کدام مادربرد با چیپ ست nV برای SLI بهتره ؟

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
سلام . من یک مادربرد میخوام که هم CPU های Core 2 Duo رو پشتی بانی کنه هم از نظر SLI قوی باشه و مشکلی نداشته باشه . قیمت برد برام مهم نیست ولی اینکه با سیستم من مچ باشه مهمه . راستی من کارت گرافیکم ASUS - EN8800GTX هستش که احتمالا میخوام یکی دیگه هم کنارش اضافه کنم . برای همین هم به دنبال یک برد خوب برای پشتی بانی هم سی پی یوم و هم گرافیکم میگردم . یک مدل پیدا کردم (INTEL - D975XBX) ولی چیپ ست بردش ATI بود نه nV . لطفا بردی خوب معرفی کنید .
راستی این دو برد رو خودم انتخاب کردم ولی از وجودشون توی بازار خبری ندارم . اگر کسی میدونه هست یا خیر یک کمکی کنه .

asus p5n32-e sli
P5n-e sli

مرسی .

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
ببين اگه ميخاي يه برد خوب بخري بزار برد Nvidia nforce 680i يا همون nforce 6 بياد به بازار چون اين مين برد اس ال آي رو توپ پشتيباني ميكنه البته الان برد EVGA nforce 6 به بازار اوده با قيمت بالاي 250 دلار ولي تو ايران نيست البته به نظر من منتظر ABIT Fatal1ty nforce 6 باش چون برد گرون قيمتي هست و مختص اوركلاكرها و گيمرهاست البته برد خودم fatality nforce 4 هست و همين الان هم قيمتش تو سايتهاي خارجي 240 دلاره و خودم از ايران 270 تومن خريدم بعد از اور كلاكي كه رو سي پي يو ومينم دادم اكتيازمو از 6900 به 7700 تو 3dmark 06 رسوند و هوزم جا واسه اور دارم
و در اخر هم پيشنهادم اينه كه صبر كن اگه ميخاي اس ال اي ببندي

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
نظرم روي evga 680i هستش.چون اكثرن برد هاي ديگه كراس فاير ردي هستند و sli ندارند.
اون 2 تا ميني هم كه نوشتي p5n32 اگه se باشه كور دو ساپورته.
دومي هم بردي نيست كه قابل مقايسه با اون باشه

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,982
نام
Behzad
ایول 8800 عالی من یکی دارم ولی به شما این مادربرد رو پیش نهاد می کنم که خودتون گفتید

Asus P5n32e-sli من خودم این مادربرد رو دارم واقعا عالیست چیپ ست هم Nvidia N680i هست خیلی مادربرد عالیست ضرر نمی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر