخاب میکنی پرواز میکنه داخلش
مشکلم اینه که توی یک زمین مرم همراه یک پلیسم (جایی که اسلحه رو میزاره رو پیشونی پلیسه من هر چی یارو رو میکشم دوباره می یاد) چکار باید بکنم؟
منظورتو نفهميدم دوست عزيز يه كم واضح تر بيان كن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر