کمک در مورد پینگ

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
سلام
من پینگ اینترنتم خیلی بالاست!!!!
اینترنت من 128 نامحدود مخابرات هست
حالا هر کی چیزی بلده و میتونه به من کمک کنه بگه(اینکه چه جوری پینگم رو بیارم پائین)

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
اول بگید تو چی پینگتون بالاست ؟
دوم اینکه راهی برای تغییر پینگ وجود نداره ، مخابرات پینگش افتضاحه فقط بعضی ساعت ها در روز پینگش خوب میشه

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
اول بگید تو چی پینگتون بالاست ؟
دوم اینکه راهی برای تغییر پینگ وجود نداره ، مخابرات پینگش افتضاحه فقط بعضی ساعت ها در روز پینگش خوب میشه
منظورتو از اینکه تو چی بالاس نفهمیدم
من میرم تو speedtest.net پینگم رو 400-450 و بعضی موقعها تا 550 رو هم میزنه
بعد یه سوال دیگه هم اینه که چرا پینگ اینقدر متغیره؟
سایت دیگه ای نمشناسی؟
من واسه یه کاری که خیلی هم مهم است به پینگ پائین نیازمندم
و اینکه اگه سرعت رو 256 کنم پینگ هم پائین می یاد؟

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
سایت دیگه ای نمشناسی؟
پينگ نسبت به هر جاست و فرق مي كنه!! مي توني تو RUN ويندوزت تايپ كني CMD و بعد تو كنسول باز شده مثلا بنويسي ping google.com بعد پينگت نسبت به گوگل رو ميده!!
بعد پينگ رو نمي شه پايين آوورد. بسته به مخابرات و پهناي باندي داره كه داره برا مركزش ميزاره!! پهنا باند بره بالا پينگ مياد پايين!! البته تا وقتي تا خرخره پرش نكننb-)
اوه يادم رفت!! سرعت اينترنت هم تقريبا تاثيري نداره رو پينگ!!

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
پينگ نسبت به هر جاست و فرق مي كنه!! مي توني تو RUN ويندوزت تايپ كني CMD و بعد تو كنسول باز شده مثلا بنويسي ping google.com بعد پينگت نسبت به گوگل رو ميده!!
بعد پينگ رو نمي شه پايين آوورد. بسته به مخابرات و پهناي باندي داره كه داره برا مركزش ميزاره!! پهنا باند بره بالا پينگ مياد پايين!! البته تا وقتي تا خرخره پرش نكننb-)
اوه يادم رفت!! سرعت اينترنت هم تقريبا تاثيري نداره رو پينگ!!
داداشم ممنون از اینکه جواب دادی
اینکه میگی نسبت به هر جاست رو نمیفهمم:-/
اون کاری رو گفتی هم کردم اوریجشو 222 زد چطوره به نظرت؟
پهنای باندمم که نا محدوده حالا رابطش چه جوری میشه؟
مطمونی سرعت تاثیری نداره؟من شنیدم سرعت بره بالا پینگ هم می یاد پائین
راستی من واسه کار شیرینگ اینترنت میخوام(cccam)

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا
سایت دیگه ای نمشناسی؟

تو SpeedTest با کدوم سرور پینگ میگیری ؟ با سرور لندن پینگ بگیر ببین چنده

برو تو CMD تایپ کن Ping 4.2.2.4 ببین پینگت با این چنده

پینگ ربطی به سرعت نداره . هیچ راه خاصی نداره . فقط تنها راهش عوض کردن ISP که این راهم به شانست بستگی داره که ISP در اون منطقه شما سرویس دهیش خوب باشه وگرنه ممکنه از چاله در بیای بیفتی تو چاه:((

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
داداشم ممنون از اینکه جواب دادی
اون کاری رو گفتی هم کردم اوریجشو 222 زد چطوره به نظرت؟
پهنای باندمم که نا محدوده حالا رابطش چه جوری میشه؟
مطمونی سرعت تاثیری نداره؟من شنیدم سرعت بره بالا پینگ هم می یاد پائین
راستی من واسه کار شیرینگ اینترنت میخوام(cccam)

برا منم 200 تا 250 مي گرده براي گوگل!
پهناي باند شما نه دوست من. پهناي باندي كه مخابرات براي مركزش استفاده مي كنه!! مثلا مركز مخابراتيتون كه مربوط به پيش شماره هاي 222 تو شهرتونه (البته من نمي دونم عدده مثاله) مياد 50 mg به اينترنت اختصاص ميده!! حالا هرچي هستن از اين 50 تا استفاده مي كنن! اگه زياد باشن 50 مصرف ميشه اونوقته كه پينگت ميره بالا!! اگه مصرف كمتر باشه پينگت مياد پايين. البته عامل اصليش فكر كنم اينه! چون برا خودم پيش اومد. من برا گيم استفاده مي كنم.
در مورد سرعت هم تو بازي كسايي رو داريم از جاهاي ديگه و سيرويس هاي ديگه اينترنتي كه با سرعت 128 پينگشون هست 70 تا 80 برا ما كه 512 داريم 130!!! من شاتل دارم. تو شهر ما اينتوريه!!
بعد نسبيه ديگه!! يعني تاخيرت نسبت به جاهاي مختلف فرق داره!! الان پينگت رو نسبت به گوگل بگير بعد نسبت به ياهو بگير. مي بيني نسبت به جاهاي مختلف فرق داره!! مثلا همون سايتي كه گفتي!!
حالا اون كارت رو من نمي دونم عزيز!!

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
خیلی ساده بگم، این پینگ تایم پینگ تایم که می‌گن، یعنی مدت زمانی که طول می‌کشه تا اطلاعات از کامپیوتر تو برسه به کامپیوتر هدف و دوباره یه پیغام «دریافت شذ» از طرف کامپیوتر هدف برگرده به کامپیو‌تر تو (:D). این مدت زمان بستگی داره به فاصله این دو تا کامپیوتر، و تجهیزاتی که این دو تا رو به هم متصل کردن (نوع کابل‌ها، روترهایی که بین راه وجود داره و...) پس مشخصه که پینگ تو با هر سِروری ممکنه متفاوت با بقیه باشه (اینکه اون سِـرور تو کدوم کشوره و ما از چه طریقی به اون کشور متصل می‌شیم)
و خوب... خودت می‌تونی حدس بزنی که با توجه به اینکه ما در مدینه فاضله‌ای به نام ایران زندگی می‌کنیم و همه‌ تجهیزات و ارتباطات عالی هست، پینگمون با همه جای دنیا افتضاحه.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوست عزيز اگه پينگ رو براي بازي هاي خاصي با پي سي ميخواي بياد پايين برنامه هايي هست كه اين كارو ميكنه مثل بازي هاي wow يا bf2 و...

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
برا منم 200 تا 250 مي گرده براي گوگل!
پهناي باند شما نه دوست من. پهناي باندي كه مخابرات براي مركزش استفاده مي كنه!! مثلا مركز مخابراتيتون كه مربوط به پيش شماره هاي 222 تو شهرتونه (البته من نمي دونم عدده مثاله) مياد 50 mg به اينترنت اختصاص ميده!! حالا هرچي هستن از اين 50 تا استفاده مي كنن! اگه زياد باشن 50 مصرف ميشه اونوقته كه پينگت ميره بالا!! اگه مصرف كمتر باشه پينگت مياد پايين. البته عامل اصليش فكر كنم اينه! چون برا خودم پيش اومد. من برا گيم استفاده مي كنم.
در مورد سرعت هم تو بازي كسايي رو داريم از جاهاي ديگه و سيرويس هاي ديگه اينترنتي كه با سرعت 128 پينگشون هست 70 تا 80 برا ما كه 512 داريم 130!!! من شاتل دارم. تو شهر ما اينتوريه!!
بعد نسبيه ديگه!! يعني تاخيرت نسبت به جاهاي مختلف فرق داره!! الان پينگت رو نسبت به گوگل بگير بعد نسبت به ياهو بگير. مي بيني نسبت به جاهاي مختلف فرق داره!! مثلا همون سايتي كه گفتي!!
حالا اون كارت رو من نمي دونم عزيز!!
بازم ممنون از اینکه جواب دادی;)
تو SpeedTest با کدوم سرور پینگ میگیری ؟ با سرور لندن پینگ بگیر ببین چنده

برو تو CMD تایپ کن Ping 4.2.2.4 ببین پینگت با این چنده

پینگ ربطی به سرعت نداره . هیچ راه خاصی نداره . فقط تنها راهش عوض کردن ISP که این راهم به شانست بستگی داره که ISP در اون منطقه شما سرویس دهیش خوب باشه وگرنه ممکنه از چاله در بیای بیفتی تو چاه:((
چه جوری سرور عوض کنیم من همچین گزینه ایی ندیدم
در ضمن چه فایده ایی داره(مگه سرور دیفالت مهم نیست؟همون سروری که پیش فرضه)
خیلی ساده بگم، این پینگ تایم پینگ تایم که می‌گن، یعنی مدت زمانی که طول می‌کشه تا اطلاعات از کامپیوتر تو برسه به کامپیوتر هدف و دوباره یه پیغام «دریافت شذ» از طرف کامپیوتر هدف برگرده به کامپیو‌تر تو (:D). این مدت زمان بستگی داره به فاصله این دو تا کامپیوتر، و تجهیزاتی که این دو تا رو به هم متصل کردن (نوع کابل‌ها، روترهایی که بین راه وجود داره و...) پس مشخصه که پینگ تو با هر سِروری ممکنه متفاوت با بقیه باشه (اینکه اون سِـرور تو کدوم کشوره و ما از چه طریقی به اون کشور متصل می‌شیم)
و خوب... خودت می‌تونی حدس بزنی که با توجه به اینکه ما در مدینه فاضله‌ای به نام ایران زندگی می‌کنیم و همه‌ تجهیزات و ارتباطات عالی هست، پینگمون با همه جای دنیا افتضاحه.
مرسی از توضیح خوبت;)
دوست عزيز اگه پينگ رو براي بازي هاي خاصي با پي سي ميخواي بياد پايين برنامه هايي هست كه اين كارو ميكنه مثل بازي هاي wow يا bf2 و...
نه من واسه بازی نمیخوام (قبلا تو لایو امتحان کردم بدک نبود)
من میخوام شیرینگ اینترنت که واسه باز کردن کانالهای پولی ماهواره هست استفاده کنم که اونم ترجیحا پینگ پائین میخواد

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
بازم ممنون از اینکه جواب دادی;)

چه جوری سرور عوض کنیم من همچین گزینه ایی ندیدم
در ضمن چه فایده ایی داره(مگه سرور دیفالت مهم نیست؟همون سروری که پیش فرضه)

مرسی از توضیح خوبت;)

نه من واسه بازی نمیخوام (قبلا تو لایو امتحان کردم بدک نبود)
من میخوام شیرینگ اینترنت که واسه باز کردن کانالهای پولی ماهواره هست استفاده کنم که اونم ترجیحا پینگ پائین میخواد
اين آخرشو به ما هم ياد بده!!:x

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
الان پینگت با speed test چنده؟؟

در ضمن همونطور که دوستا گفتن تنها راه تغییر isp هستش در ضمن فک نکنم بتونی با 128 کانال های ماهواره ای رو نگاه کنی .

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
الان پینگت با speed test چنده؟؟

در ضمن همونطور که دوستا گفتن تنها راه تغییر isp هستش در ضمن فک نکنم بتونی با 128 کانال های ماهواره ای رو نگاه کنی .
اخرین بار گرفتم 400-470 بود
من اونجوری که شما فک میکنی نمیخوام کانال ببینم
این یه اکانت که عملیات دیکدینگ رو از طریق ADSL انجام میده
واسه همین ترجیحا پینگ پائین میخواد
البته ادمین سایت گفته مشکلی نیست و اینترنت 64 هم را انداخته

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
نمیدونم تا الان دوستان چی گفتن.
اما....
پینگ رو به هیچ وجه شما نمیتونید کاهش بدین! تنها راه تغییر شرکت ها برای پیدا کردن کمترین پینگ در بین اونها هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر