کد تقلب در گیم نت!

raminr63

کاربر سایت
Jan 1, 2007
124
نام
رامین
سلام

بچه میشه تو Call of Duty(R) 4 حالت مولتی پلیرش منظورم تو گیم نت هستش از cheat استفاده کرد یعنی کار میکنه اگه اره لطفا بگین چطوری؟؟؟
ممنون

raminr63

کاربر سایت
Jan 1, 2007
124
نام
رامین
دوست عزیز فکر نکنم به شما ربط داشته باشه که من گیم بازی کنم یا نه طرز بازی کردنم به خودم مربوطه وکیل وصی لازم نیست شما که خیلی ادعاتون میشه اگه بلیدین اونی رو که ازتون خواستیم رو انجام بدین بلد نیستین لازم نیست بیایین تو در ضمن اینجا تا جایی که من میدونم یه فوروم و تو فوروم هم هرکی ازاده هر نظری داره بگه پس لازم نیست شما کاسه داغتر از اش بشین

فوروم قبلی رو که بستن نتونستم جواب بدم یعنی با این کارشون کلا معنی فوروم رو عوض کردن
اینجا جای سوال کردن و اظهار نظر اونی که بلده میاد جواب میده اونیم که نیست میمونه تا دیگرون یادش بدن نه اینکه بیان جای یکی دیکه حرف بزنن
در ضمن این کار خودش یه مهارته کار هرکی نیست که بتونه بیاد کدهای یک گیم رو دربیاره و هکش کنه تا جاییم که من میدونم اگه چیزه بدی هم بود شرکت های سازنده گیمها خودشون نمیومدن این کدها رو مخفیانه تو گیمشون قرار میدادن
پس لازم نیست اتش به فکرو خیالتون بزنین.....
بحث میکنیم سر همدیگرو که نمیبریم در ضمن به اطلاعات همدیگر هم اضافه میکنیم اگه شما هم دوست ندارین لازم نیست تو بحث شرکت کنین!!!

آخرین ویرایش:

raminr63

کاربر سایت
Jan 1, 2007
124
نام
رامین
یکی دیگه هم بگم بنده خودم فوروم دارم ولی موضوش ربطی به گیم نداره برا همین اینجا مطرحش کردم وتا جایی هم که میدونم طرز کار یه فوروم رو هم بلدم پس لازم نیست شما یادم بدین.

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
به نظر من کد تقلب به جذاب شدن بازی ها خیلی کمک میکنه.مثلا کسایی که gta را بدون رمز تموم کردن با کسایی که با رمز تموم کردن جذابیتی که از بازی دیدن فرق داره کسی که با رمز تموم کرده یه اسلحه هایی داشته که تو خود بازی هم به دست نمیاره تازه ربطیم به جون نداره چون رمز ضد ضربه خیلی وقته که دیگه نیست مگر اینکه از trainer استفاده شه.
من خودم بازیو یه بار که تموم میکنم دومین بار با رمز میرم

Demon Hunter

کاربر سایت
Sep 16, 2008
1
به نظر من کد تقلب به جذاب شدن بازی ها خیلی کمک میکنه.مثلا کسایی که gta را بدون رمز تموم کردن با کسایی که با رمز تموم کردن جذابیتی که از بازی دیدن فرق داره کسی که با رمز تموم کرده یه اسلحه هایی داشته که تو خود بازی هم به دست نمیاره تازه ربطیم به جون نداره چون رمز ضد ضربه خیلی وقته که دیگه نیست مگر اینکه از trainer استفاده شه.
من خودم بازیو یه بار که تموم میکنم دومین بار با رمز میرم
رمز counter رو بده من برم

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
counter رمز نداره این چیزی که شما میزنی ریشه بازیو عوض میکنه
مثلا جاذبه.قدرت تیر.سرعت.به هر جا تیر بزنی طرف هدشات میشه.البته باید سرور باشیا
این رمزارو دارم ولی الان یادم نیست اون موقع ها که بهمون میگفتن کلن اینارو کشف کردم.الان خیلی وقته بازی نکردم حضور زهن ندارم

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
نه عزیز ندارم فکرم نکنم رمزی داشته باشه که کسی به جز سرور بتونه بزنه واسه سرورم داشته باشه خیلی محدود باید باشه تازه فکر کنم رو همه اثر کنه

Zombie

کاربر سایت
Sep 3, 2008
437
من میخوام تو کانتر 1.6تو گیمنت چیت بزنم تو کنسولم باشه بهتره ! ضمنا اگه سرور نباشم هم کار کنه !
دلیلشم اینه اونا نامردا فری میدن ما به ... میریم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر