چه مدل از ps2 رو بگیرم؟؟؟

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
من پول خرید پلی3 و ایکس 360 رو دارم اما منتظرم جنگ میان این کنسول ها که ممکن است مایه ضرر من بشه فعلا میخوام با پلی2 تا کنم.بهترین مدل پلی2 چیه قیمتش چنده و چرا بعضی از پلی2 ها دکمه های r3 l3 دارند ولی بعضی ها تا r2 l2 بیشتر ندارند و و چه کاربردی دارند و چه مدلی به این سیستم مجهز است و قیمت چنین ددسته ای چقدر است؟؟؟جریان مدچیپ و از ایم جور چیز ها مدل پال ان تی اس سی و اجرا نکردن بعضی از باری ها چیست؟؟؟در کل بهترین چیست که فیلم و آهنگ هم پخش کنه؟؟؟:confused:

آخرین ویرایش:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
برو ps2 از این کوچیکا بگیر 170-160 تومن هست مدلشم SCPH-77000 باشه pal هم باشه همه ps2 های تو بازار کپیخور هستن و همه بازیها رو اجرا میکنن ps2 من هم همین مدل هست در حال حاضر بهترین ps2 که تو بازار هست همین مدله از میدان امام خمینی(توپخونه!)هم ps2 رو بگیر
فشار اهرم سمت راست میشه r3 فشار اهرم سمت چپ میشه l3 هیچ کدوم از ps2 های تو بازار این دکمه ها رو جداگانه ندارن و همه یکی هستن
یک نکنه هم بهت بگم ps2 رو با گارانتی یک ساله بگیر اگه تو بسته ps2 دو تا دسته بود که هیچی وگرنه اگه یک دسته بود و اگه خواستی یک دسته دیگه بگیری قیمتش 15 تومن هست حواستو جمع کن که بهت نندازن امکان داره یکی بهت بگه دسته ps2 رو 5 تومن میفروشم شک نکن که تقلبیه!البته امکان هم داره که همون دسته رو به اسم دسته اصل بهت 15 تومن بفروشه!

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
1- اگه مدل دستگاه رو منظورت بود پشت و بغلش نوشته
2- مدل دسته تا اونجایی که من میدونم مدل H بهترینه (در حد اصل) حتی پلی 2 رو که تازه میگیری دسته اش مدل H هست !
دسته رو که برگردونی پشتشو ببینی خودت پیداش میکنی (h رو)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر