گرفتن ۴۴ امتیاز از بینگ در ۵ دقیقه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
این تاپیک رو زدم تا یه راه خیلی‌ اسون که پیدا کردم تا راحت از بینگ ۴۴ امتیاز برای سرچ روزانه رو بگیرید تا مایکروسافت پوینت یا اکانت لایو یا هرچی‌ که میخواید بخرید.

روش کار اینجوریه:از اون جایی‌ که بینگ بیشتر موقع‌ها فقط تو ایمیج سرچ(Image Search) امتیاز میده،اول شما میرید تو ایمیج سرچ بینگ و یه کلمه دلخواه مثل happy رو سرچ می‌کنید و بعدش با استفاده از کلیک وسط موس(Wheel Mouseرو فشار بدید)همه یه تاپیک‌های قسمت Related Topics رو باز می‌کنید و بعد از باز شدن همشون حدود ۵ الی‌ ۱۰ ثانیه صبر می‌کنید و همهٔ تب های(Tabs) باز شده به غیر از آخری رو میبندید(با ‍‍‍Ctrl+W راحت تره)و حالا میریرد تو تب آخری و دوباره همینجوری با کلیک وسط موس میرید همه تاپیک‌های Related Topics رو باز می‌کنید و همینجوری ادامه میدید....باید با هر بار این کار, ۴ الی ۵ امتیاز بگیرید....ادامه بدید تا ۴۴ امتیاز رو بگیرید

اگه خوشتون اومده و هنوز تو بینگ اکانت ندارید با این لینک ثبت نام کنید:

http://go.microsoft.com/?linkid=9778718&rrid=F7819BF9-E905-4CBF-9153-4FEA594B8F60

قووربون همتون

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
این تاپیک رو زدم تا یه راه خیلی‌ اسون که پیدا کردم تا راحت از بینگ ۴۴ امتیاز برای سرچ روزانه رو بگیرید تا مایکروسافت پوینت یا اکانت لایو یا هرچی‌ که میخواید بخرید.

روش کار اینجوریه:از اون جایی‌ که بینگ بیشتر موقع‌ها فقط تو ایمیج سرچ(Image Search) امتیاز میده،اول شما میرید تو ایمیج سرچ بینگ و یه کلمه دلخواه مثل happy رو سرچ می‌کنید و بعدش با استفاده از کلیک وسط موس(Wheel Mouseرو فشار بدید)همه یه تاپیک‌های قسمت Related Topics رو باز می‌کنید و بعد از باز شدن همشون حدود ۵ الی‌ ۱۰ ثانیه صبر می‌کنید و همهٔ تب های(Tabs) باز شده به غیر از آخری رو میبندید(با ‍‍‍Ctrl+W راحت تره)و حالا میریرد تو تب آخری و دوباره همینجوری با کلیک وسط موس میرید همه تاپیک‌های Related Topics رو باز می‌کنید و همینجوری ادامه میدید....باید با هر بار این کار, ۴ الی ۵ امتیاز بگیرید....ادامه بدید تا ۴۴ امتیاز رو بگیرید

اگه خوشتون اومده و هنوز تو بینگ اکانت ندارید با این لینک ثبت نام کنید:

http://go.microsoft.com/?linkid=9778718&rrid=F7819BF9-E905-4CBF-9153-4FEA594B8F60

قووربون همتون

این کارو من کردم ولی 5 امتیاز بیشتر بهم نداد، هر چی باز تب و پست های مربوطش رو باز کردم هیچی به هیچی
البته یه 20 تا هم داد که برا ثبت نام بود فکر کنم ولی دیگه بهم هیچی نداد

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
این کارو من کردم ولی 5 امتیاز بیشتر بهم نداد، هر چی باز تب و پست های مربوطش رو باز کردم هیچی به هیچی
البته یه 20 تا هم داد که برا ثبت نام بود فکر کنم ولی دیگه بهم هیچی نداد
من همیشه همین کارو می‌کنم و راحت همشو میگیرم...برو تو قسمت Rewards و Search with bing رو ببین چقدر دیگه میتونی‌ بگیری و بعد اگه سبز نبود روش کلیک کن و دوباره همین کار رو بکن...راستی‌ سرچ نباید تکراری باشه

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
چند پوینت در روز میشه گرفت؟
هر روز میتونی‌ ۴۴ تا پوینت + پوینتِ Daily offer بگیری....البته چون زمان از آمریکا محاسبه می‌شه روزش از ساعت ۱۲ الی ۱ ما شروع می‌شه

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
شما خودت در روز چندتا پوینت می تونی بگیری ؟ یعنی تو قسمت offers چندتا زده؟!

sharki123

کاربر سایت
Feb 20, 2012
81
This program is not available in your area, or you do not meet the program requirements.
If you believe we have arrived at this decision in error, please contact customer support.
باید wpn داشته باشم؟

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
برای همچین ترفند ساده ای اصلا نیاز به تاییک زدن نبود ...

دو تا تایپیک داره همینجوریش ...

بعدشم اکثرا اکانتاشون 20 تایی و یا 10 تایی هست نه 44 تایی ...

sharki123

کاربر سایت
Feb 20, 2012
81
این سایت چنتا صاحب داره مگه هرکی از راه میرسه میگه نیاز به زدن تاپیک نبود یاد بگیرین اینقدر به کارای همدیگه دخالت نکنیم

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
مال من قبلا 44 تایی بود بعد 10 تایی شد یکی دو روز بعدش 20 تایی!! هنوز که هنوزه 20 تایی مونده! چکار باید کرد که 44 تایی شه دوباره!؟؟

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
این سایت چنتا صاحب داره مگه هرکی از راه میرسه میگه نیاز به زدن تاپیک نبود یاد بگیرین اینقدر به کارای همدیگه دخالت نکنیم

دخالت چیه دایی

خودمون میخوایم فردا گیج بزنیم تا 4 تا مطلب پیدا کنیم اینجا

اگه همه مطالب یه جا باشه دسترسی راحته

برای هر چیزی یه تایپیک بزنن که بابای آدم میاد جلو چشمش تا یه آرشیو کامل از ترفند و راه حل ها پیدا کنه

همین الان از این به بعد هر موقع به سایت سر میزنیم تا خبرهای جدید بینگ رو پیدا کنیم باید 3 تا تایپیک مختلف بگردیم !

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
This program is not available in your area, or you do not meet the program requirements.
If you believe we have arrived at this decision in error, please contact customer support.
باید wpn داشته باشم؟
آره...از آمریکا

---------- نوشته در 05:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:37 PM ارسال شده بود ----------

شما خودت در روز چندتا پوینت می تونی بگیری ؟ یعنی تو قسمت offers چندتا زده؟!
۴۴ تا از سرچ و ۳ الی ۵ تا با ِDaily offer,کلا بگیری نزدیک ۵۰ تا می‌شه

---------- نوشته در 05:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:39 PM ارسال شده بود ----------

مال من قبلا 44 تایی بود بعد 10 تایی شد یکی دو روز بعدش 20 تایی!! هنوز که هنوزه 20 تایی مونده! چکار باید کرد که 44 تایی شه دوباره!؟؟
نمیدونم،من خودم تازه ۳ روز ساختم و ۴۴ تا در روز می‌تونم بگیرم

---------- نوشته در 05:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:40 PM ارسال شده بود ----------

دخالت چیه دایی

خودمون میخوایم فردا گیج بزنیم تا 4 تا مطلب پیدا کنیم اینجا

اگه همه مطالب یه جا باشه دسترسی راحته

برای هر چیزی یه تایپیک بزنن که بابای آدم میاد جلو چشمش تا یه آرشیو کامل از ترفند و راه حل ها پیدا کنه

همین الان از این به بعد هر موقع به سایت سر میزنیم تا خبرهای جدید بینگ رو پیدا کنیم باید 3 تا تایپیک مختلف بگردیم !
داداش من...اولا هیچکس درباره چطوری سرچ زدن تو بینگ چیزی نگفته....ثانيا شما میری همهٔ اون ۲۵ صفحه رو بخونی‌ ببینی‌ چیزی پیدا میکنی‌ درباره مطلبی که می‌خوای یا نه؟

اگه میری همه یه نظرات رو بخونی‌،خیلی‌ بیکاری و مطمئن باش همه این کار رو نمیکنن.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
داداش من...اولا هیچکس درباره چطوری سرچ زدن تو بینگ چیزی نگفته....ثانيا شما میری همهٔ اون ۲۵ صفحه رو بخونی‌ ببینی‌ چیزی پیدا میکنی‌ درباره مطلبی که می‌خوای یا نه؟

اگه میری همه یه نظرات رو بخونی‌،خیلی‌ بیکاری و مطمئن باش همه این کار رو نمیکنن.

دایی حالت خوبه ؟

پس از این به بعد هر کی ساده ترین نکته ای یاد گرفت باید بیاد براش تایپیک بزنه ؟

باشه از این به بعد به جای یه تایپیک کامل در مورد بینگ یا هر چیز دیگه ای - 50 - 60 تایپیک موضوعی دیگه میزنیم - چون مردم بیکار نیستن که !!!

------------
حالا بعضی وقتها ملت یه نکته خیلی خرکی و حیاتی یاد میگیرن ، براش تایپیک میزنن اون یه چیزی باز ...

ولی برای سرچ کردن - پست زدن هم کلیه چه برسه به تایپیک !:|

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر