کمک در ساخت منو و زیرنویس Dvd

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
سلام
اگه میشه یه سری نرم افزار با لینک دانلود و با راهنمای استفاده بزاردی
که من بتونم این کارها رو بکنم

یه دیویدی ، با منو بسازم (بک گراند منوی دیویدی متحرک هست)
زیرنویس فارسی و انگلیسی (خودم باید بنویسم و تایین کنم هز زیرنویس کی نمایش داده بشه)
زیرنویس ها قابل انتخاب باشن

ممنون دعای یه ملت پشت سره هرکی کمک کنه هست...

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
خواهشا کمک کنید
من رفتم کل نت رو گشتم
همه یا یادت میدادن چجوری زیرنویس رو از چه سایت دانلود کنی و بزاری توی فیلک
یا مثلا زیرنویس رو ترجمه کنی بدون اینکه به منو دست بخوره

ولی من میخوام منو رو خودم بسازم و زیرنویس ها رو خودم بنویسم

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
منظورت چيه زير نويس رو خودم بنويسم؟ خوب شما بايد زير نويس انگليسي رو بگيري بعد ترجمش كني ديگه.

اول ميري يه زيرنويس هماهنگ با فيلمت پيدا ميكني بعد ترجمش ميكني و به DVD ميچسبونيش.

اگه ميخواي خودت از اول بشيني واسه فيلم زيرنويس درست كني خيلي زمان ميبره چون تك تك ديالوگ ها رو بايد زمان بندي كني كه خيلي وقت ميبره ولي اگه منظورت اينه ميتوني از برنامه هايي مثل Subtitle Workshop استفاده كني و زيرنويس ها رو بنويسي و بعد زمان بندي كني.

در مورد ساخت منو هم ميتوني از برنامه هايي كه براي اين كار هستن استفاده كني مثل برنامه DVD Lab Pro كه يه برنامه خيلي حرفه اي هست و كار كردن باهاش هم تقربيا سخته ولي همه كار باهاش ميشه كرد.

يا مثلا از برنامه DvdReMake هم ميتوني استفاده كني براي ساخت منو، كلا براي ايم كار برنامه زياد هست.

تاپيك زير رو هم يه سر بزن:
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=3127

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
من در جریانم
موضوع فیلم نیست ، موضوع یه اجرای زنده موسیقی هست که باید به انگلیسی و فارسی زیرنویس شه و زیرنویس آماده اش هم هیچ جای دنیا گیر نمیاد.

واسه همین باید خودش بشینه با یه برنامه ای ، همینطوری تصویر رو رد کنه و مثلا از ثانیه 12 تا 19 رو علامت میزنه که از طی این 7 ثانیه عبارت مثلا "آرش و کورش ..." و دوباره از ثانیه 20 تا 27 میزنه "ما هستیم سرباز..." بیاد و به همین روال 7 تا track حالا بهم چسبیده یا جدا از هم رو زیرنویس کنه به این دو زبان

و بعدش هم منویی بسازه اکه بشه از طریق اون به این زیرنویس هایی که ساخته دسترسی پیدا کرد

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
شما برو Lyric اهنگ هايي كه توي اون كنسرت خونده شده رو از توي اينترنت پيدا كن بعد با همون برنامه كه بالا گفتم (Subtitle Workshop) اونو زمان بندي كن.

منوي Movie رو بزن و View Preview Mode رو بزن بعد فيلمي كه از كنسرت داري رو درگ كن اون تو و بعد Lyric هايي كه داري رو دونه دونه كپي كن و زمان بهش بده اونجاهايي كه هم كه حرف ميزنه رو هم با توجه به Listening ات خودت بنويس. بعد كه انلگيسشو رديف كردي بعد ترجمه كن.

براي ساخت منو هم از همون برنامه ها استفاده كن كه كامل ترينش همون DVD Lab Pro هست. بقيش ديگه خلاقيت خودته كه چه جوري منو رو بسازي.

پ.ن: اين دوتا ID ماله خودته؟ IP ها خيلي نزديكه:)

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
آهنگا Lyricشون تو نت پیدا نمی شه شعرشو خودشون نوشتن و فارسیه

IP ها شبیهه یا یکیه؟:biggrin1:

شباهت رو نمی دونم ولی اگر یکیه بخاطر اینه که یه روز اون خونه منه من خونه نیستم ، یه روز من خونه اونم اون خونه نیست ، یه روز ، چی؟! ببخشید بعد جفتمون هم از یه ISP استفاده می کنیم

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آهنگا Lyricشون تو نت پیدا نمی شه شعرشو خودشون نوشتن و فارسیه
آها پس وطنيه.
به هر حال روش كلي همونه.
اگه بگردي هم فكر كنم آموزش براي ساخت منو هم بتوني پيدا كني به زبان فارسي.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر