کلاه برداری مبین نت

benyamins

کاربر سایت
Jan 5, 2009
49
سلام به همگی دوستان
شاید خیلی از شما مثل من این تبلیغات های شرکت مبین نت رو دیده باشید که طرح های یک ساله گذشته
من هم تو تابستون رفت و یکی از این طرح ها رو گرفتم و در اون قید شده بود که از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 2 تا 8 صبح و جمعه ها از ساعت 2 تا 2 ظهر دانلود رایگان است
ولی من امروز صبح متوجه این شدم که دارن بدون اطلاع رسانی از ساعت 8 صبح روز جمعه نیز از ترافیکم برای دانلود کم میشه و بعد زنگ زدم به پشتیانی ازش میپرسم چرا این طوری شده میگه دانلود رایگان تا ساعت 2 ظهر روز جمعه اشانتیون بوده
و از این به بعد دانلودتون تا ساعت 8 صبح رایگان هست اونم بدون اطلاع رسانی و این که من قرار دادم رو قبل از پاییز که دیگه تا ساعت 8 صبح همه روزه دانلود نامحود باشه سرویسم رو گرفتم حالا میخوام هم اطلاع رسانی کرده باشم هم بگم که مراقب این شرکت دزد و کلاه بردار باشید

آخرین ویرایش:

Blackberry

کاربر سایت
May 28, 2011
113
سلام به همگی دوستان
شاید خیلی از شما مثل من این تبلیغات های شرکت مبین نت رو دیده باشید که طرح های یک ساله گذشته
من هم تو تابستون رفت و یکی از این طرح ها رو گرفتم و در اون قید شده بود که از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 2 تا 8 صبح و جمعه ها از ساعت 2 تا 2 ظهر دانلود رایگان است
ولی من امروز صبح متوجه این شدم که دارن بدون اطلاع رسانی از ساعت 8 صبح روز جمعه نیز از ترافیکم برای دانلود کم میشه و بعد زنگ زدم به پشتیانی ازش میپرسم چرا این طوری شده میگه دانلود رایگان تا ساعت 2 ظهر روز جمعه اشانتیون بوده
و از این به بعد دانلودتون تا ساعت 8 صبح رایگان هست اونم بدون اطلاع رسانی و این که من قرار دادم رو قبل از پاییز که دیگه تا ساعت 8 صبح همه روزه دانلود نامحود باشه سرویسم رو گرفتم حالا میخوام هم اطلاع رسانی کرده باشم هم بگم که مراقب این شرکت دزد و کلاه بردار باشید

داداش فكر كردي كجا زندگى ميكنى؟ LA?

Sent from my iPad using Tapatalk HD

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
حالا با اين سرعت لاكپشتي چقدر از حجمت رفت؟
من شنيدم زمان ترافيك رايگان سرعت مبين نت از 8 بالاتر نميره درسته؟

KEhsan

کاربر سایت
Jun 9, 2013
1
اینکه جمعه ها تا 2 ظهر رایگانه دروغه نه تو سایتشون نوشته نه خودشون میگن
هر شب 2 تا 8 رایگانه که اونم سرعتو میارن حدود 0 کیلوبایت!

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
اینکه جمعه ها تا 2 ظهر رایگانه دروغه نه تو سایتشون نوشته نه خودشون میگن
هر شب 2 تا 8 رایگانه که اونم سرعتو میارن حدود 0 کیلوبایت!
عزیز دازی اشتباه میگی اوایل راه اندزی این ISP پنج شنبه و جمعه رایگان بود ولی الان نه

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
385
نام
پدرام
این تاپیک رو از کجا در آوردید؟ چند صفحه رفتید تا این رو پیدا کردید؟:d

من 3 سال پیش که مبین نت خریدم کل جمعه(00:01 تا 23:59) مجانی بود که بعد کردنش 12 ساعت بعد هم مثل روز های عادی دیگه 6 ساعت شد. توی سایتشون هم این مطلب رو زدند.

سرعت دانلود هم آره کم میشه احتمالا بخاطر اینکه همه دانلود می کنند:d اما با 2 یا 3 دانلود هم زمان میتونی سرعت رو کامل پرکنی اما فکر دانلود با لانچرها(استیم، اریجین، MMOها) رو باید از سر بیرون کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر