کمک hdd مو نجات بدین please please

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
سلام بچه ها ممنونم از لطف همتون
تعجب کردم از اینکه این تاپیکو دیدم که اومده بالا چون تا حالا 3 تا هارد عوض کردم...
ولی به نظر من که هرکی تجربشو در اختیار دیگران قرار بده خیلی میشه حداقل اون سوتی هایی که من سر این هارد دادمو تکرار نمیکنه:biggrin1:
خوب تا اینجاش میدونین که اطلاعاتو برگردوندم ولی هارد هنوز خراب بود
زدم درایو E که خراب بود فرمت بشه که نمیدونم چرا جای E زد F رو فرمت کرد (F = تمام اصلاعات داداشم:-")
بعد که کلی شوک شده بودم یه سری چیزایی که از E بازیابی کردمو ریختم رو F که بعدا بیام F رو بازیابی کنم.
بعده چند روز که خونسردی خودمو پیدا کرده بودم F رو بازیابی کردم و همه فایلاشو برگردوندم ولی مشکل اینجا بود که فایلا قاتی شده بود... یعنی وقتی رو عکس کلیک میکردم اهنگ میخوند :biggrin1: و برعکس

تنها چیزی که به مغذم رسید این بود که زنگ بزنم به داداشم وبگم : ( مردشور این برقو ببرن که باعث شد تمام خاطراتتو که به صورت عکسو فیلم ذخیره کرده بودی از بین بره:biggrin1:)
خلاصه سرتونو درد نیارم هاردو دادم تعمیر و ردش کردم رفت.
نتیجه گیری :
هیچ کدوم از این کارای بدی که من انجام دادمو انجام ندین

Ma3ouD

کاربر سایت
Jan 17, 2008
139
نام
مسعود
سلام بچه ها ممنونم از لطف همتون
تعجب کردم از اینکه این تاپیکو دیدم که اومده بالا چون تا حالا 3 تا هارد عوض کردم...
ولی به نظر من که هرکی تجربشو در اختیار دیگران قرار بده خیلی میشه حداقل اون سوتی هایی که من سر این هارد دادمو تکرار نمیکنه:biggrin1:
خوب تا اینجاش میدونین که اطلاعاتو برگردوندم ولی هارد هنوز خراب بود
زدم درایو E که خراب بود فرمت بشه که نمیدونم چرا جای E زد F رو فرمت کرد (F = تمام اصلاعات داداشم:-")
بعد که کلی شوک شده بودم یه سری چیزایی که از E بازیابی کردمو ریختم رو F که بعدا بیام F رو بازیابی کنم.
بعده چند روز که خونسردی خودمو پیدا کرده بودم F رو بازیابی کردم و همه فایلاشو برگردوندم ولی مشکل اینجا بود که فایلا قاتی شده بود... یعنی وقتی رو عکس کلیک میکردم اهنگ میخوند :biggrin1: و برعکس

تنها چیزی که به مغذم رسید این بود که زنگ بزنم به داداشم وبگم : ( مردشور این برقو ببرن که باعث شد تمام خاطراتتو که به صورت عکسو فیلم ذخیره کرده بودی از بین بره:biggrin1:)
خلاصه سرتونو درد نیارم هاردو دادم تعمیر و ردش کردم رفت.
نتیجه گیری :
هیچ کدوم از این کارای بدی که من انجام دادمو انجام ندین

با نرم افزار Easy Recover می تونستی تمام فایل ها رو بصورت کاملا مرتب شده و دستبندی باز گردونی...
حتی اسم فایل ها هم بر میگشت...
(جیگرت کباب شد؟ :biggrin1: )

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
با نرم افزار Easy Recover می تونستی تمام فایل ها رو بصورت کاملا مرتب شده و دستبندی باز گردونی...
حتی اسم فایل ها هم بر میگشت...
)
میگم ریکاوری کردم ولی چون روش فایل ریخته بودم با هم قاطی شده بودن

(جیگرت کباب شد؟ :biggrin1:
من نه داداشم کباب شد
اخه دانشجوی اصفهانه 2_3 سال حی عکسو فیلم میگرفت میاورد میریخت تو کامپوتر منم زدم همرو پاک کردم:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر