کمک فوری مانیتور Hd بخرم یا Hdtv

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293
از مدیران خواهش می کنم که اگر محل تایپک مناسب نست ان را بجای مناسب انتقال دهند ویا اگر موضوع تایپک تکراری هست حداقل برای 2 تا 3 روز ان را پاک نکنند.

از دوستان عزیز خواهش میکنم سریعا" به من کمک کنند چون اگر به نتیجه برسم می خواهم از نمایشگاه بین المللی فردا (که اخرین روزش هست) بگیرمش دلیل این که از نمایشگاه می خواهم تهیه اش بکنم راحتر گیر امدن قطعات و ارزانتر بودنشان است

من در واقع مانیتوری می خواهم که هم ورودی 1.3 HDMI داشته باشد(برای وسل کردن PS3 بهش) و هم رزولوشن 1080P را ساپورت کنه و هچنین کنتراس بالایی هم داشته باشد.
حلا اگر چنین مانیتوری با این مشخصات نیست تا کی صبر کنم که بیاد.
اگر هم چنین مانیتوری با رزولوشن 1080P نیست و تا سال 2008 هم نمیاد چطور بازی GEARS OF WAR که تا یک ماه دیگه میاد این رزولوشن را ساپورت میکنه ؟ اونوقت مانیتوری نیست که این رزولوشن را ساپورت کنه.

در صورت نبودن چنین مانیتوری HDTV مناسب می خواهم که هم بتوانم به عنوان مانیتور از ان استفاده کنم وکاملا" سازگار با PC باشد همچنین دارای ورودی 1.3 HDMI. رزولوشن 1080P. کنتراس بالای 8000.باشد که پایین ترین اینچ را در نوع خودش داشته باشد(مثلا" 19یا21 اینچ)

در ضمن بودجه من برای این کار یک ملیون تا یک ملیون و دویست هزار تومن است
در اخر اضافه کنم محلی مناسب یا کسی را می شناسند که ارزان میدهد و تنوع جنس دارد لطفا" معرفی کنیم:love::love::love:

mohammad1365

کاربر سایت
Mar 1, 2006
128
dell مانيتورهاي شادي داره كه اون رزولوشن رو ساپورت ميكنه . 30 اينچه . گمانم بايد هر دو كليه هاتو بفروشي تا شايد بتوني بخري . با 1 ميليون ميتوني به اسوني يه تلويزيون اينچ پايين بخري كه ورودي پي سي داره ولي گمان نكنم تا اون رزولوشن رو ساپورت كنه . من ميخواستم يدونه تلويزيون 36 بخرم تا رزولوشن 1300 بيشتر ساپورت نداشت . اين رزولوشن شاد رو براي چي ميخواي ؟

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293
dell مانيتورهاي شادي داره كه اون رزولوشن رو ساپورت ميكنه . 30 اينچه . گمانم بايد هر دو كليه هاتو بفروشي تا شايد بتوني بخري . با 1 ميليون ميتوني به اسوني يه تلويزيون اينچ پايين بخري كه ورودي پي سي داره ولي گمان نكنم تا اون رزولوشن رو ساپورت كنه . من ميخواستم يدونه تلويزيون 36 بخرم تا رزولوشن 1300 بيشتر ساپورت نداشت . اين رزولوشن شاد رو براي چي ميخواي ؟

گفتم بخاطر بازی GEARS OF WAR و PS3 که در نهایت کیفیتشان اجراش کنم

در ضمن ما خودمان تلویزیون F71 سامسونگ 40 اینچ را داری من یه چیز بالاتر از این می خواهم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر