گرافیک

کاظم Gamer

کاربر سایت
Aug 6, 2007
103
سلام من میخواستم یه گرافیک Direx 10 بگیرم و اونو با Gforce 7300 خودم عوض کنم و یه چیزی سر بدم لطفا من را راهنمایی کنید
ضمنا حدود 70 80 هزار تومان هم بودجه دارم
با تشکر:cool:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
با این بودجه ای که شما دارید میتونید یه 8500gt بگیرید ولی اگر بتونی 8600GT بگیری خیلی
بهتره و تا مدت زیادی از ارتقا راحت میشی ;)
من خودم 8600 PALIT گرفتم که ارزونترین کارت 8600 بود ( 138 تومن )
و الان تمام بازی ها رو تقریبا روی اخرین گرافیک اجرا میکنم

کاظم Gamer

کاربر سایت
Aug 6, 2007
103
سوال

چه طوری باید تو اون تایپیک یک سوال مطرح کنم ؟:confused::confused::confused:
رو چه گزینه ای بزنم ؟:confused::confused::confused:
لطفا به طور کامل بگو!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
کاظم جان کاری نداره که شما برو تو تایپیک مشاوره در امر خرید و ارتقا کامپیونر و یا تایپیک مشاوره در امر خرید و ارتقا کارت های گرافیکی و همین سوال رو اونجا مطرح کن و جوابت رو بگیر.;)
یا علی مدد

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
با این بودجه ای که شما دارید میتونید یه 8500gt بگیرید ولی اگر بتونی 8600GT بگیری خیلی
بهتره و تا مدت زیادی از ارتقا راحت میشی ;)
من خودم 8600 PALIT گرفتم که ارزونترین کارت 8600 بود ( 138 تومن )
و الان تمام بازی ها رو تقریبا روی اخرین گرافیک اجرا میکنم

سلام
سعید جون دیدی خالی بستی.:cheesygri ارزونترینش INNO3D هست که من خریدم 135 تومان.;)
یا علی مدد

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام من میخواستم یه گرافیک Direx 10 بگیرم و اونو با Gforce 7300 خودم عوض کنم و یه چیزی سر بدم لطفا من را راهنمایی کنید
ضمنا حدود 70 80 هزار تومان هم بودجه دارم
اگه واسه بازی می خوای باید بودجه رو یکم بیشترش کنی.
inno3d 8600gt تو مایه های 137 یا 138 تومنه.

Godarz_angel

کاربر سایت
Sep 20, 2007
29
8800 یا X360 مسئله این است

با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه کارت گرافیک 8800 Gts 640 MB با مارک EVGA دارم و میخوام بفروشمش چون می خوام یه X360 بخرم حالا سوال من اینه که ایا کار درستی میکنم ؟
البته دلیل این کار من اینکه یه X360 مخصوص بازی ساخته شده و تا سه سال دیگه هم هر چی بازی براش ساخته بشه باهاش روان اجرا میشه ولی این قضیه برای کامپیوتر صدق نمی کنه و مجبورم هر سال یه کارت گرافیک جدید بخرم تا بازیها را روان اجرا کنه از طرفی میگن X360 مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری بسیاری دارند و از هر ده تاش سه تاش میسوزند لااقل کارت گرافیگ گارانتی داره ولی X360 که داخل ایران گارانتی نداره از طرفی رجیون های مختلفی هم داره و واسه هر رجیون باید بری بازی مخصوص به همون رجیون رو بخری یعنی دردسر
(البته من این فروم رو هم تو قسمت X360 و هم تو قسمت PC زدم تا از نظرات هر دو گروه مطلع باشم
البته با اجازه از مدیران محترم)
چون من نتونستم یه فروم ایجاد کنم مجبور شدم اینجا بنوسیم چون تازه عضو شدم اگه میشه یه فروم جدا بزارینش
حالا شما به من بگید چه کارکنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر