کمک در بازی dead space2

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
سلام یه سوال داشتم البته با ps3 دارم بازی میکنم dead space 1 آخرش که تموم شد دور دوم میشد با همون لباس و اسلحه و امکاناتی که تموم کردی مثلا normal رو تموم کردی میتونستی hard رو با امکانات قبلی از سر شروع کنیم

سوالم اینه که میشه تو dead space 2 هم اینجوری دوباره از سر شروع کرد یا نه ؟

کد تقلب داره یا نه ؟

بهترین لباس کدومه

دقیقا کدوم قسمت رو آپگرید کنیم که کمتر آسیب پذیر باشه ؟ یا بقول قدیمیا جونش کمتر ضعیف شه

maktabe_eshgh

کاربر سایت
Nov 21, 2009
14
سلام دوستان گلکم
من توی چاپتر 14 هستم
(بعد از قسنتی که اسحاق چشمش رو با لیزر سوراخ میکنه)
یه موجود بی پدر مادر و بیشرفی میاد جلو روم هرچس شلیک بهش میکنم نمیمیره و هی دست و پاش قطع میشه و دوباره هی دست و پا در میاره
واقعا دیوانم کرده
نمیدوید چطور باید بزنم پدر و مادرش و جلو چشمش بیارم؟؟؟؟؟؟؟
کسی نمیدونه چطور باید سرعتش رو کم کنم تا بقیه نکرومورف ها بکشم؟

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
سلام دوستان گلکم
من توی چاپتر 14 هستم
(بعد از قسنتی که اسحاق چشمش رو با لیزر سوراخ میکنه)
یه موجود بی پدر مادر و بیشرفی میاد جلو روم هرچس شلیک بهش میکنم نمیمیره و هی دست و پاش قطع میشه و دوباره هی دست و پا در میاره
واقعا دیوانم کرده
نمیدوید چطور باید بزنم پدر و مادرش و جلو چشمش بیارم؟؟؟؟؟؟؟
کسی نمیدونه چطور باید سرعتش رو کم کنم تا بقیه نکرومورف ها بکشم؟

از همون جا به بعد باید دست و پاش رو قطع کنی و فریزش کنی و تا آخر بازی از دستش فرار کنی همشونو فریز کن و فرار کن اینجا تغریبا آخر بازیه میرسی به یه آدمی که اول یه تیر میزنه تو بدنت زود درش میاری تیر بعدی هم همینطر و نیکول رو هم بهش تیر میزنی تا مرکر زرد بشه به قلب میزنی تا خاموش شد دباره به نیکول بزن تا قلب بزرگ روشن شه 3 بار گمونم بزنی تموم میشه دیگه تموم میشه کاری نداره یکم فیلم نشون میده و تمام

s.ebrahim.v

کاربر سایت
Sep 19, 2011
35
نام
سید ابراهیم وکیلی
کپچر 13

سلام دوستان
من تو کپچر 13 گیر کردم همونجایی که برای بار اول اون کوه دوشاخ میبینی بعد میرم تو اتاق بقلیش یه دستگاه هست مثل تخت میمونه اونجا نمیدونم باید چکاز کنم یه دستگاه هکم هست اونجا که آفلاینه B رو هم که میزنم همون دستگاهو نشون میده ولی هیچ کاری نمیشه باهاش کرد
لطفا کمکم کنید#:-s

reza47

کاربر سایت
Jun 17, 2010
14
نام
رضا
اولا كپچر نه چپتر اونجا بايد چشمتو عمل كني بعدش يك موجود مياد اون نميميره بايد دستو پاهاشو قطع كني و فريزش كني بعدش سريع دستگاهو هك كني فرار كني

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
سلام.
کسی هست جواب سوال مارو بده؟! :d
این باس آخر بازی ... چرا هرچی به این قلب بزرگ میزنم از بین نمیره... این خانم هم که زود میاد یقه آدم رو میچسبه!:d چندبار بزنم یا قلق خاصی داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر