کمک در معرفی بازیpc

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
سلام اگه میشه بگید کدوم بازی از لحاظ گرافیک و مراحل طولانی بهتره خیلی ممنون میشم که رتبه بندی هم کنید
kane and lynch2
dead rising2
darksaiders

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
شما بیشتر چه سبکی رو میپسندی؟ زامبی کشی؟ شوتر سوم شخص؟ یا...؟!
اگه مشکلی با بازی هایه چندش(! منظورم رو دوستان متوجه میشوند!) ندارید و سوم شخص شوتر و مخلوطی از یک داستان آبکی خوشتون میاد kane and linch بهترین اوون لیست بالاست.

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
kane_lynch_2_dog_days_s3.jpg

(جهت فهمیدن کلمه جندش همین یارو خونیرو داشته باشین!)

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
من از تمام اینا خبر دارم اما خواستم به دلیل اونایی که گفتم میخواستم بدونم بهترین انتخاب چیه؟
تازه از همه نوع سبک خوشم میاد!

FERIDEVIL

کاربر سایت
Oct 27, 2009
15
نام
فرشاد
سلام اگه میشه بگید کدوم بازی از لحاظ گرافیک و مراحل طولانی بهتره خیلی ممنون میشم که رتبه بندی هم کنید
kane and lynch2
dead rising2
darksaiders
خوب رفیق اگه از لحاظ گرافیک میخوای تو این بازیها از کین و لینچ زیاد توقع نداشته باش.
ولی darksaiders گرافیکش از همه قابل قبول تره و داستانش خیلی قشنگ تر از دو عنوان دیگست .طولانی تر هم هست.
من بین اینا دارک سایدرز رو بهت پیشنهاد میدم و بعد از اون dead rising رو ولی اصلا از کین و لینچ خوشم نیومد.
فقط دوربینش انگار با هندیکن گرفته بودن و یه سبک جدید بود ولی بقیه چیزاش قابل تعریف نیست{یعنی ارزش تعریف نداره};)

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
باوجود این اطلاعات پس دارک سایدرز بهترینه اما سوال اساسی اینکه 3 روز دیگه صبر کنم مدال بیاد یا برم سراغ دارک؟

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
باوجود این اطلاعات پس دارک سایدرز بهترینه اما سوال اساسی اینکه 3 روز دیگه صبر کنم مدال بیاد یا برم سراغ دارک؟

دوست عزیز مدال 3 روز دیگه نمیاد بلکه مدت زمان بیشتری تا عرضه اش مانده. شما اول همین رو بازی کن و بعد برو سراغ مدال. هرچند خودم کین اند لینچ رو ترجیح میدم.

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
هرچند خودم کین اند لینچ رو ترجیح
بستگی داره امیر جان مثلا اگر از بازی هایی که معماهای خیلی سخت توش وجود داره اون دوستمون خوشش میاد نباید تو خریدن DS تردید کنه
اگر از بکش برو جلوی بدون فکر خوشش میاد همین کین اند لینچ مناسبه

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,684
نام
iMAN
Only DARKSIDERS pal
همینو بچسب حالشو ببر ...! تا دلت بخواد کمبو های جور واجور داره ...! اگه از دویل می کرای خوشت امده باشه از این 100% خوشت میاد ...!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر