کمک ... این ارور 0xc0000142 حالمو گرفته

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
سلام .از دیروز کامپیوترم یه ویروس گرفته .پوشه ی system32 رو هایدن کرده و حتی نمیتونم از طیق فولدر آپشن بازش کنم .و همه ی نرم افزار هایی که توی این پوشه هست مثل cmd ,regedit و... رو نمیتونه بازی کنه و ارور 0xc0000142 رو میده .حتی نمیتونم ویندوز عوض کنم و وقتی میخوام ویندوز عوض کنم اون صفحه ای که مشکیه و یه خط سفید اون پایین پر میشه (توی ویندوز 7) اون که رد میشه صفحه سیاه میشه و چیزی نمیاد تو رو خدا کمک کنید .حالمو گرفته ...

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام .از دیروز کامپیوترم یه ویروس گرفته .پوشه ی system32 رو هایدن کرده و حتی نمیتونم از طیق فولدر آپشن بازش کنم .و همه ی نرم افزار هایی که توی این پوشه هست مثل cmd ,regedit و... رو نمیتونه بازی کنه و ارور 0xc0000142 رو میده .حتی نمیتونم ویندوز عوض کنم و وقتی میخوام ویندوز عوض کنم اون صفحه ای که مشکیه و یه خط سفید اون پایین پر میشه (توی ویندوز 7) اون که رد میشه صفحه سیاه میشه و چیزی نمیاد تو رو خدا کمک کنید .حالمو گرفته ...

دوسته عزیز مشکل از دی وی دی ویندوزت یا دی وی دی رامت نیست ؟!! چون نصب کردن ویندوز نباید هیچ ربطی به ویروس داشته باشه به مرحله اول نصب ویندوز هم نمی رسی که بتونی درایو C رو فرمت کنی ؟!! یه سی دی ویندوز xp پیدا کن ببین از طریق اون نمی تونی درایو c رو فرمت کنی!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر